Meniu
Jūsų krepšelis

Keturių kolonų keltuvai

Keturių kolonų keltuvas

 

Keturių kolonų keltuvai gali turėti daugybę specifikacijų, tačiau pagrindinės yra: maksimalus keliamas svoris, kokioms transporto priemonėms, kokie yra platformų ilgiai bei ar tinkamas keltuvas ratų suvedimui, ar ne. Klientai dažniausiai pagal tai ieško keturių kolonų keltuvo, todėl Jūsų patogumui mes šią įrangą taip ir suskirstėme. Keturių kolonų hidraulinis keltuvas gali būti skirtas ne tik lengviesiams automobiliams kelti, tačiau ir visureigiams bei mikroautobusams ar net sunkvežimiams. Tačiau pats pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra renkamasis keturkolonis keltuvas - maksimalus keliamas svoris. Tai yra pagrindinis keturių kolonų keltuvo kriterijus, į kurį mes rekomenduojame atkreipti dėmesį pirmiausiai.

 

Įsigykite tik naujus 4 kolonų keltuvus

 

Keturių kolonų keltuvai, jeigu jie yra pagaminti iš kokybiškų lydinių ir yra pagaminti naudojantis naujausiomis technologijomis, tai toks keltuvas gali Jums tarnauti 10 ar net daugiau metų. Būtent dėl to geriau nepataupyti ir įsigyti tik naują keltuvą, kadangi tai yra investicija ilgam laikotarpiui. Naudoti keturių kolonų keltuvai jau tikrai yra atitarnavę, todėl neverta rizikuoti. Naudotas keturių kolonų keltuvas gal ir kainuoja mažiau, tačiau įvertinkite, kad naują transporto priemonių keltuvą perkate ilgesniam laikui, tad tokia investicija tikrai neatrodys didelė.

 

Keturių kolonų keltuvo montavimas

 

Įsigydami keturių kolonų keltuvą, dėl montavimo darbų nesijaudinkite. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienis, ir atliks visus montavimo darbus. Keturių kolonų keltuvo montavimas nėra ilgas procesas, tad atvykus montuotojui, montavimo procesas Jums tikrai netrukdys atlikti kitų darbų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Launch, Butler, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)