Meniu
Jūsų krepšelis

Duobiniai keltuvai

Duobiniai keltuvai transportui 


Duobiniai keltuvai gaminami pasitelkiant pažangiausias technologijas ir moderniausius sprendimus, todėl užtikrina patogumą dirbti ir maksimalų specialistų saugumą. Duobiniai keltuvai gali būti pritaikyti atliekant darbus daugelyje standartinių matmenų duobių, jie patogiai valdomi, kėlimas atliekamas galingomis pompomis. Mūsų siūlomame asortimente – patikimų gamintojų produktai, kuriems taikoma garantija. Kviečiame rinktis skirtingų rūšių duobinius keltuvus, tarp kurių hidrauliniai, pneumatiniai hidrauliniai ir dvigubi duobiniai keltuvai.

Hidrauliniai duobiniai keltuvai


Hidrauliniai duobiniai keltuvai tinkami kelti lengvuosius automobilius ir furgonus, daugumos jų keliamoji galia siekia apie septynias tonas. Prietaisai funkcionuoja greitai ir efektyviai, nes veikia integruotos greito kėlimo pompos. Mūsų siūlomame asortimente galite rasti skirtingus hidraulinių duobinių keltuvų variantus, iš kurių pasirinkti tinkamiausią ir rasti atsakymus į rūpimus klausimus visada padės mūsų patyrę konsultantai. 

Pneumatiniai hidrauliniai duobiniai keltuvai


Pneumatiniai hidrauliniai duobiniai keltuvai veikia tiksliai ir sklandžiai – tai užtikrina greito judėjimo cilindrai, modernus dizainas ir paprastas valdymas. Dauguma šių keltuvų išsiskiria galimybe reguliuoti korpuso aukštį – taip pasiekiamas maksimalus komfortas teikti remonto, profilaktikos ir apžiūros paslaugas pagal specialisto poreikius. Pneumatiniai hidrauliniai duobiniai keltuvai plačiai pritaikomi įvairaus masto automobilių remonto dirbtuvėse, tinkamos montuoti prie standartinių matmenų duobių.

Dvigubi duobiniai keltuvai


Dvigubų pneumatinių hidraulinių duobinių keltuvų veikimas pagrįstas dviejų cilindrų veikimu, todėl šie įrenginiai yra galingi, tikslūs ir greiti, pritaikyti kelti sunkųjį transportą, sunkvežimius. Dėl integruotų šiuolaikinių funkcijų, kėlimo procesas vyksta tolygiai, užtikrinamas paprastas ir patogus keltuvo valdymas. Galime pasiūlyti kelių skirtingų gamintojų dvigubus duobinius keltuvus, kurie pasižymi aukšta kokybe ir patvarumu, atsparumu bei ilgu eksploatacijos laiku. Daugumai jų taikoma gamintojo garantija.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 27 iš 27 (1 Puslapių)