Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų pripūtimo narvai

Padangų pripūtimo narvai būna dviejų tipų – transportuojami ir stacionarūs. Mobilūs pripūtimo narvai dažniausiai naudojami specialiose pagalbos kelyje transporto priemonėse. Stacionarūs, jie žinoma ir didesni, yra skirti naudojimui servisuose. Patys pripūtimo narvai yra skirti darbui su sunkiojo transporto padangomis – sunkvežimių, autobusų ar net traktorių, karinės technikos ir kito sunkaus transporto.

Avariniame automobilyje naudojami pripūtimo narvai yra mažesni ir susiskleidžiantys, kad užimtų kuo mažiau vietos. Jie skirti greitai pripūsti ratus lauko sąlygomis, kai aplinkui kitų galimybių tiesiog nėra. Visi padangų pripūtimo narvai gaminami naudojant plieną, atitinkantį sunkiausius standartus, kadangi šį įranga gauna maksimalias apkrovas.

Padangų pripūtimo narvai padeda saugiai pripūsti padangas su reguliuojamu oro slėgiu, automatiniu režimu, garsiniu signalu ir LCD ekranu. Slėgio matavimai gali būti pateikiami PSI BAR ir kPA. Dažnai padangų pripūtimo narvai yra sukomplektuoti iš karto su reguliuojamu infliatoriumi ir automatiniu skaitmeniniu pripūtimo prietaisu. Toks pripūtimo narvo pilnas komplektas yra tobulas įrankis padangų pripūtimai, ko dėka galėsite pripūsti padangas saugiai ir efektyviai.

Patikslinkite paiešką