Meniu
Your Cart

Metalo apdirbimo įranga

Specializuota metalo apdirbimo įranga

Savo klientams galime pasiūlyti platų specializuotos metalo apdirbimo įrangos spektrą. Tarp siūlomų įrengimų rasite įvairių rūšių, skirtingas operacijas atlikti skirtų įrengimų, kurie gaminami pagal pažangiausias technologijas, pasitelkiant inovatyvius sprendimus, taip užtikrinant produkcijos kokybę ir patogumą naudoti. Pas mus visada galite rinktis iš skirtingų metalo apdirbimo įrenginių, kurie skirti lankstyti, valcuoti, pjaustyti, gręžti ar kitas apdirbimo funkcijas atlikti. Esame pasiruošę patarti visais gaminių pasirinkimo klausimais ir rekomenduoti savo klientams tinkamiausius sprendimus. 

Metalo lankstymo sprendimai

Metalo lankstymui atlikti galime pasiūlyti įvairių apdirbimo įrenginių. Tai ir metalo lankstymo staklės, ir metalo lakštų lenkimo staklės, ir skardos formavimo staklės, ir vamzdžių lankstymo ar lenkimo staklės. Tarp kiekvienos rūšies įrenginių galima rasti skirtingomis savybėmis ir parametrais pasižyminčios įrangos, kuri plačiai pritaikoma, gali būti naudojama skirtingos pramonės srities atstovų. Priklausomai nuo pasirinkto įrengimo ir modelio jis gali apdoroti skirtingo dydžio ir masto metalo produkciją. Aukštos kokybės įrengimai užtikrina geriausius rezultatus naudojantis profesionaliai.

Kita metalo apdirbimo įranga

Kitoms metalo apdirbimo operacijoms atlikti galime pasiūlyti įvairių įrengimų. Pas mus rasite valcavimo ir pjaustymo staklių, skardos pjaustymo giljotinų, metalo šlifavimo staklių, metalo gręžimo staklių ir kitokios įrangos. Mūsų parduotuvėje visada išsirinksite patikimą, kokybišką metalo apdirbimo įrangą, su kuria atliksite skirtingos apimties apdirbimo operacijas. Rinkitės iš siūlomo asortimento, kuriame tik patikrinti, aukštos kokybės įrengimai. Nuolat rūpinamės, kad mūsų klientai galėtų rinktis iš to, kas geriausia ir efektyviausia jų verslui. 

Patikslinkite paiešką

Galandinimo staklės 200mm 350W
Išparduota
Rodoma 1 iki 50 iš 62 (2 Puslapių)