Meniu
Jūsų krepšelis

Ratų vėžimėliai, kėlikliai

Ratų vežimėliai ir ratų kėlikliai

Ratų vežimėliai yra skirti tam, jog keičiant padangas autoservise nereikėtų jų nešioti ar ridėti iš vienos vietos į kitą. Tai kur kas patogesnis būdas, kadangi susidėjus viską ant ratų vežimėlio Jūs viską patogiau transportuosite. Taip pat ir ratų kėlikliai, tai kur kas patogesnis būdas sumontuoti ratus ant automobilio ir juos prisukti.

Ratų kėlikliai

Ratų kėlikliai skirti mechanikams, jog kai automobilis yra pakeltas, pristūmus ratų kėliklį, ant kurio jau yra uždėtas automobilio ratas, jis būtų pakeltas į tokią aukštį, jog mechanikui tereikėtų jį prisukti. Visi mechanikai žino kaip vargina ta procedūra, kai automobilis yra pakeltas, tada pats dar keli ratą, užtrunki kol fiziškai jį pataikai, viena ranka laikai ratą, kita jį prisuki. Tikrai varginanti procedūra. Naudojant ratų kėliklį viso to galima išvengti, ratas yra pakeliamas į reikiamą aukštį. Ratas ant keltuvo yra pastatomas ant volų, kurie sukasi, todėl išvengiamas papildomas vargas, nes nebereikia pačiam sukti rato, kol pataikys skylės į varžtus. 

Ratų vežimėliai

Kaip ir ratų kėlikliai, taip ir ratų vežimėliai būna visų transporto priemonių ratams – automobilių, sunkvežimių, autobusų, žemės ūkio technikos ir visų kitų likusių. Tuo atveju ratų vežimėlių charakteristikos skiriasi tik tuo, kad jie apima didesnius arba mažesnius ratus ir tuo, kad skirtingas atlaikomas svoris.

Pagerinkit savo darbą autoservise, įsigykite ratų vežimėlius ir ratų kėliklius, kurie pagerintų automechanikų darbo dieną ir padėtų išvengti nereikalingų traumų darbe.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)