Meniu
Jūsų krepšelis

Infraraudonųjų spindulių džiovintuvai

Kada naudojamas infraraudonųjų spindulių džiovintuvas?

Po automobilio kėbulo dalių dažymo reikia šiek tiek laiko, jog automobiliniai dažai išdžiūtų. Kartais automobilių dažai džiovinami natūraliomis sąlygomis, tuo metu patalpos temperatūra turi būti ne žemesnė kaip 18°C. Tačiau toks, natūralus džiovinimas yra labai ilgas procesas, o tai sukelia daug nepatogumų, nes negalima užsiimti kitais darbais. Tad tam, kad visas procesas taptų greitesnis, naudojama speciali kėbulo dažams džiovinimo įranga - infraraudonųjų spindulių džiovintuvai, kurie tapo neatsiejama įranga pas kėbulo remonto specialistus.

Kaip sutrumpinti dažytų dalių džiovinimo laiką?

IR džiovintuvai leidžia sutrumpinti džiovinimo laiką, kai šiuo atveju turėtų būti naudojami specialūs infraraudonųjų spindulių džiovintuvai, generuojantys infraraudonuosius spindulius, kurie reguliuojant lempas tiesiogiai šildo dažų sluoksnį. Tai itin pagreitina visą procesą, kadangi infraredų džiovintuvai turi ir laikmatį, ir galima reguliuoti šildymo temperatūrą. Todėl jūs patogiai galėsite nusistatyti pagal Jūsų reikalavimus. Tai viena kėbulo remonto įrangų, kuri itin padeda kėbulų specialistams. Nors ji nėra tokia būtina, kaip kitos, tačiau įvertinant įrenginio kainą ir tai, kaip galima pagreitinti iš natūralaus į efektyvesnį džiovinimo procesą - ši įranga itin greit atsiperka.

Mūsų infraraudonųjų spindulių džiovintuvai

Viena svarbiausių funkcijų, kai įsigyjamas infraraudonųjų spindulių džiovintuvas yra termostatas su laikmačiu. Šios funkcijos užduotis yra ta, kad jis gali reguliuoti spinduliuotės šilumą, pagal jūsų poreikius. Galimybė nusistatyti džiovinimo laiką ir temperatūra yra ypač svarbi visiems profesionalams, nes kiekvienai automobilių dažų spalvai, gamintojui, ar pigmentui yra savas optimaliausias džiovinimo būdas ir laikas. Papildomai, tai itin svarbu, kadangi reikia atsižvelgti ir į aplinkos sąlygas, kuriose yra džiovinamas automobilis ar jo kėbulo dalys.

IR džiovintuvų galimybės

Infraraudonųjų spindulių džiovintuvai naudojami vis plačiau ne tik kėbulo remonto centruose ar dirbtuvėse, panaudojimo galimybės tapo kur platesnės. Pastaraisiais metais vis daugiau turime klientų, kurie infraraudonųjų spindulių džiovintuvus naudoja automobilių apdailos centruose. Tokiuose centruose automobiliai vaškuojami arba padengiami keramine danga, o tai IR džiovintuvai padeda šioms dangoms greičiau išdžiūti ir taip šiuose centruose galima aptarnauti daugiau klientų.

Patikslinkite paiešką

Mobilus infraraudonųjų spindulių šildytuvas BD-2D
-17 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Dvi lempos
Lempos galia: 2x1100W
Vienfazis

Mobilus infraraudonųjų spindulių džiovintuvas BD-3AL Mobilus infraraudonųjų spindulių džiovintuvas BD-3AL
SUPER kaina! -31 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Trys lempos
Lempos galia: 3x1100W
Vienfazis

Mobilus infraraudonųjų spindulių dažų džiovintuvas BD-6AL
SUPER kaina! -19 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Šešios lempos
Lempos galia: 6x1100W
Trifazis

Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)