Meniu
Jūsų krepšelis

Hidrauliniai įrenginiai

Hidraulinė įranga transportui

Hidrauliniai įrenginiai pirmiausia skirti naudoti automobilių remonto paslaugas teikiančiose dirbtuvėse, ypač tose, kuriose specializuojamasi atliekant kėbulo tiesinimo darbus, tačiau ši įranga gali būti pritaikoma ir kur kas plačiau. Pagrindinė hidraulinių įrenginių paskirtis – užtikrinti reikiamą statinę jėgą tada, kai reikia tiesinti ar sulenkti metalinius komponentus (dažniausiai – automobilio korpuso dalis), todėl jie pritaikomi šalinant transporto priemonės kėbulo defektus, įlenkimus bei atliekant metalinių konstrukcijų surinkimo ir skardinimo darbus. Mūsų siūlomame asortimente galima rasti įvairių hidraulinių įrenginių pasirinkimą, kurie skiriasi funkcionalumu, dydžiu ir pajėgumu.

Hidraulinių įrenginių rinkiniai

Savo klientams visada siekiame pasiūlyti kuo gausesnį ir įvairesnių reikmenų asortimentą, todėl tarp mūsų siūlomų prekių galima rasti įvairių hidraulinių įrenginių ir jų rinkinių. Čia siūlome rinktis ne tik skirtingo galingumo įrangą, bet ir hidraulinių cilindrų rinkinius, rinkinius su pompa arba prietaisus, skirtus atlikti tempimo ir stūmimo operacijas. Hidraulinių įrenginių rinkiniai plačiai pritaikomi teikiant kėbulo remonto paslaugas. Juos renkasi specialistai, dirbantys su skirtingų rūšių transporto priemonėmis. Pas mus rasite ir lanksčiomis sąlygomis įsigysite skirtingos komplektacijos, įvairių gamintojų hidraulinių įrenginių rinkinius.

Gamintojai ir konsultacijos kėbulo remonto klausimais

Klientų interesai – mūsų prioritetas, todėl rūpinamės, kad mūsų asortimente būtų tik patikimų gamintojų, aukštos kokybės hidrauliniai ir kitokie įrenginiai. Bendradarbiaujame su patyrusiais ir daugelyje šalių pripažinimą pelniusiais gamintojais: AUTOROBOT, GR ir kitais, galinčiais pasiūlyti funkcionalius ir veiksmingus sprendimus bei suteikti garantiją. Jei turite klausimų ar reikalinga konsultacija renkantis hidraulinius įrenginius – mūsų komandos specialistai visada pasiruošę atsakyti ir patarti, kad rastumėte optimalų sprendimą pagal poreikius ir galimybes. Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)