Meniu
Jūsų krepšelis

Ratų ir padangų remonto įranga

Kas yra ratų ir padangų remonto įranga?

Ratų, ratlankių, padangų remonto įranga specializuota atlikti remonto, priežiūros, atstatymo ir korekcijų darbus visų transporto priemonių padangoms ir ratams. Ratų remonto įranga padeda tiek automechanikams, tiek nuosavame garaže atlikti įvairius darbus su padangomis ir ratams žymiai greičiau ir kokybiškiau, nei tai būtų atliekama įprastinėmis priemonėmis.

Kur naudojama ratų ir padangų remonto įranga?

Ratus ir padangas remontuoti naudojama daug skirtingų įrangų, priklausomai nuo to, kurį darbą būtina atlikti. Kai kuri ratų remonto įranga, pavyzdžiui, pripūtimo pistoletai, gali būti naudojami asmeniniuose garažuose. Ratų balansavimo staklės - naudoja profesionalūs mechanikai, teikdami savo paslaugas klientams. Padangų konvejeriai - juos rasite padangų parduotuvėse ar automobilių remonto centruose. Tačiau visais atvejais visa padangų ir ratų remonto įranga naudojama labai plačiai.

Ratų ir padangų remonto įrangos tipai

 • Padangų montavimo staklės - skirtos atskirti padangą nuo ratlankio. Letenos pagalba yra užkabinamas padangos kantas, tuo metu padas, ant kurio padėtas ratas, sukasi ir yra atskiriama padanga nuo ratlankio. Tad tokia įranga nėra sunku naudotis, ji valdoma vos keliais pedalais ar rankenėlėmis.
 • Ratų balansavimo staklės - reikalingos tada, kai ant automobilio ratlankio yra užmontuojama nauja padanga. Šių balansavimo staklių pagalba yra nustatoma ar automobilio ratas yra visiškai simetriškas ir lygus. Jeigu yra randami kokie nors neatitikimai, prie ratlankio yra priklijuojami arba prikabinami.
 • Ratų suvedimo įranga - ratų geometrijos stendų tipų yra 3: CCD ratų suvedimo stendai, 3D ratų suvedimo stendai, bekontaktis arba optinis ratų suvedimo stendas.
 • Ratlankių lyginimo staklės - staklės naudojamos atstatyti pažeistus automobilio ar kitos transporto priemonės ratlankius dėl estetinių, saugumo ir teisingo eksploatavimo priežasčių. Tipai: ratlankių tiesinimo staklės, ratlankių tekinimo staklės, ratlankių poliravimo staklės. 
 • Padangų pripūtimo narvai - dviejų tipų: transportuojami ir stacionarūs. Transportuojami dažniausiai naudojami specialiuose autobusiukuose, kurie yra skirti pagalbai kelyje. Stacionarūs, jie žinoma ir didesni, yra skirti naudojimui servisuose. Patys pripūtimo narvai yra skirti darbui su sunkiojo transporto padangomis – sunkvežimių, autobusų ar net traktorių, karinės technikos ir kito sunkaus transporto. 
 • Padangų pripūtimo pistoletai - oro pripūtimo pistoletai ir prapūtimo pistoletais yra reikalingi oro iš kompresoriaus į padangą arba prapūtimo pistoletai tam, kad išpūsti iš padangos visas šiukšlės ir kitus nešvarumus. Panaudojimo galimybės yra didesnės, juos galima naudoti ir išpučiant šiukšlės ir nešvarumus iš oro filtrų, iš salono ir dar daug kur kitur.
 • Padangų montavimo ir balansavimo staklės - tam kad būtų jums patogiau pirkti, mes sukūrėme staklių komplektus skirtus automobiliams. Tiek montavimo staklės, tiek balansavimo staklės yra tokio pačio lygio, todėl tikrai Jums bus patogiau išsirinkti pagal savo poreikius. Dar viena nauda perkanti staklių komplektą automobiliams, o ne atskirai kiekvienas stakles yra tas, kad jų kaina yra mažesnė, nei perkant atskirai kiekvienas stakles. 
 • Pagalbinės montavimo letenos - skirtos išplėsti turimų montavimo staklių galimybes, atlikti daugiau funkcijų ir suteikti platesnį paslaugų spektrą naudojantis ta pačia įranga. Montavimo priemonės yra patogiai ir paprastai tvirtinamos, jos gaminamos tik patikimų, patyrusių gamintojų, todėl funkcionuoja sklandžiai. 
 • Ratų plovimo įranga - moderniais sprendimais pagrįsto veikimo įrenginiai, kurie užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir optimalų rezultatą. Mūsų asortimente siūlomi plovimo įrenginiai yra universalūs, tinkami naudoti daugeliu atveju, kai reikia atlikti lengvųjų automobilių ar mikroautobusų ratų plovimą. 
 • Padangų vulkanizatoriai - skirti tam, kad prikaitinti padangoms skirtą lopą prie pačios padangos, kai ji yra prakiurusi. Tai vienintelis būdas sutvarkyti padangą, jos neišmetant. Gali atrodyti, kad tai neturėtų būti pats geriausias būdas užtaisyti jau prakiurusių padangą, tačiau taip nėra. 
 • Ratų vėžimėliai - skirti tam, jog keičiant padangas autoservise nereikėtų jų nešioti ar ridėti iš vienos vietos į kitą. Tai kur kas patogesnis būdas, kadangi susidėjus viską ant ratų vežimėlio Jūs viską patogiau transportuosite. Taip pat ir ratų kėlikliai, tai kur kas patogesnis būdas sumontuoti ratus ant automobilio ir juos prisukti.
 • Ratų remonto medžiagos - daug ir įvairių linijų, tai gali būti svareliai, montavimo pasta, padangų lopai, apsauga montavimo staklių gnybtams, replės svareliams, įvairūs šepečiai, ventiliai ir dar daug kitų medžiagų, skirtų padangų remontui.
 • Padangų stelažai ir konvejeriai - suprojektuoti būtent tam, kad palengvintų kiekvieno darbuotojo darbo dieną, pagerintų darbo efektyvumų bei sutaupytų sandėliavimo ir transportavimo laiką. Padangų stelažai yra ypač populiarūs tarp prekybininkų, kurie užsiima padangų pardavimų, kadangi tai taupo vietą, be to jie gali būti naudojami kaip ekspoziciniai, kai reikia demonstruoti savo klientams įvairaus tipo padangas.

