Meniu
Your Cart

Sandėliavimo įranga

Profesionali sandėliavimo įranga

Procedūroms sandėliuose paspartinti ir palengvinti siūlome rinktis iš aukštos kokybės sandėliavimo įrangos. Tarp siūlomų įrengimų rasite sprendimų, kurie tiks ir stambias operacijas atliekančių pramonės sričių atstovams, ir atitiks nedidelės apimties krovimo ar sandėliavimo darbais užsiimančiųjų poreikius. Įvairūs krautuvai, vežimėliai, keltuvai ir kita įranga patikimai funkcionuoja, yra patogūs naudoti, optimizuoja prekių krovimo, iškrovimo ir surinkimo procesus, mažina laiko resursus ir darbuotojams tenkantį fizinį krūvį, todėl sandėliavimo darbai vyksta greičiau ir sklandžiau. 

Sandėliavimo įranga pakrauti ir iškrauti

Pakrauti ir iškrauti prekes ar kitus krovinius skirta sandėliavimo įranga gali būti skirtingų parametrų, pasižymėti skirtinga keliamąja galia, todėl kiekvienas pramonės srityje dirbantis žmogus ar atstovas gali rinktis jam tinkamiausius ir verslo poreikius geriausiai atitinkančius sprendimus. Padėklams su produktais iškrauti ir pakrauti siūlome specializuotus aukšto kėlimo padėklų keltuvus, benzininius ar elektrinius vežimėlius, įprastus ir savaeigius padėklų krautuvus, mini keltuvus ir kitokią įrangą. Taip pat galime pasiūlyti ir nestandartinių sprendimų, pavyzdžiui, statinių kėlimo įrenginių. 

Sandėliavimo įranga prekėms surinkti

Prekių surinkimo ir paruošimo transportuoti trukmė tiesiogiai susijusi su darbų našumu, todėl be įprastų padėklų keltuvų ir krautuvų galime pasiūlyti ir specialiai prekėms surinkti pritaikytų įrengimų. Funkcionalūs užsakymų surinkimo bokšteliai gali būti sėkmingai pritaikyti daugelyje pramonės sričių, jie ypač efektyvūs tais atvejais, kai užsakymų apimtis ir sandėliuojamų produktų apimtis itin didelė. Mažesnės apimties užsakymams surinkti galima pritaikyti prekių arba aptarnavimo vežimėlius – smulkesnius įrengimus, kurie puikiai tinka vidiniam ar nedidelių krovinių transportavimui sandėlyje atlikti. 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: NH Handling
NH Handling

Keliamoji galia: 150 kg
Maks. kėlimo aukštis: 720 mm
Danija

Rodoma 1 iki 50 iš 208 (5 Puslapių)