Meniu
Your Cart

Žirkliniai keltuvai

 

Žirkliniai keltuvai

 

Žirkliniai keltuvai gali būti įleidžiami arba pastatomi ant serviso grindinio. Kadangi žirklinių keltuvų būna įvairaus dydžio, tad priklausomai nuo serviso dydžio, tokį keltuvą reiktų rinktis atsakingai. Įleidžiami žirkliniai keltuvai dažniausiai yra naudojami servisuose, kurie turi specialias duobes, o pastatomi keltuvai, servisuose, kurie neturi duobės. Pastatomi žirkliniai keltuvai yra praktiškesni, nes jeigu reikia, tai juos galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Taip pat juos nebūtina naudoti garaže, galima perkelti ir į kitą vietą.

 

Kokioms transporto priemonėms tinka?

 

Žirkliniai keltuvai gali būti patys įvairiausi, tai gali būti žirkliniai keltuvai automobiliams, motociklams ir keturračiams,sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams ar kitai sunkiajai technikai. Svarbiausia renkantis tinkamiausią žirklinį keltuvą yra įsigilinti į technines charakteristikas, kad būtų tinkamai keliamos Jūsų remontuojamos transporto priemonės.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis žirkliniu keltuvu nėra sudėtinga. Jie yra komplektuojami su valdymo pultu, kuriami yra vos keli mygtukai, kurie ir valdo patį keltuvą. Su žirkliniais keltuvai yra supakuojama ir naudojimo instrukcija, kurioje yra viskas išdėstoma detaliai ir tiksliai. Svarbiausia yra laikytis saugos reikalavimų, kad dirbant autoservise su šio tipo keltuvu nenutiktų nelaimingų atsitikimų. Taip pat svarbu vadovautis instrukcijomis ir dėl to, kad žirklinis keltuvas kuo ilgiau būtų eksploatuojamas servise ir nepasitaikytų kokių nors gedimų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2 Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2
PERKAMIAUSIA -17 %
Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2Garantinis laikotarpis - 12 mėn.Aprašymas: • Lengvai valdomas; gali būti statomas ant bet kokių grindų ir paprastos žemės, be jokių tvirtinimo darbų • Patogus, pilnai automatinis kėlimas ir nuleidimas mygtuko paspaudimu • Elektroninis ra..
1,799.00 € 2,174.10 €
Gamintojas:: Redats
Mobilus žirklinis keltuvas Redats L-550Gamintojas Redats, garantija 24 mėn.Aprašymas:Atskiras valdymo pultas, kurio dėka galite lengvai naudotis žirkliniu keltuvuKiekvienai funkcijai valdymo pulte yra atskiras mygtukas3 tonų keliamoji galia, užtikrinanti darbą su lengvaisiais automobiliais ir mikroa..
2,299.00 €
Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas Weber KHB-1000E Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas Weber KHB-1000E
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas Weber KHB-1000EGamintojas: Weber (Vokietija) Aprašymas: - Patogus, pilnai automatinis kėlimas ir nuleidimas mygtuko paspaudimu - Keltuvas komplektuojamas su mobilumo rinkiniu lengvam perstatymui - Ašių sujungimai užtikrina stiprų kėlimą net esant pi..
2,450.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Žirklinis keltuvas Launch TLT-330 AGarantija 2 metaiAprašymas  Žirklinis keluvas turintis trijų tonų keliamąją galią buvo sukurtas būtent montavimui ant grindų ir gali pakelti didžiają dalį lengvųjų automobilių ar mikroautobusų. Ypatingai lygaus paviršiaus konstrukcija leidžia užvažiuoti ir..
2,899.99 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Mobilus žirklinis keltuvas (metrinis) ATH-Flex Lift 30Mobilus, milteliniu būdu padengtas vidutinio keliamo aukščio keltuvas su mechanine sinchronizacija, kuri yra sujungta ant grindinio.  Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai Aprašymas - Mobilus vidutinio keliamo a..
3,146.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Ekspert linijos dvigubas žirklinis keltuvas Weber SH 3500 Gamintojas: Weber (Vokietija) Aprašymas:  Visiškai automatinis kėlimas ir nuleidimas mygtuko paspaudimu4 hidrauliniai cilindrai galingam kėlimuiPriežiūra ir atsparumas dėvėjimui, taigi mažos t..
3,200.00 €
Gamintojas:: Redats
Dvigubas žirklinis keltuvas montuojamas ant grindų 3000 kgRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiLengvas valdymasKėlimo įrenginyje yra atskiras valdymo skydelis, kuris leis lengvai persijungti iš vienos funkcijos į kitą. Kiekviena parinktis turi atskirą skirtą mygtuką.Kaip sumontuoti šį keltuvą?Suri..
3,380.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Dvigubas žirklinis keltuvas Valkenpower VL7330 3000 kgGamintojas Valkenpower (Olandija), garantija 12 mėn. Aprašymas:Platformos ilgis: 1540 mm, pratęsiama net iki 1745 mmElektrohidraulinis Tinka ne tik automobiliams, bet ir mažiems mikroautobusamsSumontuoti 2 tvirti hidrauliniai cilindraiA..
3,388.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Mobilus žirklinis keltuvas (metrinis) ATH-Flex Lift 30ZMobilus, cinkuotas vidutinio keliamo aukščio keltuvas su mechanine sinchronizacija, kuri yra sujungta ant grindinio. Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai Aprašymas: - Mobilus vidutinio keliamo aukščio keltuv..
3,570.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Dvigubas žirklinis keltuvas Weber DSH 3000 Gamintojas: Weber (Vokietija) Aprašymas: - Montuojamas ant grindų elektrohidraulinis keltuvas; - Rakinamos užvažiavimo rampos gali būti naudojamos kaip prailginimai; - Žemas užvažiavimas; - Aukštas kėlimo aukštis; - Neribojama prieiga prie automo..
4,283.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Dvigubas žirklinis keltuvas Weber DSH 3500 BGamintojas: Weber (Vokietija)  Aprašymas: - Ištraukiami prailginimai iš abiejų takelių pusių - Montavimas įleidžiant į grindis, švarus pravažiavimas - Itin aukštas kėlimo aukštis - Netrukdomas priėjimas prie automobilio durų - Daug vietos ne..
4,356.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Dvigubas žirklinis keltuvas Weber DSH-4000 Gamintojas: Weber (Vokietija)Aprašymas: Žirklinis keltuvas lengviesiems automobiliams ir mikroautobusamsPrailginimai abiejose platformų pusėseMontavimas į grindis bei ant grindųAukštas kėlimo aukštisNeribojama..
4,356.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 29 (3 Puslapių)