Meniu
Your Cart

Ašies keltuvai

Ašies keltuvai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Rankinis hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD20L   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Rankinis hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - Greitas ir efektyvus kelimas dėl ra..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Rankinis hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD26L AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Rankinis hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams Aprašymas:- Greitas ir efektyvus kelimas dėl rankinės dvigubo veikimo pompo..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD20PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - Greitas ir efektyvus kelimas dėl tyli..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD26PHL AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams Aprašymas:- Greitas ir efektyvus kelimas dėl tylios pompos- Žemas 180 mm nule..
0.00 €
Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD20PHL-A Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD20PHL-A
Naujiena
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD20PHL-A   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas apžiūros centrams ir dirbtuvėms, turinčims daug kėlimo operacijų   Ap..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD26PHL-A AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas apžiūros centrams ir dirbtuvėms, turinčims daug kėlimo operacijų Aprašymas:- Atskiros vaira..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies kėliklis AC Hydraulic SD32PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - 3,2 tonų keliamoji galia užtikrina op..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic SD40PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams Aprašymas: - Dėl stipraus ir patvaraus dizain..
0.00 €
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL120-1 Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL120-1
Naujiena
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL120-1   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Standartinis pneumo-hidraulinis vieno cilindro ašies keltuvas sunkvežimiams   Aprašymas: - Greitas ir tikslus pneumo-hidraulin..
0.00 €
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL160-1 Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL160-1
Naujiena
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL160-1   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Standartinis pneumo-hidraulinis vieno cilindro ašies keltuvas sunkvežimiams   Aprašymas: - Greitas ir tikslus pneumo-hidraulin..
0.00 €
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL200-1 Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL200-1
Naujiena
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL200-1   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Standartinis pneumo-hidraulinis vieno cilindro ašies keltuvas sunkvežimiams   Aprašymas: - Greitas ir tikslus pneumo-hidraulin..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas AC Hydraulic FL60-1 AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Standartinis pneumo-hidraulinis vieno cilindro ašies keltuvas sunkvežimiams Aprašymas:- Greitas ir tikslus pneumo-hidraulinis ašies keltuvas su greito j..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 20 (2 Puslapių)