Meniu
Your Cart

Ratų vėžimėliai, kėlikliai

Ratų vežimėliai ir ratų kėlikliai

Ratų vežimėliai yra skirti tam, jog keičiant padangas autoservise nereikėtų jų nešioti ar ridėti iš vienos vietos į kitą. Tai kur kas patogesnis būdas, kadangi susidėjus viską ant ratų vežimėlio Jūs viską patogiau transportuosite. Taip pat ir ratų kėlikliai, tai kur kas patogesnis būdas sumontuoti ratus ant automobilio ir juos prisukti.

Ratų kėlikliai

Ratų kėlikliai skirti mechanikams, jog kai automobilis yra pakeltas, pristūmus ratų kėliklį, ant kurio jau yra uždėtas automobilio ratas, jis būtų pakeltas į tokią aukštį, jog mechanikui tereikėtų jį prisukti. Visi mechanikai žino kaip vargina ta procedūra, kai automobilis yra pakeltas, tada pats dar keli ratą, užtrunki kol fiziškai jį pataikai, viena ranka laikai ratą, kita jį prisuki. Tikrai varginanti procedūra. Naudojant ratų kėliklį viso to galima išvengti, ratas yra pakeliamas į reikiamą aukštį. Ratas ant keltuvo yra pastatomas ant volų, kurie sukasi, todėl išvengiamas papildomas vargas, nes nebereikia pačiam sukti rato, kol pataikys skylės į varžtus. 

Ratų vežimėliai

Kaip ir ratų kėlikliai, taip ir ratų vežimėliai būna visų transporto priemonių ratams – automobilių, sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio technikos ir visų kitų likusių. Tuo atveju ratų vežimėlių charakteristikos skiriasi tik tuo, kad jie apima didesnius arba mažesnius ratus ir tuo, kad skirtingas atlaikomas svoris.

Pagerinkit savo darbą autoservise, įsigykite ratų vežimėlius ir ratų kėliklius, kurie pagerintų automechanikų darbo dieną ir padėtų išvengti nereikalingų traumų darbe.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Vežimėlis sunkvežimių padangomsGarantija 12 mėn.Techniniai duomenys:Palengvina sunkvežimio ratų gabenimąKėlimo rėmo plotis: 500 mmKėlimo rėmo gylis: 350 mmMaks. rato svoris: 68 kgBendras svoris 6100 gGamintojo kodas: GR-9236..
75.00 €
Gamintojas:: Martins Industries
Ratų ir padangų vežimėlis Martins Industries MCTPMartins Industries, Kanada; Garantija: 24 mėnesiaiŠis padangų vežimėlis apsaugos Jūsų sveikatą transportuojant padangas ir ratus nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų, susijusių su padangų nešiojimu. Patogus ratų transportavimas nuo stelažų, sandėliavim..
96.80 €
Gamintojas:: Kiti
Padangų ir ratų transportavimo vežimėlis 200 kgGarantija 12 mėn.Techniniai duomenys:Tinka vežti iki 4 ratųLankstas palengvina ratų paėmimąPakėlus ratus, vežimėlį galima pakreipti į patogią transportavimo padėtį, visą ratų svorį palaiko transportavimo rėmasTinka automobilių ratams, visureigiams ir fu..
210.00 €
Gamintojas:: Kiti
Padangų/ratų transportavimo vežimėlis 200 kgTechniniai duomenys:Stabili plieno vamzdžių konstrukcija, dideli stumdomieji strypai su PVC dangaKeturių padangų ar ratų, kurių Ø 550 - 750 mm, gabenimuiLeidžia efektyviai perkelti sunkius ratų komplektus naudojant unikalią pakreipimo sistemąDėl automatinė..
330.00 €
Gamintojas:: Martins Industries
Ratų ir padangų vežimėlis Martins Industries MSTCMartins Industries, Kanada; Garantija: 24 mėnesiaiŠis padangų vežimėlis apsaugos Jūsų sveikatą transportuojant padangas ir ratus nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų, susijusių su padangų nešiojimu. Patogus ratų transportavimas nuo stelažų, sandėliavim..
379.00 €
Gamintojas:: Kiti
Sunkių ratų pakelėjas hidraulinis Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: Palengvina sunkių ratų montavimą Hidraulinė kėlimo funkcija Min. kėlimo aukštis: 80 mm Maks. kėlimo aukštis: 880 mm Dviem žingsniais reguliuojamas plotis Sukimo veleno atstumas: 335 mm / 395 mm Gali..
500.00 €
Gamintojas:: Martins Industries
Ratų ir padangų vežimėlis Martins Industries MPTCMartins Industries, Kanada; Garantija: 24 mėnesiaiŠis padangų vežimėlis apsaugos Jūsų sveikatą transportuojant padangas ir ratus nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų, susijusių su padangų nešiojimu. Patogus ratų transportavimas nuo stelažų, sandėliavim..
659.99 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Sunkvežimių ratų vėžimėlis AC Hydraulic WTA500 AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Aprašymas: Hidraulinis ratų vėžimėlis furgonams, sunkvežimiams ir autobusamsPlačiai pritaikomas ir patogus dizainas, pritaikytas ..
1,445.95 €
Gamintojas:: GYS
Automobilio keltuvas GYS Gamintojas GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Šis keltuvas leidžia Jums dirbti geresnėmis sąlygomis stovėjimo padėtyje.Apsaugo nuo nugaros ir kelio traumų.Techniniai duomenys:Matmenys: 127 x 89 x 76 cmSvoris: 90 kgGalia: 8 baraiDidžiausias aukštis: 70 cmMa..
1,597.20 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Sunkvežimių ratų vežimėlis AC Hydraulic WT1500N AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims Aprašymas: Hidraulinis ratų vežimėlis agrikultūros ir statybų transporto priemonėmsPaprastas didžiausių pasaulyje ratų transportavimasDv..
2,256.65 €
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)