Meniu
Jūsų krepšelis

Kėbulų matavimo sistemos

Kėbulo matavimo prietaisai ir sistemos

Kėbulo matavimo sistema yra skirta matuoti atstumus tarp pasirinktų taškų porų ir taip įvertinti daužyto automobilio kėbulo geometrines deformacijas. Ši serviso įranga lygina faktinius ir teorinius kėbulo skirtumus. Iš gautų rezultatų serviso mechanikas gali tiksliai žinoti, kiek ir kokia kryptimi reikia tempti pažeisto automobilio kėbulą.

Platus kėbulo matavimo sistemų pasirinkimas

Transporto priemonės kėbulo matavimo sistemos gerokai palengvina specialistų darbą, nes suteikia galimybę greičiau ir tiksliau apskaičiuoti faktinius pažeidimus, kurie buvo padaryti eismo įvykio metu. Savo klientams siūlome gausų kėbulo matavimo sistemų pasirinkimą, kuriame galima rasti skirtingų rūšių gaminių: mechaninių, elektroninių, skaitmeninių kėbulo matavimo įrenginių. Kiekvienas iš jų yra lengvai pritaikomas ir paprastai naudojamas, dėl aiškaus valdymo ir tiksliai pateikiamų rezultatų įgalina automobilių remonto dirbtuvių specialistus daugelį operacijų atlikti greičiau ir užtikrinti aukštesnę teikiamų paslaugų kokybę.

Mechaninės kėbulo matavimo sistemos

Mechaninės kėbulo matavimo sistemos yra skirtos patogiai ir tiksliai atlikti kėbulo nuokrypio matavimus skirtingose srityse. Su šiuo įrenginiu paprasta pamatuoti pažeidimus po priekiniu dangčiu, amortizacijos sistemoje, sparnų ir kitose zonose. Mechaninė įranga matavimus atlieka sklandžiai, ja nesudėtinga naudotis, taip pat ir sandėliuoti. Šios sistemos gali būti išardomos ir laikomos patogioje vietoje. Yra gana kompaktiškos, neužima daug vietos. Mechaninės kėbulo matavimo sistemos gaminamos patikimų, patyrusių gamintojų, todėl mūsų asortimente siūlomi produktai išsiskiria patikima ir ilgalaike eksploatacija.

Elektroninės ir skaitmeninės kėbulo matavimo sistemos

Elektroninės ir skaitmeninės transporto priemonės kėbulo matavimo sistemos – tai dar paprastesnis ir greitesnis būdas atlikti pažeidimų matavimus. Šios sistemos suteikia galimybę matavimą atlikti ir vienam žmogui, be to, vienu metu matyti daugiau duomenų apie transporto priemonės kėbulo būklę. Atliekant matavimus su skaitmeniniais matavimo įrenginiais, visa informacija aiškiai pateikiama specialiame ekrane. Elektroniniai kėbulo matavimo prietaisai gali būti komplektuojami su kitais matavimo įrenginiais, jungiami prie duomenų bazės, jų nuskaityti duomenys apie kėbulo neatitikimus ir pažeidimus eksportuojami ir patogiai analizuojami.

Patikslinkite paiešką