Meniu
Jūsų krepšelis

Kėbulų verstuvai

Mobilūs kėbulo verstuvai

Atliekantiems plataus spektro automobilių remonto darbus ir teikiantiems įvairaus sudėtingumo kėbulo priežiūros paslaugas, siūlome rinktis iš aukštos kokybės, patogiai naudojamų, tvirtų ir atsparių kėbulo verstuvų. Mūsų siūlomų prekių asortimente galima rasti skirtingų modelių verstuvų, kurie tinkami naudoti ir kelti skirtingą svorį. Siūlome reguliuojamų matmenų ar sustiprintos konstrukcijos verstuvus, kurie užtikrina ne tik maksimalų komfortą darbo metu, bet ir saugumą. Tarp produktų rasite verstuvų, kurie pajėgus kelti svorį nuo 900 kg iki 2000 kg, todėl visada galėsite pasirinkti labiausiai poreikius, galimybes ir atliekamų darbų specifiką atitinkančias prekes. Kilus klausimams dėl kėbulo verstuvų pasirinkimo – susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Hidrauliniai kėbulo verstuvai

Hidraulinių kėbulo verstuvų paskirtis – užtikrinti kuo laisvesnį ir patogesnį priėjimą prie automobilio dugno ir nenaudoti tam papildomų įrenginių ar priemonių, kurios nebūtų pajėgios užtikrinti tokio paties stabilumo ir komforto dirbti. Dauguma hidraulinių kėbulo verstuvų yra mobilūs, todėl gali būti naudojami ir patalpų viduje, ir lauke. Integruotos pažangios fiksavimo sistemos užtikrina kėbulo stabilumą ir mažina kėlimo sistemos apkrovą, todėl šie verstuvai yra patikimi ir ilgaamžiai. Mūsų siūlomų prekių asortimente galima rasti kelių skirtingų rūšių hidraulinių kėbulo verstuvų, kurie skiriasi funkcionalumu, maksimaliu keliamu svoriu ir keliais kitais parametrais.

Sustiprintos konstrukcijos verstuvai

Sustiprintos konstrukcijos kėbulo verstuvai – tai dar saugesnė ir stabilesnė alternatyva, kuri pajėgi kelti didesnį svorį. Paprastai šios rūšies kėbulo verstuvai yra reguliuojamų matmenų, todėl tai universalus pasirinkimas autoservisams, kuriuose dažnai atliekami skirtingų rūšių transporto priemonių remonto darbai, nes vieno įrenginio užtenka suteikti paslaugas platesniam transporto priemonių spektrui. Sustiprintos konstrukcijos kėbulo verstuvai neretai išsiskiria ir funkcionalumu, galimybe pasirinkti daugiau pasvirimo taškų. Čia taip pat integruotos pažangios apsaugos sistemos, todėl darbas yra saugus ir patogus.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)