Meniu
Jūsų krepšelis

Sandėliavimo įranga

Profesionali sandėliavimo įranga

Procedūroms sandėliuose paspartinti ir palengvinti siūlome rinktis iš aukštos kokybės sandėliavimo įrangos. Tarp siūlomų įrengimų rasite sprendimų, kurie tiks ir stambias operacijas atliekančių pramonės sričių atstovams, ir atitiks nedidelės apimties krovimo ar sandėliavimo darbais užsiimančiųjų poreikius. Įvairūs krautuvai, vežimėliai, keltuvai ir kita įranga patikimai funkcionuoja, yra patogūs naudoti, optimizuoja prekių krovimo, iškrovimo ir surinkimo procesus, mažina laiko resursus ir darbuotojams tenkantį fizinį krūvį, todėl sandėliavimo darbai vyksta greičiau ir sklandžiau. 

Kam skirta sandėliavimo įranga?

Sandėliavimo įrangos sprendimai skirti palengvinti sandėlyje dirbančių darbuotojų darbą. Šios įrangos pagalba yra lengviau pakelti, nuleisti, transportuoti, perstumpti įvairius krovinius ir sandėliuojamą produkciją. Be sandėliavimo įrangos, efektyvi sandėlio veikla šiais laikais nebeįsivaizduojama.

Kur naudojama sandėliavimo įranga?

Nors pavadinimas jau nusako kur ši įranga naudojama plačiausiai, bet be sandėlių, ši įranga dažnai naudojama parduotuvėse, gamyklose, logistikos įmonės, didelių įmonių transporto skyriuose ir kitur.

Sandėliavimo įranga pakrauti ir iškrauti

Pakrauti ir iškrauti prekes ar kitus krovinius skirta sandėliavimo įranga gali būti skirtingų parametrų, pasižymėti skirtinga keliamąja galia, todėl kiekvienas pramonės srityje dirbantis žmogus ar atstovas gali rinktis jam tinkamiausius ir verslo poreikius geriausiai atitinkančius sprendimus. Padėklams su produktais iškrauti ir pakrauti siūlome specializuotus aukšto kėlimo padėklų keltuvus, benzininius ar elektrinius vežimėlius, įprastus ir savaeigius padėklų krautuvus, mini keltuvus ir kitokią įrangą. Taip pat galime pasiūlyti ir nestandartinių sprendimų, pavyzdžiui, statinių kėlimo įrenginių. 

Sandėliavimo įrangos tipai

Visos sandėlyje esančios įrangos paskirtis yra padėti ten dirbantiems žmonės lengviau pakrauti, transportuoti, pervežti, pakelti sandėliuojamą produkciją. UAB “Baltic diagnostic service” gali pasiūlyti šią sandėliavimo įrangą: aptarnavimo vežimėlius, rankinius palečių krautuvus, benzininius ar elektrinius palečių krautuvus, kėlimo domkratus, kėlimo stalus, prekių vežimėlius, statinių kėlimo įrangą, vežimėlius, vežimėlius su kranais ir dar daug kitos įrangos.

Sandėliavimo įranga prekėms surinkti

Prekių surinkimo ir paruošimo transportuoti trukmė tiesiogiai susijusi su darbų našumu, todėl be įprastų padėklų keltuvų ir krautuvų galime pasiūlyti ir specialiai prekėms surinkti pritaikytų įrengimų. Funkcionalūs užsakymų surinkimo bokšteliai gali būti sėkmingai pritaikyti daugelyje pramonės sričių, jie ypač efektyvūs tais atvejais, kai užsakymų apimtis ir sandėliuojamų produktų apimtis itin didelė. Mažesnės apimties užsakymams surinkti galima pritaikyti prekių arba aptarnavimo vežimėlius – smulkesnius įrengimus, kurie puikiai tinka vidiniam ar nedidelių krovinių transportavimui sandėlyje atlikti. 

Mūsų siūloma sandėliavimo įranga

Mes Jums galime pasiūlyti sandėliavimo įrangą, su kuria galėsite atlikti bet kokią sandėlyje procedūrą. Bendradarbiaujame su Valkenpower, NH Handling, TOR Industries, Mammuth, Weber ar Onder Grup žinomais gamintojais, kurių įranga naudojama jau daugybėje  Lietuvos sandėlių ir gamyklų pastatų. 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: NH Handling
NH Handling

Keliamoji galia: 300 kg
Maks. kėlimo aukštis: 880 mm
Danija

Rodoma 1 iki 50 iš 149 (3 Puslapių)