Meniu
Jūsų krepšelis

Kėbulų remonto įranga

Kėbulų remonto įranga

Didžiausias kėbulų remonto įrangos pasirinkimas kiekvienoms dirbtuvėms. Sprendimai skirti, jog savo klientams pateiktumėte aukščiausią įmanomą rezultatą. Aukščiausia kokybė, patikimi gamintojai, greitas tiekimas, profesionali komanda - pasirūpinsime, jog Jūsų aukščiausi poreikiai taptų realybe.

Kas yra kėbulų remonto įranga?

Specializuota įranga, kuri skirta remontuoti visų transporto priemonių kėbulus: lengvųjų automobilių, motociklų, sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio technikos ar net laivų ir traukinių. Kėbulo remonto įranga skirta specialistams, kurie specializuotai dirba prie transporto priemonės dažymo, kėbulo paruošimo, modifikacijų, draudiminių įvykių. Naudojant įvairią kėbulų remonto įrangą, galėsite kokybiškai ir patikimai teikti savo paslaugas klientams.

Kokia gali būti kėbulų remonto įranga?

Kėbulų remontui naudojama itin daug įvairiose įrangos, nuo specializuotų įrankių iki pramoninių sprendimų, tokių kaip, pavyzdžiui dažymo kamera. Tačiau kėbulo remontininkai dažniausiai naudoja šią įrangą: indukcinius kaitintuvus, dažymo kameras, pulverizatorius, taškinio lyginimo įrangą, kėbulo tampymo stendus, dažymo kameras ir hidraulinius įrenginius.

Kiekviena šį įranga turi daugybę specifikacijų. Pavyzdžiui, dažymo kamera, ji gali būti dujinė ir dyzelinė, skirtingų matmenų, su skirtingomis oro ištraukimo vietomis ir kt. Renkantis svarbiausiai, pilnai žinoti kokie yra techninių reikalavimų poreikiai, jog išsirinktumėte tinkamiausią įrangą.

Kur naudojama kėbulo remonto įranga?

Kėbulo remonto įrangos panaudojimo sritys:

  • Dažymo stendas - įranga skirta atskirtų kėbulo dalių (durelių, kapotų, bamperių ir kt.) dažymui ant patogaus, besisukančio, vartomo ir saugaus stendo.
  • Įlenkimų tiesinimo stendas - smulkių kėbulo įlenkimų ir įdubų tiesinimui. Pavyzdžiui, jeigu durelėse yra įduba, ši įranga praktiškiausias sprendimas tokią įdubą pašalinti.
  • Dažymo kamera - atskirai sumontuojamas įrenginys, į kurį įvaroma transporto priemonė. Dažymo kamerose yra įrengtos infraraudonųjų spindulių lempos greitam dažų džiovinimui, specialiai apskaičiuotas oro ištraukimas ir kiti privalumai, kurių dėka kėbulas dažomas aukščiausiame lygmenyje.
  • Kėbulo tampymo stendas - specialus stendas, su tempimo ir traukimo stovais, kurių dėka, tempiant kėbulą už tam tikrų taškų, kėbulas įgauna gamyklinę geometriją.
  • Kėbulų matavimo sistema - specializuoti sprendimai, kurių dėka išmatuojami atskiri automobilio taškai, jog būtų lengviau atstatyti gamyklinius parametrus.
  • Kėbulo verstuvas - besisukantis stendas, kuriame automobilio kėbulas gali būti vartomas, todėl specialistas gali patogiai atlikti įvairiuose kampuose reikalingus darbus.
  • Hidraulinė tampymo įranga - pneumatinių stūmoklių pagalba, ši įranga padeda atstatyti kėbulo elementus į reikiamą padėtį.
  • Infraraudonųjų spindulių džiovintuvai - mobilūs stendai, ant kurių sumontuos infraredinės lempos, jog tinkamai pakreipus greičiau būtų džiovinami užpurkšti dažai ant kėbulo dalies.
  • Indukcinis kaitintuvas - indukcinio šildytuvo pagalbos dėka lengviau, patogiau ir saugiau yra atsukami užrūdiję ir pažeisti komponentai.

Kaip tinkamai naudotis kėbulo remonto įranga?

Kiekviena kėbulo remonto įranga, ar tai būtų pulverizatorius, ar tai būtų dažymo kamera, yra labai specializuota ir reikalauja itin didelio tikslumo, norint atlikti kokybiškai darbus. Su kiekviena tiekiama kėbulo remonto įranga yra pateikiama surinkimo ir naudojimo instrukcija. Tačiau tam, jog darbai būtų atlikti tikrai kokybiškai rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus Kaune ir Vilniuje, jog įrangos naudojimo laikas būtų kuo ilgesnis.

Mūsų atstovaujami kėbulo remonto įrangos gamintojai

Siūlome aukščiausios kokybės įranga iš šių gamintojų: FAM, Celette, NTS, Wielander+Schill, Matthys, KS Tools, GYS, Ikotec, Autorobot ir kitų gamintojų. Visiems kėbulo remonto įrenginiams ir įrankiams suteikiama garantija, kadangi esame užtikrinti savo tiekiamos įrangos kokybe.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LD
LD

Sklandu valdymas
LED ekranas
Daug antgalių 

Mobilus infraraudonųjų spindulių šildytuvas BD-2D
-17 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Dvi lempos
Lempos galia: 2x1100W
Vienfazis

Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Galia: 1.2 kW
Apsaugos klasės ir standartai
Pilna komplektacija

Belaidis segiklis GYS
-12 %
Gamintojas:: GYS
GYS
Gamintojas:: GYS
GYS

Populiariausias modelis.
Galimi 3 režimai.
Pilna komplektacija.

Mobilus infraraudonųjų spindulių džiovintuvas BD-3AL Mobilus infraraudonųjų spindulių džiovintuvas BD-3AL
SUPER kaina! -31 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Trys lempos
Lempos galia: 3x1100W
Vienfazis

Rankinis indukcinis kaitintuvas/šildytuvas „BalticDiag“ Rankinis indukcinis kaitintuvas/šildytuvas „BalticDiag“
PERKAMIAUSIA -20 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Galia: 1.5 kW
Įkaista iki 800 °C
Populiariausias modelis

Gamintojas:: GYS
GYS

Galia: 1.2 KW
Laidas: 2 metrų
Platus ričių pasirinkimas

Skardos deformacijų tiesinimo įrenginys GYS gyspot pro 230 Skardos deformacijų tiesinimo įrenginys GYS gyspot pro 230
-5 %
Gamintojas:: GYS
GYS

2 vnt. multifunkciniai pistoletai.
Priedų dėžutė komplektacijoje.
230V arba 400V pasirinktinai.

Mobilus infraraudonųjų spindulių dažų džiovintuvas BD-6AL
SUPER kaina! -19 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Šešios lempos
Lempos galia: 6x1100W
Trifazis

Rodoma 1 iki 50 iš 94 (2 Puslapių)