Meniu
Your Cart

DPF filtrų plovimo įranga

Kodėl užsikemša DPF suodžių filtras?

Nėra vienos priežasties kodėl taip nutinka. Viena dažniausių yra dėl dyzelino kuro įpurškimo sistemos gedimas. Taip pat galima priežastis ta, kad yra ilgai važinėjama su degančia prietaisų skydelyje lempute, jog patikrinti DPF ar įspėja apie variklio patikrą bendra „Check Engine“ lemputė. Kita dažna priežastis yra turbinos gedimas ir greitas gedimo nepašalinimas, tam tikru turbinos gedimo metu tepalai yra leidžiami link išmetimo sistemos, kur yra kietųjų dalelių filtras. Taip pat vienas iš labiausiai paplitusių gedimų yra sugedęs EGR vožtuvas. Kita galima priežastys yra sugedę regeneracijos davikliai (slėgio davikliai, DPF filtro temperatūros davikliai), kurie prižiūri regeneracijos procesą.

Kada yra būtina atlikti DPF filtro valymą?

Jeigu norite, kad DPF valymas padėtų 100%, būtina nuvažiuoti į atitinkamą servisą iš karto, kai užsidegė DPF filtro įspėjamoji lemputė automobilio prietaiso skydelyje. Svarbiausia neužtempti ir kuo greičiau atlikti valymo procedūrą, nes būtent tą ir įspėja jūsų prietaisų skydelis. Kitas prioritetinis atvejis, kai automobiliu važinėjate mieste ir trumpais atstumais, pavyzdžiui, namai – darbas – namai. Automobilio eksploatavimas turi didžiulę įtaką DPF užsikimšimui. Kadangi būtent tokių trumpų atstumų važinėjimas paskatina DPF užsikišimą. Kiti dažnesni požymiai kada reikia atlikti DPF valymą gali būti gerokai sumažėjusi automobilio trauką ar didėja tepalų sąnaudos.

Kokie sprendimo būdai?

Jų gali būti labai įvairių: DPF filtro išprogramavimas, naujo DPF filtro pirkimas, dėvėto kietųjų dalelių filtro pirkimas, DPF valymas su cheminėmis medžiagomis ir specialia įranga, DPF regenaracija ir pats populiariausias – DPF pašalinimas ir jo išėmimas. 

Pastarasis būdas, kai DPF filtras yra tiesiog barbariškai pašalinimas iš automobilio atsirado po pirmųjų tokių transporto priemonių atsiradimo rinkoje. Žinoma, tokį būdą dar taiko iki šių dienų, nors rinkoje ir yra atsiradę kur kas paprastesnių, greitesnių ir pigesnių būdų kaip išspręsti DPF problemą.

Pats neefektyviausias ir tikrai gan brangus būdas yra tiesiog pirkti naują arba dėvėtą filtrą. Bet čia tas pats kas pirkti bet kokią jau naudotą automobiliui detalę. Kiek važinėsite su tokiu kietųjų dalelių filtru yra loterija ir laimės dalykas. Tačiau čia tik viena medalio pusė šitoje istorijoje. Techninės apžiūros darbuotojai tikrai nepatikės tokia pasaka, kad įdėjote vietoje seno filtro naują ir užvirinote tą vietą. Kadangi DPF filtro pašalinimas iš automobilio yra draudžiamas. 

DPF valymas naudojant suodžių valymo chemiją pasitelkiant DPF valymo įrangą? Šiuo metu rinkoje esanti populiarėjanti technologija, kuri labiausiai įsivyrauja rinkoje. Būtent dėl to, servisai kurie atlieka šią paslaugą, jie gali vieninteliai suteikti garantiją savo atliktiems darbais. Nors šis būdas ir nėra pigiausias, tačiau kur kas ramiau, nei tiesiog išpjauti DPF ir pigiau, nei naujo filtro pirkimas.

DPF valymo nauda Jums, automobiliui ir aplinkai

Geriausias būdas kaip atstatyti užsikimšusį DPF ir vėl jį padaryti veiksmingu ir funkcionaliu, išimti DPF filtrą ir su specialia DPF valymo įranga jį išplauti. Valymo įranga DPF plauna dviem kryptimis su vandeniu ir hidrokarboninio skysčio mišiniu. Kai yra naudojamos DPF valymo įrangos, kurios pasitelkia vandenį, orą ir specialius agentus, kurių pagalba pašalina beveik 100% suodžių ir pelenų. Tad praktiškai kietųjų dalelių filtras būna toks, koks buvo automobiliui išriedėjus iš gamyklos ir filtras yra prikeltas naujam gyvenimui. 

