Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų pripūtimo narvai

Padangų pripūtimo narvai

Padangų pripūtimo narvai būna dviejų tipų – transportuojami ir stacionarūs. Transportuojami dažniausiai naudojami specialiuose autobusiukuose, kurie yra skirti pagalbai kelyje. Stacionarūs, jie žinoma ir didesni, yra skirti naudojimui servisuose. Patys pripūtimo narvai yra skirti darbui su sunkiojo transporto padangomis – sunkvežimių, autobusų ar net traktorių, karinės technikos ir kito sunkaus transporto. 

Avariniame automobilyje naudojami pripūtimo narvai yra mažesni ir susiskleidžiantys, jog užimtų kuo mažiau vietos pagalbos automobilyje. Jie skirti greiti pripūsti ratus lauko sąlygomis, kai aplinkui kitų galimybių tiesiog nėra. Visi padangų pripūtimo narvai gaminami naudojant plieną, atitinkantį sunkiausius standartus, kadangi šį Įranga gauna maksimalias apkrovas.

Padangų pripūtimo narvai padeda saugiai pripūsti padangas su reguliuojamu oro slėgiu, automatiniu rėžimu, garsiniu signalu ir LCD ekranu. Slėgio matavimai gali būti pateikiami PSI BAR ir kPA. Dažnai padangų pripūtimo narvai yra sukomplektuoti iš karto su reguliuojamu infliatoriumi ir automatiniu skaitmeniniu pripūtimo prietaisu. Toks pripūtimo narvo pilnas komplektas yra tobulas įrankis padangų pripūtimai, ko dėka galėsite pripūsti padangas saugiai ir efektyviai.

u šia įranga vartotojas bus apsaugotas nuo nugaros patempimo, nepatogaus smūginio infliatoriaus naudojimo ir svarbiausiai - visas naujų padangų uždėjimo operacijas leis atlikti vienoje vietoje! Daugiau jokių padangų ir ratlankių, besimėtančių ant grindų. Darbuotojų sveikatos saugojimas yra vienas svarbiausių aspektų, visgi ratai yra tikrai sunkūs, nes padangų pripūtimo narvai skirti sunkvežimių, karinio transporto, traktorių ar net lėktuvų padangoms.

Patikslinkite paiešką