Meniu
Your Cart

Keturių kolonų keltuvai

 

Keturių kolonų keltuvas

 

Keturių kolonų keltuvai gali turėti daugybę specifikacijų, tačiau pagrindinės yra: maksimalus keliamas svoris, kokioms transporto priemonėms, kokie yra platformų ilgiai bei ar tinkamas keltuvas ratų suvedimui, ar ne. Klientai dažniausiai pagal tai ieško keturių kolonų keltuvo, todėl Jūsų patogumui mes šią įrangą taip ir suskirstėme. Keturių kolonų hidraulinis keltuvas gali būti skirtas ne tik lengviesiams automobiliams kelti, tačiau ir visureigiams bei mikroautobusams ar net sunkvežimiams. Tačiau pats pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra renkamasis keturkolonis keltuvas - maksimalus keliamas svoris. Tai yra pagrindinis keturių kolonų keltuvo kriterijus, į kurį mes rekomenduojame atkreipti dėmesį pirmiausiai.

 

Įsigykite tik naujus 4 kolonų keltuvus

 

Keturių kolonų keltuvai, jeigu jie yra pagaminti iš kokybiškų lydinių ir yra pagaminti naudojantis naujausiomis technologijomis, tai toks keltuvas gali Jums tarnauti 10 ar net daugiau metų. Būtent dėl to geriau nepataupyti ir įsigyti tik naują keltuvą, kadangi tai yra investicija ilgam laikotarpiui. Naudoti keturių kolonų keltuvai jau tikrai yra atitarnavę, todėl neverta rizikuoti. Naudotas keturių kolonų keltuvas gal ir kainuoja mažiau, tačiau įvertinkite, kad naują transporto priemonių keltuvą perkate ilgesniam laikui, tad tokia investicija tikrai neatrodys didelė.

 

Keturių kolonų keltuvo montavimas

 

Įsigydami keturių kolonų keltuvą, dėl montavimo darbų nesijaudinkite. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienis, ir atliks visus montavimo darbus. Keturių kolonų keltuvo montavimas nėra ilgas procesas, tad atvykus montuotojui, montavimo procesas Jums tikrai netrukdys atlikti kitų darbų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Launch, Butler, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Redats
Keturių kolonų keltuvas remonto darbams 4000 kgRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Keltuvo platformos yra reguliuojamo pločio, todėl galima pritaikyti tiek plataus, tiek siaurio pagrindo automobiliams. Atstumas tarp platformų reguliuojamas 800 - 950 mmApsauginiai užraktai fiksuojasi aut..
3,290.00 €
4 kolonų mobilus keltuvas Weber Autolift 3.6 4 kolonų mobilus keltuvas Weber Autolift 3.6
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
4 kolonų mobilus keltuvas Weber Autolift 3.6 Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Aprašymas: - 4 kolonų keltuvas, yra tinkamas naudoti kaip parkingo keltuvas lengviesiems automobiliams ir lengvam komerciniam transportui, dėl savo mobilumo. - Kai nuleistas ir be apkrovos, keltuvas gali būti pe..
3,339.00 €
Keturių kolonų keltuvas pritaikytas ratų suvedimui 5 tonų BD-5AL Keturių kolonų keltuvas pritaikytas ratų suvedimui 5 tonų BD-5AL
PERKAMIAUSIA -8 %
Gamintojas:: Kiti
Keturių kolonų keltuvas pritaikytas ratų suvedimui 5 tonų BD-5AL Aprašymas:- Mechaninis rakinimo mechanizmas- Komplektuojama su 2,5 tonos elektrohidrauliniu ašies kėlikliu- Tvirta plieninė konstrukcija užtikrina keltuvo stabilumą- Integruotos galinės paslankios plokštės bei išpjovos priekinėms ..
3,495.00 € 3,800.00 €
Gamintojas:: Redats
Keturių kolonų keltuvas paruoštas ratų suvedimui 4000 kg Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Šis keturkolonis keltuvas yra paruoštas ratų geometrijos darbų atlikimui. Jis komplektuojamas su galinėmis paslankiomis plokštėmis bei 2 tonų keliamosios galios ašies kėlikliu. Keltu..
3,950.00 €
Keturių kolonų keltuvas Weber Autolift 4.2 Keturių kolonų keltuvas Weber Autolift 4.2
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
Keturių kolonų keltuvas Weber Autolift 4.2Gamintojas: Weber (Vokietija) Aprašymas: - Itin gerai tinkamas lengviesiems/lengviems komerciniams automobiliams - Žemi takai ir prailgintos užvažiavimo rampos lengvesniam žemo pagrindo automobilių kėlimui - Keltuvas gali būti tiksliai reguliuojamas ir..
5,090.00 €
Gamintojas:: Werther
Elektrohidraulinis keturių kolonų kletuvas Werther 436 3,5t Werther, Italija; Privalumai: Perkrovos apsaugaValdymo vožtuvasGarsinis signalas prieš paskutinį nusileidimo cikląAutomatiškai atleidžiami apsaugos pleištai, nuleidimo metuTvirta konstrukcijaTechniniai parametrai:..
5,322.44 €
Gamintojas:: LAUNCH
Keturių kolonų hidraulinis keltuvas 4t LAUNCH TLT-440W pritaikytas atlikti ratų suvedimą Gamintojas: Launch; Garantija: 2 metų. Aprašymas: Hidraulinis keturių kolonų keltuvas su 4 tonų keliamąja galia, skirtas kelti įvairių dydžių automobilius servisuose ir dirbtuvėse. Keltuve įrengtas aši..
5,808.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Keturių kolonų keltuvas Weber Autolift 6.4Gamintojas: Weber (Vokietija) Aprašymas: - Itin gerai tinkamas lengviesiems/lengviems komerciniams automobiliams - Žemi takai ir prailgintos užvažiavimo rampos lengvesniam žemo pagrindo automobilių kėlimui - Keltuvas gali būti tiksliai reguliuojamas ir..
5,950.01 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Keturių kolonų hidraulinis keltuvas 5500kg ATH 55 Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 3 metai Aukšta kokybė: gamyba pjaunant lazeriais ir virinant robotais užtikrina aukštą preciziją.  Ilgalaikė technologija: Patvarus ir mažiau jautrus hidraulinis variklis beveik nereikala..
6,000.00 €
Gamintojas:: Werther
Elektrohidraulinis keturių kolonų keltuvas Werther 442 LPPrivalumai:Techniniai parametrai: Werther, Italija;  Tvirta konstrukcijaTinkamas kėlimo aukštis ir greitisPerkrovos apsauginis vožtuvasValdymo vožtuvasGarsinis signalas prieš paskutinį nusileidimo cikląAutoma..
6,129.00 €
Gamintojas:: Werther
Elektrohidraulinis keturių kolonų keltuvas Werther 430 BL Werther, Italija;  Privalumai: Įdubos priekyje ir paslankios plokštės gale, puikiai pritaikyta atlikti ratų suvedimuiPerkrovos apsauginis vožtuvasGarsinis signalas prieš paskutinį nusileidimo cikląHidraulinių žar..
6,288.43 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Keturių kolonų hidraulinis keltuvas 5500 kg ATH 55A Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiaiAukšta kokybė: gamyba pjaunant lazeriais ir virinant robotais užtikrina aukštą preciziją. Ilgalaikė technologija: Patvarus ir mažiau jautrus hidraulinis variklis beveik nereikalauj..
6,897.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 25 (3 Puslapių)