Meniu
Your Cart

Išmetamųjų dujų surinkimo komplektai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: CASTEX
Linijinė išmetamųjų dujų surinkimo sistema 75 mm (Dia.) x 4M long ECAS-202-75Gamintojas: Castex, Lenkija; Ištraukiamo tipo kanalų sistemos rinkinys, 75 mm x 4 m ilgio.Stumdoma dujų ištraukimo sistema yra efektyviausias sprendimas, esant išdėstytoms kelioms darbo vietoms šalia viena kitos.Slanki..
470.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GDK Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, skirtas automobilių bandymų linijoms. Komplektą sudaro vienas paslankus vėžimėlis su šlanga, balansatoriumi ir fenu. Galimos specifikacijos: Modelis Konstrukcijos ilgi..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK1 Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminio bėgių ir vieno paslankaus vėžimėlio su šlanga ir fenu. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ilgis, m ..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK1R Aprašymas: Automobilių išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminio bėgių ir paslankios ritės su šlanga ir ventiliatoriumi. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK2 Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminių bėgų ir dviejų paslankių vėžimėlių su šlangomis ir fenu. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ilgis, m ..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK2R Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminių bėgų ir dviejų paslankių ričių su šlangomis ir ventiliatoriumi. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ilgi..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK2Y Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminių bėgų ir dviejų paslankių vėžimėlių su dvigubomis šlangomis ir fenu. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK3 Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminių bėgų ir trijų paslankių vėžimėlių su šlangomis ir fenu. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ilgis, m ..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GRK3R Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas, sudarytas iš GAT1 aliuminių bėgų ir trijų paslankių ričių su šlangomis ir ventiliatoriumi. Galimos specifikacijos: Modelis Bėgių ilgis, m Šlangos ilgis..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas GSNK Aprašymas: Išmetamųjų dujų surinkimo komplektas "gyvatukas" su automatine vėžimėlio grįžimo funkcija. Galimos specifikacijos: GON-100MG antgalis skirtas lengviesiems automobiliams, GRNG-150HD - sunkvežimiams. Modelis ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)