Meniu
Your Cart

Padangų montavimo staklės automobiliams

 

Padangų montavimo staklės

 

Padangų montavimo staklės yra skirtos atskirti padangą nuo ratlankio. Letenos pagalba yra užkabinamas padangos kantas, tuo metu padas, ant kurio padėtas ratas, sukasi ir yra atskiriama padanga nuo ratlankio. Tad tokia įranga nėra sunku naudotis, ji valdoma vos keliais pedalais ar rankenėlėmis. Montavimo staklės gali ne tik atskirti padangą nuo ratlankio, tačiau taip pat padangą gali ir užmontuoti. Veikimo principas yra toks pat ir yra valdomas procesas kelių pedalų ir rankelių pagalba.

 

Padangų montavimo staklės išsimokėtinai

 

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime serviso įrangą parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti serviso įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra didelė, tad galite pradėti remonto veiklą, kadangi galime pasiūlyti visą autoserviso įrangą išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonė, serviso įrangos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos.

 

Padangų montavimo staklės visoms transporto priemonėms

 

Verta prabrėžti, jog padangų montavimo staklės gali būti labai skirtingos. Jos gali tikti motociklų, automobilių, sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio transporto ir kito transporto padangoms. Renkantis ratų montavimo įrangą, atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus: letenos tipą – ji gali būti atlenkiama arba pasukama; koks yra maksimalus ratlankių skersmuo dirbant su jomis – iki 22colių, iki 26 colių ar iki 30 colių; atkreipkite dėmesį į gamintoją. Taip pat mūsų pasiūloje Jūs rasite tiek padangų montavimo staklių, tiek priedų skirtų joms. Jeigu Jūs užsiimate mobiliu servisu, tai Jums yra reikalinga mobili ratų montavimo įranga.

 

Naudojimo instrukcija

 

Padangų montavimo staklėmis, kaip ir minėjome ankščiau, nėra sunku naudotis. Jos yra valdomo keliais pedalais ir rankenėlėmis. Todėl vieną kartą pabandžius, antrą kartą dirbsite jau puikiai. Žinoma, staklių būna skirtingų, vienos turi pasukama montavimo leteną, kitos atlenkiamą montavimo leteną, nors jos veikia skirtinga – funkcija yra tokia pati. Įsigydami ratų montavimo stakles, pasikonsultuokite su konsultantu, mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistais, todel viską Jums papasakos. Taip pat su įrenginiu yra pateikiama naudojimo instrukcija, kuri padės greičiau suprasti kaip yra valdomos ir eksploatuojamos padangų montavimo staklės.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch, Focus ir kitų.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Redats
Pusiau automatinės ratų montavimo staklės Redats M-111 Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Staklės pagamintos iš tvirtų medžiagų Palaikomi ratlankiai iki 22" Komplektuojama su padangų pripūtimo pistoletu ir tepaline  Techniniai parametrai: Vidinis užgriebimas..
798.60 €
Padangų montavimo staklės Weber Classic 1022 Padangų montavimo staklės Weber Classic 1022
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: WEBER
Padangų montavimo staklės Weber Classic 1022Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: - Į šoną pasukama montavimo letena - Mechaninis montavimo galvutės užspaudimas - Montavimo galvutė su tvirtinimais plastikinėms ratlankių apsaugoms - Specialus plieninis užspaudimo ..
1,015.00 €
Gamintojas:: WEBER
Padangų montavimo staklės Weber Profi STM-102Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas:  - Į šoną pasukama montavimo letena - Mechaninis montavimo galvutės užspaudimas - Apgriebimo ribos puikiai tinkamos lengviesiems automobiliams bei lengviems komerciniams automobi..
1,065.00 €
Padangų montavimo staklės Weber Classic H-1024 Padangų montavimo staklės Weber Classic H-1024
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: WEBER
Padangų montavimo staklės Weber Classic H-1024 Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas:Pneumatinė palenkiama kolona Pneumatinis montavimo galvutės rakinimas Apgriebimo ribos puikiai tinkamos lengviesiems automobiliams bei lengviems komerciniams automobiliams Monta..
1,295.00 €
Padangų montavimo staklės ATH M32
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ATH-HEINL
​Padangų montavimo staklės ATH M32 (Vokietija) Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai             Aprašymas:90‘‘ kampu pasisukanti montavimo alkūnė Staklių korpusas padengtas aukštos kokybės miltelinio dažymo būduIšorinis griebtuvas iki ..
1,439.90 €
Gamintojas:: WEBER
Padangų montavimo staklės Weber Profi STM-122Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: - Pneumatiškai palenkiama kolona - Pneumatinis montavimo galvutės rakinimas - Apgriebimo ribos puikiai tinkamos lengviesiems automobiliams bei lengviems komerciniams automobiliams ..
1,452.00 €
Gamintojas:: GIULIANO
Pusiau automatinės padangų montavimo staklės pasukama kolona Giuliano SL11 Silverline Giuliano-automotive, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Pusiau automatinės padangų montavimo staklės su pasukama į šoną montavimo kolona. Tinkama ratlankiams nuo 10" iki 24", komplektuojama su tepa..
1,512.50 €
Gamintojas:: WEBER
Motociklų padangų montavimo staklės Weber Expert Weber, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių įmonėms ir 24 mėn. fiziniams asmenims Aprašymas: Aukšto tikslumo keturračių ir motociklų padangų montavimo staklės. Pusiau automatinės montavimo staklės su į šoną lenkiama plunksna, tinkama darbui su m..
1,518.55 €
Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-521
-11 %
Gamintojas:: LAUNCH
Padangų montavimo staklės LAUNCH TWC-521Launch, Vokietija; Garantija: 2 metaiTWC -521 yra tvirtos konstrukcijos, patogaus naudojimosi staklės, turinčios elektrinių ir pneumatinių detalių, užtikrinančių ilgaamžiškumą. Techninės specifikacijos:- Maitinimas: 380 V.- Darbinis slėgis: 0.8–1 MPa.- Vi..
1,600.00 € 1,800.00 €
Gamintojas:: WEBER
Padangų montavimo staklės Weber Expert 1024 S-HPGamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai  Aprašymas: - Į šoną pasukama montavimo letena - Mechaninis montavimo galvutės užspaudimas - Apgriebimo ribos puikiai tinkamos lengviesiems automobiliams bei lengviems komerciniams autom..
1,680.00 €
Gamintojas:: Redats
Automatinės padangų montavimo staklės su pagalbine letena Redats M-221-3D Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Automatinės padangų montavimo staklės su pneumatiškai atlenkiama kolona ir pagalbine montavimo letena, kurios pagalba galėsite montuoti žemo profilio ir RUN-Flat pada..
1,692.79 €
Gamintojas:: GIULIANO
Automatinės padangų montavimo staklės su pneumatiškai atlenkiama kolona Giuliano SL22 Silverline Giuliano-automotive, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Automatinės padangų montavimo staklės su pneumatiškai atlenkiama kolona, pritaikytos ratlankiams nuo 10 iki 24", komplektuojamos s..
1,692.79 €
Rodoma 1 iki 12 iš 36 (3 puslapių)