Meniu
Jūsų krepšelis

Motociklų diagnostikos įranga

Įranga pritaikyta įvairių motociklų diagnostikai.

Profesionaliai naudoti skirta motociklų diagnostikos įranga tinkama aptikti gedimus, identifikuoti jų priežastis ir šaltinius. Ši įranga gali būti naudojama tiek specializuotuose autoservisuose, tiek ir platesnį paslaugų spektrą siūlančiose meistrų dirbtuvėse. Motociklų diagnostikos įranga yra tiksli, patogiai valdoma, aiškiai pateikia analizės rezultatus, todėl optimizuoja remonto darbus, didina jų našumą. Mūsų asortimente galite rasti skirtingų gamintojų motociklų diagnostikos įrangą, kuri yra aukštos kokybės, tinkama eksploatuoti industrinėmis sąlygomis – yra atspari dulkėms, drėgmei, temperatūros pokyčiams, gaminama iš tvirtų žaliavų, išsiskiria patogiu ir moderniu dizainu bei valdymu.

Motociklų diagnostikos įranga OBDSTAR

OBDSTAR yra patikimas ir gerai žinomas gamintojas, kurio produktus renkasi daugelio šalių motociklų remonto specialistai. Šio gamintojo siūloma motociklų diagnostikos įranga yra šiuolaikiška, joje įdiegtos modernios, pažangios technologijos – įranga veikia greitai ir tiksliai, raiškiame ekrane aiškiai pateikiama diagnostikos informacija. OBDSTAR diagnostikos veikimo principas pagrįstas ANDROID operacine sistema, todėl ji lengvai valdoma, meniu yra paprastas, suprantamas. Su OBDSTAR motociklų diagnostikos įranga galima ne tik nustatyti gedimus, bet ir atlikti tam tikras korekcijas: koduoti prietaisus, stebėti transporto priemonės sistemų darbą ir būklę, reguliuoti ir nustatyti kai kurias funkcijas.

Motociklų diagnostikos įranga MAGNETI MARELLI

Italų gamintojo MAGNETI MARELLI motociklų diagnostikos įranga yra vertinama ir gerai žinoma visame pasaulyje. Su šio gamintojo įranga galima atlikti nuodugnią motociklo diagnostiką, ekrane aiškiai matyti ataskaitą, identifikuotus gedimus ir eksploatacinius trukdžius, atlikti korekcijas ir programavimo bei reguliavimo darbus. MAGNETI MARELLI visada siekia lyderiauti, todėl gamintojo siūloma motociklų diagnostikos įranga yra nuolat tobulinama, leidžiami atnaujinimai papildomi pažangiais sprendimais. Ši įranga suteikia galimybę darbus atlikti greičiau ir tiksliau.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)