Meniu
Jūsų krepšelis

Metalo apdirbimo įranga

Specializuota metalo apdirbimo įranga

Savo klientams galime pasiūlyti platų specializuotos metalo apdirbimo įrangos spektrą. Tarp siūlomų įrengimų rasite įvairių rūšių, skirtingas operacijas atlikti skirtų įrengimų, kurie gaminami pagal pažangiausias technologijas, pasitelkiant inovatyvius sprendimus, taip užtikrinant produkcijos kokybę ir patogumą naudoti. Pas mus visada galite rinktis iš skirtingų metalo apdirbimo įrenginių, kurie skirti lankstyti, valcuoti, pjaustyti, gręžti ar kitas apdirbimo funkcijas atlikti. Esame pasiruošę patarti visais gaminių pasirinkimo klausimais ir rekomenduoti savo klientams tinkamiausius sprendimus. 

Metalo apdirbimo įranga

Šiais laikais iš metalo plokščių gaminama daugybė įvairiausių gaminių, kuriuos galime matyti kiekvieną dieną - ortakiai, vandens nubėgimo latakai, stendai ir t.t. Metalo apdirbimo įrangos paskirtis yra iš metalo ruošinio pagaminti būtent mums buityje ar versle reikalingus gaminius.

Kokie būna metalo apdirbimo įrangos tipai?

Metalo apdirbimas gali būti įvairus - lenkimas, valcavimas, pjaustymas, šlifavimas ir kt. Būtent kiekvienai šiai procedūrai yra naudojama skirtinga metalo apdirbimo įranga. UAB “Baltic diagnostic service” gali pasiūlyti šias metalo apdirbimo stakles: metalo lakštų lenkimo stakles, metalo valcavimo stakles, skardos formavimo stakles, skardos pjaustymo giljotinas, metalo šlifavimo stakles, vamzdžių lenkimo stakles, metalo gręžimo stakles, metalo tekinimo stakles, metalo pjovimo stakles, frezavimo stakles ir dulkių surinkėjus prie metalo staklių. 

Kam yra skirtos metalo apdirbimo staklės?

Automatizuojant ir gerinant įvairius procesus, šios metalo apdirbimo staklės itin palengvins daugybę atliekamų darbų, kadangi efektyvumas, lyginant su rankiniu darbu, yra gerokai aukštesnis. Visi procesai yra automatizuoti, patogus valdymas, liniuotės eliminuojančios paklaidas, variklio ar hidraulikos darbas palengvis įvairiausius metalo apdirbimo darbus. Metalui apdirbti stakles dažniausiai naudoja: stogdengiai, specializuotos dirbtuvės, gamyklos, ūkininkai ir metalo ruošinių dirbtuvės.

Metalo lankstymo sprendimai

Metalo lankstymui atlikti galime pasiūlyti įvairių apdirbimo įrenginių. Tai ir metalo lankstymo staklės, ir metalo lakštų lenkimo staklės, ir skardos formavimo staklės, ir vamzdžių lankstymo ar lenkimo staklės. Tarp kiekvienos rūšies įrenginių galima rasti skirtingomis savybėmis ir parametrais pasižyminčios įrangos, kuri plačiai pritaikoma, gali būti naudojama skirtingos pramonės srities atstovų. Priklausomai nuo pasirinkto įrengimo ir modelio jis gali apdoroti skirtingo dydžio ir masto metalo produkciją. Aukštos kokybės įrengimai užtikrina geriausius rezultatus naudojantis profesionaliai.

Kita metalo apdirbimo įranga

Kitoms metalo apdirbimo operacijoms atlikti galime pasiūlyti įvairių įrengimų. Pas mus rasite valcavimo ir pjaustymo staklių, skardos pjaustymo giljotinų, metalo šlifavimo staklių, metalo gręžimo staklių ir kitokios įrangos. Mūsų parduotuvėje visada išsirinksite patikimą, kokybišką metalo apdirbimo įrangą, su kuria atliksite skirtingos apimties apdirbimo operacijas. Rinkitės iš siūlomo asortimento, kuriame tik patikrinti, aukštos kokybės įrengimai. Nuolat rūpinamės, kad mūsų klientai galėtų rinktis iš to, kas geriausia ir efektyviausia jų verslui. 

Kaip naudotis metalo apdirbimo staklėmis?

Visos esamos staklės yra labai skirtingos, su įvairiais funkcionalumais. Jeigu tai yra paprastos elektrinės metalo gręžimo staklės, jos turi vos kelis mygtukas ir svirtį, kuri judina grąžtą žemyn arba aukštyn. Metalo pjaustymo giljotinos ir staklės irgi turi vos kelis nustatymus, kurios padės tiksliai atpjauti metalo lakšto. Sudėtingesnės yra metalo tekinimo staklės ir metalo frezavimo staklės - jos turi daug nustatymų, tačiau teisingai pasirinkus parametrus, darbas bus atliktas nepriekaištingai ir kokybiškai. Svarbiausia yra vadovautis pateiktomis instrukcijomis, kuriose rasite visą reikalingą informaciją kaip teisingai atlikti kiekvieną procedūrą.

Nuolat rūpinamės, kad mūsų klientai galėtų rinktis iš to, kas geriausia ir efektyviausia jų verslui. Mes jums siūlome šių gamintojų metalo apdirbimo stakles: Valkenpower, Holzmann, Milwaukee, Narran ir Marwis. Jeigu būtų reikalinga konsultacija, susisiekite arba atvykite į mūsų parduotuves Kaune ir Vilniuje.


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower

Dviejų greičių 
Galingas elektrinis variklis
Integruota aušinimo sistema

Rodoma 1 iki 50 iš 189 (4 Puslapių)