Naujienos

Automobilių dažymo kamera - profesionalumo ženklas už prieinamą kainą

2018-08-24


Dažymo kamera – ilgą laiką ją įsigyti sau galėjo leisti tik aukščiausio lygio brangiausi autoservisai. Bet šiai dienai, kai rinkoje turime profesionalių, visus aukščiausius standartus atitinkančių, bet tuo pačiu ir nebrangių dažymo kamerų, net ir nedidelis autoservisas gali jums pasiūlyti kokybišką automobilių dažymo paslaugą, kuri nei kiek nenusileidžia rinkos gigantams.

Plačiau

Automobilis nori Jus įspėti. Ką reiškia skydelio simboliai?

2018-08-02


Turbūt kiekvienas pastebėjote, kad tik pasukus raktelį automobilyje, skydelis pradeda šviesti geltonai, žaliai ir raudonai. Taip automobilis su Jumis kalbasi. Suprantant tas lemputes tikrai galite išvengti daug nepatogumų, o kartais jos gali net ir išgelbėti Jūsų gyvybę. Tad kiekvienas vairuotojas turėtų žinoti ką jo automobilis jam nori pasakyti ir tinkamai įvertinus informaciją imtis veiksmų.

 

Plačiau


AUTEL VASAROS AKCIJA – PRAPLĖSK SAVO GALIMYBES!

2018-07-05


 Visą vasarą „AUTEL“ savo esamiems ir busimiems klientams skelbia AKCIJĄ kurios metu atnešus savo senąjį diagnostikos prietaisą ir įsigijus bet kurį AUTEL Maxisys prietaisą, dovanų gaunate 3 metų sistemos atnaujinimus.

Plačiau

APLINKOS APSAUGOS REIKALAVIMAI AUTOSERVISAMS

2018-06-21


Nusprendus kurti savo verslą, jaunajam verslininkui pirma mintis, kuri kyla – nuo ko gi dabar pradėti? Nesvarbu kokiu verslu planuojate užsiimti, pirmas dalykas ką turite padaryti, tai išsiaiškinti kokių leidimų jūsų planuojamam verslui reikia. 

Plačiau