Meniu
Jūsų krepšelis

Autodiagnostikos mokymai, kursai

Mūsų mokymai skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems tam tikros įrangos naudotojams. Mokymai gali būti aktualūs tiek fiziniams asmenims, tiek autoservisų vadovams, norintiems savo darbuotojus apmokyti tinkamai ir saugiai dirbti su nauja įranga. Asortimente rasite mokymus, skirtus darbui su žibintų reguliavimo stendais, padangų montavimo staklėmis, ratų balansavimo staklėmis, autodiagnostikos įranga (baziniai bei individualūs mokymai), kondicionierių pildymo stotelėmis, Jaltest diagnostikos įranga, taip pat galima išmokti dirbti su Chip TUNING programavimo bei Autel ADAS kamerų kalibravimo įranga.

Šie kursai idealiai tinka įvairiems automobilių remonto specialistams, servisų kolektyvams. Jų tikslas – tobulinti įgūdžius nustatant ir šalinant transporto priemonių gedimus, atnaujinti žinias, ar gauti specifiškai priderintus mokymus. 

Mokymų metu specialistas ne tik parodys, kaip naudotis tam tikra įranga, tačiau paaiškins rinkoje esančios įrangos skirtumus, kaip tinkamai atlikti įrangos priežiūrą ir eksploatavimą, paaiškins, kaip išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančią įrangą, funkcionalumus, atsakys į kylančius klausimus. 

Sėkmingai išklausius mokymus suteikiamas specialus sertifikatas.


Šioje kategorijoje prekių nėra.