Apie mus

UAB "Baltic diagnostic service"

Įmonė prekiauja diagnostikos įranga bei servisų įranga lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams bei agro technikai. Nuo pat veiklos pradžios dirbame su Baltijos rinka, prekiaujame žinomų Europoje ir pasaulyje serviso įrangos gamintojų produkcija. Todėl galime pasiūlyti kokybišką serviso įrangą, palankias kainas ir sąlygas, profesionaliai atsakyti į jums rūpimus klausimus.

Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos įrangos pasirinkimą Baltijos valstybėse. Tiesiogiai palaikome ryšį su žinomiausiais diagnostinės įrangos gamintojais : Launch, Autel, Abrites, Magneti Marelli, Nextech (CarmanScan), Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, ir daugelis kitų. Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia auto diagnostikos įranga. 

Įmonę pristatantis video

Esame oficialūs Launch, Autel, ATH-Heinl, Magneti Marelli, Spin, Abrites, Worky, Tecnolux, Delphi, Tecnolux, Kart, GudePol, TrommelBerg, Butler, Helvi, Sommerer, Castex, Sherpa, Hella Gutmann, Sp-Tools, Saima Meccanica, Blackhawk atstovai Lietuvoje. 

Mes tikime Lietuvos automobilių sporto ateitimi, todėl investuojame į įvarius auto renginius. žr. Galeriją. Dalyvaujame motociklų ir automobilių varžybose Lietuvoje ir Latvijoje (FastLap: Omnitel 1000 Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.).

Nuolatos organizuojame tiek vidinius įmonės, tiek išorinius mokymus savo klientams.Rengiame seminarus, konferencijas, aktyviai dalyvaujame parodose.Kviečiame tiekėjus atvykti, kad vestų mokymus mūsų įmonės darbuotojams ir klientams, tam, kad puikiai išmanytume įrangą, kuria prekiaujame ir kuria naudojasi klientai. Mokymai savo esamiems bei būsimiems klientams - tai tik maža dalis to, ką mūsų organizacija suteikia klientams. 

Mumis pasitiki tokie klientai kaip: UAB "Atra" (Oficialūs Škoda atstovai), UAB "Vilniaus Dagris", AB "Pieno Žvaigždės"; UAB "Kelias"; UAB "Skuba", UAB "Melga", UAB "Raseinių autobusų parkas"; UAB "Gotas"; SĮ "Vilniaus rajono autobusų parkas": UAB "Ausegra"; UAB "Elinta" ir dar daugelis kitų! Žr. Partneriai.

 

 

Mes siūlome Jums kompleksinius sprendimus serviso įrengimui:

 

 

•  Pilnas serviso įrengimas iki raktų

•  Serviso įrangos pristatymas ir montavimas

•  Serviso suprojektavimas ir tinkamiausios įrangos parinkimas

•  Didmeninės kainos, akcijos ir nuolaidos

•  Pilnas visos įrangos sukomplektavimas bei reikiamų medžiagų apskaičiavimas

•  Seminarai, mokymai, konsultacijos po įrangos įsigijimo

•  Pilnas techninis aptarnavimas

•  Garantinis aptarnavimas

Galerijoje rasite mūsų atliktų servisų įrengimų darbų nuotraukas.

 

Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausius serviso įrangos sprendimus, tik todėl, kad puikiai išmanome įrangą, kurią parduodame, pažįstame ją iki smulkmenų ir tik todėl galėsime apmokyti kaip dirbti, konsultuoti eigoje iškilusiais klausimais ir patarti reikiamu momentu.

UAB "Baltic Diagnostic Service" siekia tapti didžiausiais diagnostinės įrangos prekeiviais Rytų Europoje.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias