Meniu
Jūsų krepšelis

Diagnostikos įranga

Transporto priemonių diagnostikos įranga

Transporto priemonės yra sudėtingi techniniai įrenginiai, sujungiantys mechaniką su modernia elektronika, todėl diagnostikos įranga yra būtinas kiekvieno automobilių serviso ar transporto priemonių savininko arsenalo elementas. Nuo bendros būklės tikrinimo iki detalaus elektros sistemų ir programinės įrangos tyrimo, šie prietaisai padeda nustatyti problemas, užkirsti kelią stambesniems gedimams ir užtikrinti transporto priemonių patikimumą ir saugumą.

  • Automobilių programavimo įranga yra skirta naujausioms transporto priemonių programinės įrangos atnaujinimams ir modifikacijoms atlikti. Įrangą galima naudoti ECU (elektroninio valdymo bloko) programavimui, klaidų kodų skaitymui ir kitoms funkcijoms, kurios pagerina automobilio veikimą ir funkcionalumą.
  • Universali diagnostikos įranga yra skirta plačiam transporto priemonių asortimentui patikrinti ir nustatyti problemas. Ši įranga gali būti naudojama automobiliams, motociklams, sunkvežimiams ir kitoms transporto priemonėms, neatsižvelgiant į prekės ženklą. Taip pat galite rinktis konkrečiam automobilių prekės ženklui pritaikytą diagnostikos įrangą, kuri gali dar suteikti gilesnį ir tikslų vertinimą, atsižvelgiant į gamintojo specifikacijas ir reikalavimus.
  • Kalibravimo sistemos yra skirtos transporto priemonių jutiklių, dar vadinamų “sensorių”, nustatymams patikrinti ir koreguoti. Tai yra ypač svarbu naujų technologijų, pavyzdžiui, automatinio stabdymo ar važiavimo juostos palaikymo sistemoms.
  • Osciloskopai yra skirti transporto priemonių elektros ir elektroninių sistemų signalų analizei. Jie leidžia aptikti ir išanalizuoti įvairius signalus realiu laiku, padedant identifikuoti problemas ir nustatyti jų priežastis.
  • Endoskopai yra lankstūs kameros prietaisai, kurie leidžia vizualiai patikrinti sunkiai prieinamas transporto priemonių sritis be didelių demontavimo darbų. Jie yra naudingi variklio, transmisijos ir kitų sričių būklės stebėjimui.

Investuodami į kokybišką diagnostikos įrangą, galite sutaupyti laiko ir išlaidų, taip pat užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė bus patikima ir saugi. Nuo programavimo įrangos, skirtos technologijų optimizavimui, iki endoskopų, skirtų detaliam vizualiam tikrinimui, ši įranga yra nepakeičiama efektyviam ir profesionaliam transporto priemonių aptarnavimui. Rinkitės kokybišką diagnostikos įrangą ir būkite pasiruošę išspręsti bet kokias transporto priemonių problemas!

Mūsų atstovaujami diagnostikos įrangos gamintojai

BALTIC DIAG yra lyderiaujanti Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybės diagnostikos įrangos tiekimo įmonė, kadangi jums galime pasiūlyti profesionaliausią diagnostikos įrangą iš garsiausių pasaulyje prekinių ženklų. Mūsų atstovaujami gamintojai: Autel, Launch, Abrites, Alientech, MAGICMOTOSPORT, Autodata, Carman, Elprosys, Haynes PRO, Pico Technology, Jaltest, VCP, Swiftec, SMOK ir daugybę kitų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Paprastas meniu
Skaito/Trina klaidas
Greitas veikimas

Autel MaxiSys MS908 Pro MaxiFlash pagrindinis laidas
-29 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Tinka Autel modeliams: MS908P, MS908SP, MSELITE, MSADAS, MS908CV, MaxiFlash Pro, MaxiFlash Elite

Autel Chrysler / Fiat 12+8 adapteris
-36 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Tinka Chrysler / Fiat 12+8
Įgalina skaityti ir trinti kodus
Skirta MaxiSYS prietaisams


Gamintojas:: LD
LD

Didelė raiška
Mažas zondo diametras

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Įrenginys užmaitinamas per OBD II jungtį
Palaikomos beveik visos OBD II funkcijas

Autel CAN FD adapteris
-27 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Palaiko GM ir Ford Vehicles 2019 ir vėlesnius su CAN FD pajėgumu

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Paparastas naudoti
Nereikia baterijų
Greitas programavimas

Video kamera Autel MaxiVideo MV105 Video kamera Autel MaxiVideo MV105
-45 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Zondo galvutė: 5.5 mm
Baltos LED lemputės
Prijungiama prie MaxiSys prietaisų

Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100 Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100
-29 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Testuoja visas elektros grandines
Įrengtas žibintuvėlis
6 metrų kabelis

Gamintojas:: MAGICMOTORSPORT
MAGICMOTORSPORT

EIS/ELV priežiūrai
Pagrindiniam programavimui
Rakto aptikimui

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Veikia su iOS ir Android
Veikia per bluetooth
Turi rusų kalbą 

Rodoma 1 iki 50 iš 474 (10 Puslapių)