Kokia nauda tarp DPF valymo ir išpjovimo? Didžiulė, pradedant nuo to, kad DPF išpjovimas pažeidžia įstatymą ir tai yra visiškai nelegalu. Išprogramuotas ar išpjautas DPF turi įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, kadangi išmestos kietosios dalelės įtakoja įvairių kvėpavimo ligų atsiradimą žmogaus organizme. Kitas, žmogiškas faktorius, yra tas, kad būtent automobiliai su tokiais lengvesniais DPF problemos šalinimo būdais paskatina įvairių šalių vyriausybes priimti įstatymus, kurie griežtina dyzelinių automobilių eksploatavimą. 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Universalus valiklis skirtas aukšto slėgio ir ultragarso vonelėmsTechniniai duomenys:Naudojami pramonėje, automobilių pramonėje ir kt.Tinka purškiamiems siurbliams, aukšto slėgio plovikloms ir yra naudojamas kaip lengvas šarminis ultragarsinis valiklisTinkamas ir rankiniam valymuiMaišymo santykis: n..
40.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Variklio, vožtuvų ir DPF valymo įranga Magneti Marelli Es3 Magneti Marelli, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Ši įranga papunkčiui nurodo vartotojui visą automobilio kuro sistemos valymo procesą. Informacija rodoma LCD ekrane. Automatizuotas procesas nereikalauja mechaninio stebėji..
2,347.40 €
Gamintojas:: Kiti
Universali DPF filtrų plovimo įranga KSP Machine DPF1800 Pro KSP Machine, Turkija Aprašymas: DPF1800 - tai kietųjų dalelių filtrų (DPF) plovimo aparatas. Su šia įranga filtrus išplausite lengvai ir efektyviai. Po operacijos atspausdinamas informacinis lapelis duos žinoti, kiek užterštas buv..
26,620.00 €
Gamintojas:: MSG EQUIPMENT
DPF filtrų plovimo įranga MS900 Gamintojas: MSG Equipment (Ukraina); Aprašymas:MS900 yra lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir autobusų DPF filtrų valymo įrangaPašalina skirtingos konfigūracijos dyzelinių dalelių filtrų užteršimus. Staklėse tiekiama vandens recirkuliacijos sistema, kur..
36,300.00 €
Gamintojas:: CARBON CLEAN
DPF filtrų plovimo įranga Carbon Clean DCS-16 Carbon Clean, Didžioji Britanija Aprašymas: Užsikimšusio DPF valymas būdavo laiko užimantis ir daug kainuojantis procesas. Tačiau dabar, naudojant DCS-16 įranga kartu su Carbon Clean gamybos DPF ProClean Treatment skysčiu, užsikimšusį DPF filtrą..
0.00 €
Gamintojas:: CARBON CLEAN
DPF filtrų valymo įranga Carbon Clean DCS-18 Aprašymas: DCS18 aukšto slėgio DPF valymo įranga, skirta aptarnauti EURO 6 standartą atitinkantiems vilkikams. Ši įranga gali valyti visų EURO 6 standartą atitinkančių vilkikų DPF filtrus. Pirma reikalinga išmatuoti filtro skersmenį, tuomet valdy..
0.00 €
Gamintojas:: CARBON CLEAN
 DPF valymo įranga Carbon Clean DCS - 20 Aprašymas: DCS20 aukšto slėgio valymo sistema naudoja suslėgtą orą ir vandenį filtrų valymui. Ši įranga turi specialius adapterius, skirtus prijungti beveik visiems DPF filtrams, pradedant mažais automobiliais, baigiant dideliais komerciniais auto..
0.00 €
Gamintojas:: CARBON CLEAN
Kietųjų dalelių filtrų valymo įranga Carbon Clean DCS-17 Aprašymas: Kas 500 kilometrų DPF filtras atsinaujina terminiu būdu. Filtras kaitinamas, kad nudegintų kietąsias daleles ir suodžius, tuomet didžioji dalis yra pašalinama per duslintuvą. Tačiau nustatyta, jog šis atsinaujinimo metodas nėr..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)