Meniu
Your Cart

Ašies keltuvai

Ašies keltuvai

Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Rankiniai hidrauliniai ašies keltuvai SD20L/SD26L   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Rankinis hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - Greitas ir efektyvus kelimas dėl ..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidrauliniai ašies keltuvai SD20PHL/SD26PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - Greitas ir efektyvus kelimas dėl t..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Automatiniai pneumo-hidrauliniai ašies keltuvai SD20PHL-A/SD26PHL-A   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Automatinis pneumo-hidraulinis ašies keltuvas apžiūros centrams ir dirbtuvėms, turinčims daug kėlimo operacijų ..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies kėliklis SD32PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams ir furgonams   Aprašymas: - 3,2 tonų keliamoji galia užti..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas SD40PHL   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas lengviesiems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams Aprašymas: - Dėl stipraus ir patvarau..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Pneumo-hidraulinis ašies keltuvas (6t, 12t, 16t, 20t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Standartinis pneumo-hidraulinis vieno cilindro ašies keltuvas sunkvežimiams   Aprašymas: - Greitas ir tiks..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Dvigubas pneumo-hidraulinis ašies keltuvas (6t, 12t, 16t, 20t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis dviejų cilindrų ašies keltuvas sunkvežimiams   Aprašymas: - Greitas ir tikslus..
0.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Dvigubas pneumo-hidraulinis ašies keltuvas (6t, 12t, 16t, 20t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Pneumo-hidraulinis dviejų cilindrų ašies keltuvas sunkvežimiams su automatiniu mechaniniu saugumo užraktu   ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)