Meniu
Jūsų krepšelis

Ratų balansavimo staklės sunkvežimiams

Sunkvežimių ratų balansavimo staklės

Sunkvežimių ratų balansavimo staklės pritaikytos naudoti profesionaliai, atlikti ratų montavimo procedūras autoservisuose. Dauguma šios įrangos variantų gali būti naudojami kai balansuojami ne tik sunkvežimių, bet ir lengvųjų automobilių ar mikroautobusų ratai. Mūsų siūlomos ratų balansavimo staklės lengvai valdomos ir funkcionalios, saugios naudoti, gaminamos tik gerai žinomų, pripažintų gamintojų, kurių produktus renkasi daugelio šalių meistrai. Konkrečios kiekvienų sunkvežimių ratų balansavimo staklių pritaikymo galimybės pateikiamos aprašymuose. Kilus klausimams ar prireikus pagalbos renkantis produktus kviečiame susisiekti su mūsų komandos specialistais.

Mobiliosios ratų balansavimo staklės sunkvežimiams

Mobiliosios ratų balansavimo staklės – tai prietaisai, kurie gali būti naudojami nesiejant jų su jokiu kitu įrenginiu. Mūsų asortimente esančios tokio tipo staklės tinkamos naudoti atliekant tiek sunkvežimių, tiek lengvųjų automobilių ratų balansavimo procedūras. Šios staklės patogiai naudojamos – gali būti statomos tiesiogiai ant mašinos arba šalia montavimo staklių, yra funkcionalios – priklausomai nuo pasirinkto įrenginio dažniausiai gali veikti ne vienu režimu, yra kelios balansavimo programos. Naudojantis mobiliosiomis ratų balansavimo staklėmis darbams atlikti nereikalingas domkratas. Be to, nors ir yra gana galingos, neužima daug vietos – šis prietaisas kompaktiškas.

Patikimų gamintojų staklės sunkvežimiams

Renkantis ratų balansavimo stakles ir kitą autoserviso inventorių, svarbu atkreipti dėmesį į siūlomą asortimentą, gamintojus. Pas mus galite įsigyti tik patikrintus, daugybės pasaulio meistrų įvertintus produktus, kuriuos gamina žymūs prekės ženklai. Savo klientams galime pasiūlyti Vokietijos gamintojų WEBER ir ATH-HEINL produktus, taip pat patikimas lenkiškas REDATS ratų balansavimo stakles. Visi šie produktai – tai aukštos kokybės, patikimi ir funkcionalūs prietaisai, su kuriais ratų balansavimo procedūra atliekama sklandžiau ir greičiau.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)