Meniu
Jūsų krepšelis

Motociklų keltuvai

 

Motociklo keltuvas

 

Motociklų keltuvai gali būti patys įvairiausi. Galime pasiūlyti tiek hidraulinius motociklų keltuvus, tiek rankinius. Motociklų keltuvai kelia šią transporto priemonę dviem tipais. Jeigu keltuvas yra platforminis, motociklas yra ant platformos užstumiamas ir motociklas yra keliamas stovintis ant platformos. Platforminis motociklo keltuvas yra patogesnis įvairiems motociklo remonto darbams. Kiti motociklo keltuvai yra tokie, kur motociklą kelia atremiant į variklį. Šio tipo keltuvai yra patogus, nes jie yra labai mobilūs ir kompaktiški. Todėl jeigu jis tam momentui yra nenaudojamas ir nereikalingas, jį galima padėti į atokesnę vietą. Svarbiausia yra išsirinkti, kuris kėlimo būdas būtų Jums patogiausias. Motociklo keltuvai yra naudingi tuo, kad turinti šio tipo keltuvą, motociklas yra pakeliamas į norimą aukštį ir nereikia mechanikui dirbti susilenkus. Todėl remonto darbai tampa paprastesni ir greitesni, nei dirbant su ant grindų dangos stovinčiu motociklu.

 

Motociklų keltuvo pasirinkimas

 

Motociklų keltuvų, kaip ir kitų transporto priemonių keltuvų, gali būti labai įvairių. Šiai transporto priemonei keltuvai, kaip ir minėjome ankščiau, gali būti platforminiai ir tokie, kur motociklas keliamas atremiant variklį. Renkantis hidraulinį motociklo keltuvą svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks yra reikalingas maksimalus kėlimo aukštis. Paprastesni keltuvai motociklams gali kelti iki pusės metro aukščio, sudėtingesni kelia iki vieno metro aukščiau. Motociklų keltuvų, kurie keltų aukščiau, nėra, kadangi kitu atveju būtų nepatogu dirbti. Rėminiai keltuvai yra dažniau naudojama tarp privačių motociklų savininkų. Profesionalūs servisai visada naudoja platforminius motociklų keltuvus, kadangi jie yra universalesni. Rekomenduojame platforminį motociklų keltuvą išsirinkti su reguliuojamais ratų laikikliais. Kadangi taip stovinti motociklas ant platformos būtų stabiliau įtvirtintas ir saugiau būtų atliekami motociklo remonto darbai.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: ATH-Heinl, Weber. Castex ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 19 iš 19 (1 Puslapių)