Mūsų siūlomų padangų ir ratų remonto įrangos gamintojai

Ratų ir padangų remonto įrangos gamintojų pasaulyje yra tikrai daug. Per ilgą dešimties metų patirtį mes atrinkome patikimiausius tiekėjus, kurie vertinami dėl savo kokybės ir orientacijos į klientus. Daug tiekėjų, kurie specializuojasi padangų ir ratų balansavimo staklėse, kiti tiekėjais specializuojasi gamindami ratų suvedimo įrangą, tad galime pasiūlyti rinkoje žinomus gamintojus lanksčiomis sąlygomis. Mūsų atstovaujami ratų ir padangų remonto įrangos gamintojai: Fasep, Redats, Launch, Precyzja, Weber, Spin, Martins Industries, Kart, K-MAK, AC-Hydraulic, ATEK, ATH-Heinl, Balansmatic, Autel, Beissbarth, Butler, Castex, Crystal, Deltabrzeg, Euro Falkon Makina ir kt.

Dėl ratų remonto įrangos kreipkites pas profesionalus

Dėl visos ratų ir padangų remonto įrangos kreipkitės į mūsų konsultantus Vilniaus ir Kauno parduotuvėse, kuriose dirba savo srities specialistais ir galės atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus. BALTIC DIAG parduotuvės rasite Kareivių g. 19 Vilniuje ir A. Stulginskio g. 41G Kaune.

Patikslinkite paiešką

Wulkan Turbo 10l
-15 %
Gamintojas:: KART
KART
Rodoma 1 iki 50 iš 211 (5 Puslapių)