Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų stelažai, konvejeriai

Padangų stelažai ir konvejeriai

Padangų stelažai ir konvejeriai yra suprojektuoti būtent tam, kad palengvintų kiekvieno darbuotojo darbo dieną, pagerintų darbo efektyvumų bei sutaupytų sandėliavimo ir transportavimo laiką. Padangų stelažai yra ypač populiarūs tarp prekybininkų, kurie užsiima padangų pardavimų, kadangi tai taupo vietą, be to jie gali būti naudojami kaip ekspoziciniai, kai reikia demonstruoti savo klientams įvairaus tipo padangas.

Padangų stelažai gali būti įvairaus tipo. Mažiau populiarūs yra ekspoziciniai, kuriuose yra laikomos įvairios padangos. Patys populiariausi padangų stelažai yra tie, kurie naudojami ir kaip sandėliavimo priemonė ir kaip transportavimo priemonė. Tas ypač aktualu padangų keitimo sezono metu, kai darbo efektyvumus autoservise yra ypač svarbus, nes klientų būna daugiau, nei įmanoma suspėti. Tad tuo metu padangų stelažai tampa ypač svarbus, užtikrinant greitą padangų pervežimą pačio autoserviso patalpose.

Patys populiariausi padangų stelažai yra tie dviejų aukštų, nors jų gali būti ir vieno aukšto. Taip pat jie gali būti stacionarūs, kai laikomi vienoje vietoje arba transportavimui skirti padangų stelažai, kurie turi ratukus. Žinoma, kadangi transporto priemonės būna įvairių tipų, tad prieš įsigyjant atkreipkite dėmesį ir į tai, kad kokios padangoms jis yra skirtas bei su kokias transporto priemones Jūs aptarnaujate. Dar vienas svarbus dalykas, kuris įtakoja pirkti vieną ar kitą padangų stelažą yra – kiek telpa padangų jame. Vieni padangų stelažai būna mažesni, kiti didesni.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Martins Industries
Martins Industries
Sunkvežimių padangų stendas Martins Industries MTTTD-HD

Martins Industries (Kanada);

  • Sunkiasvorių sunkvežimių, autobusų ir OTR padangas laikykite tvirčiausiose sukraunamose lentynose.
  • Laikykite 8 padangas, kurių skersmuo 112 cm. Keliamoji galia 1100 kg.
  • Šoninės rampos leidžia apvynioti padangas ant stovo ir pritvirtinti padangas.
  • 45˚ kampinės sijos, kad padangos būtų tinkamai išdėstytos stelaže.
  • Milteliais padengti, UV spinduliams atsparūs dažai-niekada nepraras savo blizgesio.

Sudedamos, sulankstomos ir modulinės „Heavy-Duty Truck“ padangų sulankstomos lentynos optimizuos saugojimą jūsų pastate. Tai idealiai tinka sunkvežimių padangų gamintojams, platintojams, taip pat vyriausybiniam/viešajam sektoriui ir komerciniam parkui, kuriems tereikia kelių lentynų, kad geriau išnaudotų savo erdvę. Tvirta plieninė konstrukcija leidžia sukrauti iki 4 lentynų, pakrautų po 1100 kg, o dėl sulankstomų šonų jis yra pakankamai kompaktiškas, kad būtų galima sukrauti iki 20 lentynų. Sukurtos laikyti protektoriuje, jūsų sunkios padangos visada lieka lengvai pasiekiamos. Jo pasukami rampos iš abiejų pusių neleidžia padangoms nukristi, nepaisant smūgių ir drebėjimų tvarkant stovą. Turėdami šakių kreiptuvus iš visų pusių, jūsų krautuvo operatorius išliks efektyvus, nes galės patogiai jį pasiimti iš bet kurios pusės.

Techniniai duomenys:

Matmenys: 2375 x 1219 x 1429 mm

Maks. padangos dydis: 112cm

Padangų talpa:  8 vnt

Svoris: 1100 kg

Svoris: 132 kg

Milteliniu būdu oranžinė spalva

Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)