Naujienos

DiagProg4 atnaujinimams vasarinė nuolaida!

2019-07-18


Skelbiame DiagProg4 diagnostikos prietaiso atnaujinimams specialią nuolaidą! Atsižvelgiant į šios vasaros klientų poreikį, siūlome įsigyti PILNĄ ATNAUJINIMŲ PAKETĄ DiagProg4 įrenginiui.

Plačiau


Pico osciloskopų naudojimosi mokymai

2019-05-28


Pico Technology – osciloskopų rinkos lyderė pasaulyje. Ši įmonė buvo įkurta 1991 metais Didžiojoje Britanijoje. Pico Technology produkcija pasižymi novatoriškumu, modernumu bei technologiškai pažangia produkcija. 

Plačiau

Lankėmės Bolonijoje vykusioje „Autopromotec 2019“ parodoje

2019-05-27


Gegužės 22-26d. Bolonijoje, Italijoje, vyko viena didžiausių automobilių pramonės paroda – „Autopromotec 2019“, kurioje apsilankėme ir mes. Per daugiau nei penkiasdešimties metų laikotarpį, ši paroda tapo labai svarbi Europos regionui ir yra laikoma viena pagrindinių transporto priemonių remonto ir priežiūros remonto parodų Europoje.

Plačiau

Saugumo reikalavimų laikymasis automobilių servisuose

2019-05-13


Parengėme rekomendacijų aprašą, jog automobilių serviso darbdaviai ir šioje įmonėse dirbantys darbuotojai labiau laikytųsi saugos ir sveikatos užtikrinimo reikalavimų. Kadangi automobilių servisuose yra dirbama su įranga, kuri pasitaiko sukelia įvairių lengvų ir sunkių nelaimingų atsitikimų.

Plačiau