Meniu
Your Cart

Motociklų diagnostikos įranga

Motociklų diagnostikos įranga skirta tik motociklams ir keturračiams. Su šiais diagnostikos įrenginiais autodiagnostikos metu yra parodomi šių transporto priemonių variklio ir susijusių mechanizmų techninė būklė.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: OBDstar
Motociklų diagnostikos įranga OBDSTAR MS80MS80 naujos kartos motociklų (motociklų/PWC/sniego motociklų/keturračių/UTV ir kt.) diagnostikos įranga, sukurta OBDSTAR Technology Co., Ltd, veikianti su Samsung Exynos procesoriumi, ypač greita ir efektyvi. Įrengtas 8 colių jutiklinis ekranas. OBDSTAR MS80..
2,238.50 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universali motociklų diagnostikos įranga Magneti Marelli FlexGamintojas - Italija. Garantija - 2 metai. Prietaiso kaina pateikta su motociklams skirta licencijaPrivalumai: Funkcija „EASY-FIX“ - leidžia testuoti komponentus, kurie sukelia gedimus automobilyje. Paprastas ir intuityvus interf..
2,359.50 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universali motociklų diagnostikos įranga Magneti Marelli VisionGamintojas - Italija. Garantija - 2 metai. Magneti Marelli Vision yra diagnostikos įranga, skirta transporto priemonių mechanikams ir elektrikams, kurie dirba su tiek su vieno tipo transporto priemonės, tiek aptarnaujant įvairias tr..
2,541.00 €
Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)