Meniu
Jūsų krepšelis

Servisų įranga

 

Serviso įranga

 

BalticDiag gali Jums pasiūlyti vieną plačiausių serviso įrangos pasirinkimas Lietuvoje. Mūsų pasiūloje rasite įvairių garsių pasaulyje gamintojų parduodamą įrangą iš tokių šalių kaip: Vokietija, Prancūzija, JAV, Suomija, Didžioji Britanija, Italija ir dar daugelį kitų. Bendradarbiaujama su visame pasaulyje garsiais serviso įrangos gamintojais: Bosch, Pico Technology, Alientech, Hella Gutmann, Blackhawk, ATH-Heinl, Weber ir kitais. Pas mus tinkamą įrangą ras kiekvienas skirtingus poreikius turintis pirkėjas, kadangi savo pasiūloje iš viso turime daugiau nei 650 skirtingų įrangų. Galime Jums pasiūlyti nuo įrankių komplektų iki dažymo kameros automobiliams. Tai jeigu norite pradėti automobilių ar kitų transporto priemonių remonto veiklą, mes Jums galime pasiūlyti pilnai įrengti servisą, kad ir kokio tipo norėtumėte.


Kam skirta serviso įranga?


Serviso įrangos yra įvairiausios ir jos panaudojimas yra labai platus. Kai kurios serviso įrangos tipai skirti palengvinti mechanikų darbus kasdienėje veikloje, pagerinant efektyvumą ir našumą. Be kitos serviso įrangos šiuolaikiniai mechaniko darbai yra neįsivaizduojami. Serviso įranga yra skirstoma į remonto įrangą ir transporto priemonių priežiūros įrangą. Tad serviso įrangos panaudojimas yra labai platus, šią įrangą naudoja fiziniai asmenys savo garažuose, autoservisai, ūkininkai, įvairios specializuotos dirbtuvės, kėbulų dažymo specialistai, padangų remonto dirbtuvės ir dar daug kitų.

 

Serviso įrangos nauda jūsų autoservisui


Atvykus į autoservisą galima pamatyti daugybę įvairiausios serviso įrangos. Pagrindinė šios įrangos misija ir nauda mechanikui yra greitesnis, kokybiškesnis, patogesnis, efektyvesnis automobilio, motociklo ar kitos transporto priemonės remonto atlikimas. Pavyzdžiui, servisas kuris naudoja oro kompresorių ir pneumatinį veržliasūkį, greičiau atliks padangų keitimą, nei tas servisas, kuris nenaudoja šios įrangos. Kėbulo tampymo stendai kokybiškiau ir tiksliau atlieka automobilio kėbulo geometrijos atstatymo darbus, nei tas mechanikas, kuris darbus atlieka rankiniu būdu.


 

Autoserviso įranga išsimokėtinai

 

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime įrangą parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu. Išsimokėtinai pirkti serviso įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra ribojama, tad galite pradėti remonto veiklą, kadangi galime pasiūlyti visą autoserviso įrangą išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonė, serviso įrangos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos. 

 

Autoserviso įranga visoms transporto priemonėms

 

Tam, kad kiekvienas klientas rastų sau tinkamiausią įrangą, savo pasiūloje mes turime įvairioms transporto priemonėms skirtą įrangą. Mes turime absoliučiai visą serviso įrangą, kiekvieno tipo servisams, tad nėra svarbu ar Jūs remontuosite automobilius, ar motociklus, ar sunkvežimius bei autobusus. Renkantis servisų įrangą, atsižvelkite į tai, kad pavyzdžiui, keltuvai, padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės, dažymo kameros, diagnostikos įranga, kėbulo remonto įranga ir dar daugelis kitų yra specializuotos ir visoms transporto priemonėms netinkama. Tad mūsų konsultantai pasiūlys Jums tokią įrangą, kokia būtų reikalinga naujai kuriamam ar besiplečiančiam servisui. 

 

Mūsų siūloma serviso įranga Jums

 

Galime Jums įrengti servisą nuo projekto iki raktų. Mūsų parduodama ir turima serviso įranga: keltuvai – vienos, dviejų, keturių kolonų, žirkliniai, duobiniai, cilindriniai, ašies, parkingo, rankiniai, automobilių, motociklų, sunkvežimių ir kitų tipų keltuvai; padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės; kėbulų remonto įranga – kėbulų geometrijos atstatymo stendai, kėbulų matavimo sistemos, indukciniai kaitintuvai, dažymo kameros, kėbulų verstuvai, hidrauliniai įrenginiai, dažymo stendai, infraraudonųjų spindulių džiovintuvai, įlenkimų tiesinimo sistemos; stūmokliniai oro kompresoriai; sraigtiniai oro kompresoriai; slėginiai indai; purkštukų tikrinimo stendai; purkštukų valymo įrangą, ultragarsinės vonelės; purkštukų remonto rinkiniai; purkštukų testavimo stendai; plovimo ir valymo įranga; ratų lyginimo ir tiesinimo staklės; ratų plovimo ir valymo įranga; ratų suvedimo įranga; suvirinimo įranga, dūmų ištraukimo įranga; CNC plazminio pjovimo įranga; stabdžių tikrinimo stendai; pakabos tikrinimo stendai, amortizatorių tikrinimo stendai; ratų suvedimo tikrinimo stendai; žibintų reguliavimo stendai; serviso įrankiai ir daugybė kitos specializuotos serviso įrangos. Mūsų siūloma serviso įranga yra kokybiška ir patikima, visai įrangai yra suteikiama garantija bei aptarnavimas.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Serviso įrangos gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, Weber, ATH-Heinl, Tecnolux, Butler, Autel, Launch, Bosch, Storm, Comec, GudePol, Unimetal, TEN, Trommelberg, Autorobot, Krauss, Balansmatic, Focus, Worky, Castex, Hella Gutmann, Helvi, Carbon Clean, Magneti Marelli, Spin, Kart, Sherpa, Sommerer SGS, SP tools, Assemblad, Dynastat, Saima Meccanica, Norfi, Spartus, JL Technics, MSG equipment, Blackhawk ir daugybė kitų. Visų šių gamintojų įranga yra patikrinama mūsų technikų skyriaus, žinomos stipriausios ir silpniausios vietos, todėl mes investuojame į visą tobulinimo ir įrangos kokybės gerinimo procesą. Jeigu Jums reikalinga bet kuri serviso įranga, susisiekite su mūsų konsultantais Kaune ir Vilniuje, išsakykite savo poreikius ir mes Jums išsirinkti tinkamiausią įrangą.

Patikslinkite paiešką

Šlifavimo juosta 10X330mm P80 777F
-47 %
Gamintojas:: LD
LD
  • Komplekto kaina
Rodoma 1 iki 50 iš 2511 (51 Puslapių)