Meniu
Your Cart

Automobilių sukimo platformos

Automobilių sukimo platformos

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Automobilių sukimo platforma KRS 360°Parking sukimo aikštelė naudojama tose vietose, kur automobilis fiziškai negali įveikti posūkio lanksto, tad čia puikiai gelbsti automatiškai besisukanti platforma. Taip pat ji yra naudojama parodose ir automobilių ar kitų transporto priemonių pristatymuose. ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių sukimo platforma Parking 360°Parking sukimo aikštelė naudojama tose vietose, kur automobilis fiziškai negali įveikti posūkio lanksto, tad čia puikiai gelbsti automatiškai besisukanti platforma. Taip pat ji yra naudojama parodose ir automobilių ar kitų transporto priemonių pristatymuose.&..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių sukimo platforma PLKING 360°Parking sukimo aikštelė naudojama tose vietose, kur automobilis fiziškai negali įveikti posūkio lanksto, tad čia puikiai gelbsti automatiškai besisukanti platforma. Taip pat ji yra naudojama parodose ir automobilių ar kitų transporto priemonių pristatymuose.&n..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių sukimo/ kėlimo platforma Žirkliniai automobilių kėlimo platforma yra naudojama automobiliui pakelti iš pirmo aukšto į antrą aukštą. Arba nuo žemesnio lygio į aukštesnį lygį. Platforma išsiskiria savo tvirta struktūra, stabiliu našumu, didele apkrova ir dydžiu, kurį galime pagaminti ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių sukimo/ kėlimo platforma 360Žirkliniai automobilių kėlimo platforma yra naudojama automobiliui pakelti iš pirmo aukšto į antrą aukštą. Arba nuo žemesnio lygio į aukštesnį lygį. Platforma išsiskiria savo tvirta struktūra, stabiliu našumu, didele apkrova ir dydžiu, kurį galime pagaminti pa..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Žirklinė automobilių kėlimo ir sukimo platformaŽirkliniai automobilių kėlimo platforam yra naudojama automobiliui pakelti iš pirmo aukšto į antrą aukštą. Arba nuo žemesnio lygio į aukštesnį lygį. Platforma išsiskiria savo tvirta struktūra, stabiliu našumu, didele apkrova ir dydžiu, kurį galime pagam..
0.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)