Meniu
Jūsų krepšelis

Staklių komplektai automobiliams

Dėmesio! Pirkdami padangų montavimo ir ratų balansavimo staklių komplektą Jūs galite sutaupyti iki 30%. Jeigu Jūsų servisui reikia tiek ratų balansavimo, tiek padangų montavimo staklių, vienu metu pristatant komplektą montuotojas apmokys dirbti su šia įranga. Todėl Jums tai yra kur kas pigiau ir patogiau. 

Staklių komplektai automobiliams

Turbūt nerastume universalaus autoserviso, kuriame nebūtų padangų montavimo staklių ir ratų balansavimo staklių. Tai yra viena būtiniausių servisų įrangų kiekvienam mechanikui, kuris nori kokybiškai aptarnauti savo klientus. Ypač šių autoservisų staklių nauda išryškėja, kai ateina padangų keitimo sezonai du kartus per metus, tada jos praktiškai atsiperka.

Tam kad būtų jums patogiau pirkti, mes sukūrėme staklių komplektus skirtus automobiliams. Tiek montavimo staklės, tiek balansavimo staklės yra tokio pačio lygio, todėl tikrai Jums bus patogiau išsirinkti pagal savo poreikius. Dar viena nauda perkanti staklių komplektą automobiliams, o ne atskirai kiekvienas stakles yra tas, kad jų kaina yra mažesnė, nei perkant atskirai kiekvienas stakles. Tad įsigyjant padangų montavimo ir ratų balansavimo stakles automobiliams, šia akcija tikrai verta pasinaudoti.

Padangų montavimo staklės automobiliams

Mes Jums galime pasiūlyti tikrai didelį pasirinkimą įvairių padangų montavimo staklių. Tačiau tam, jog Jūs išsirinktumėte tinkamiausias, Jums prieš tai reikia žinoti savo poreikius. Padangų montavimo staklės yra įvairios, tačiau prieš perkant atkreipkite dėmesį į šiuos techninius duomenis: kas yra gamintojas; kokia yra garantija; ar montavimo staklės turi pagalbinę leteną; koks galimas maksimalus rato skersmuo; koks galimas rato plotis; koks vidinis ratlankio plotis; koks išorinis ratlankio plotis; koks montavimo stalo sukimosi greitis; koks reikalingas suspausto oro slėgis; kokia reikalinga elektros instaliacija. Renkantis staklių komplektą automobiliams, o konkrečiau padangų montavimo stakles, šie techniniai duomenys yra svarbiausi.

Ratų balansavimo staklės automobiliams

Kaip ir padangų montavimo staklės, taip ir ratų balansavimo staklės turi daug techninių specifikacijų. Renkantis balansavimo stakles automobiliams, atkreipkite dėmesį į šias techninias charakteristikas: ratlankio skersmuo; ratlankio plotis; maksimalus rato skersmuo; maksimalus rato svoris; apsisukimo greitis; elektros instaliacija iki staklių; koks yra duomenų nuskaitymas; matavimo laikas; gamintojas ir garantija. 

Taigi, staklių komplektai automobiliams yra būtini kiekviename autoservise. O tam, kad išsirinkti tinkamiausias, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų nurodytus techninius duomenis. Žinoma, jeigu reiktų daugiau konsultacijos, galite atvykti į mūsų parduotuves arba kreiptis internetu.

Patikslinkite paiešką

Padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės Redats M-211 + W-720 Padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės Redats M-211 + W-720
-20 %
Gamintojas:: Redats
Redats

Montavimo: pusiau automatinės
Balansavimo: 2D funkcija
Pristatymas per 1-3 d.d.

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Montavimo: automatinės
Balansavimo: 3D funkcija
Pristatymas per 1-2 d.d.

Balansavimo ir montavimo staklių komplektas Launch
-3 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Montavimo: automatinės
Balansavimo: 3D funkcija
Pristatymas per 1-5 d.d.

Gamintojas:: FASEP
FASEP

Montavimas: automatinės
Balansavimas: 3D funkcija
Pristatymas: 5-10 d.d.

Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)