Ratų balansavimo staklės automobiliams

Ratų balansavimo staklės yra viena reikalingiausių serviso įrangų. Balansavimo stakles galime pamatyti kiekviename servise. Šios staklės yra naudojamos automobilių, motociklų, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių servisuose. BalticDiag turi vieną plačiausių ratų balansavimo staklių pasirinkimą, galime Jums pasiūlyti tiek paprastas ratų balansavimo stakles, tiek pilnai automatizuotas stakles, kurios ypač palengvina ir pagreitina darbus. 

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 37 (2 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 37 (2 puslapių)
 

Ratų balansavimo staklės

 

Ratų balansavimo staklės yra reikalingos tada, kai ant automobilio ratlankio yra užmontuojama nauja padanga. Šių balansavimo staklių pagalba yra nustatoma ar automobilio ratas yra visiškai simetriškas ir lygus. Jeigu yra randami kokie nors neatitikimai, prie ratlankio yra priklijuojami arba prikabinami. Mechanikui teisingai atlikus šiuos veiksmus, ratlankis būna visiškai simetriškas ir svoris yra pasiskirstęs lygiai. Tai yra labai svarbu, kadangi blogas rato svorio pasiskirstymas lemia automobilio krypimą važiuojant tiesiai, padidėjusias kuro sąnaudas, nepatogumą vairuojant ir kitus veiksmus. Todėl ratų balansavimo staklės yra būtinos kiekvienam servisui, kadangi ratų balansavimo paslauga yra reikalinga kiekvienam transporto priemonės turėtojui.

 

Ratų balansavimo staklės automobiliams

 

UAB Baltic Diagnostic Service turimas ratų montavimo balansavimo staklių pasirinkimas atitiks kiekvieno poreikius. Tam, kad patogiau būtų galima išsirinkti kokios būtent staklės domina esame šią įrangą suskirstė į kategorijas pagal transporto priemones ir suskirstę įrangą filtrais pagal esamas technines savybes. Renkantis ratų balansavimo stakles, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo dirbant su tomis staklėmis. Taip pat svarbu koks yra duomenų nuskaitymo metodas, tai gali būti 2D metodas, 3D metodas arba rankinis metodas. Jeigu neradote ratų montavimo balansavimo staklių pagal Jūsų poreikius, kreipkitės, ir mūsų įmonės specialistai pateiks Jums geriausius variantus. Renkantis balansavimo stakles, atkreipkite dėmesį ir į šias technines charakteristikas: centrinį ratlankio skersmens diametrą, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo ir plotis, maksimalų rato skersmenį.  

 

Naudojimo instrukcija

 

Ratų balansavimo staklėmis nėra sunku naudotis, jos yra valdomos keliais etapais. Jeigu balansavimo staklės yra su rankiniu duomenų suvedimu, tada būna su jomis daugiau darbo. Jeigu ratų balansavimo staklės turi 3D funkciją, tada visi trys duomenys yra nuskaitomi automatiškai: atstumo iki ratlankio, rato skersmens ir pločio duomenys. Daugelis staklių yra valdomos su mikroprocesoriumi, kuriuose būna LED mygtukai. Todėl vieną kartą pabandžius, antrą kartą dirbsite jau puikiai. Žinoma, staklių būna skirtingų, tačiau visų ratų balansavimo staklių valdymas yra panašus, tad lengvai dirsite su įvairių gamintojų staklėmis. Įsigydami ratų balansavimo stakles, pasikonsultuokite su konsultantu, mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistais, todel viską Jums papasakos. Taip pat su įrenginiu yra pateikiama naudojimo instrukcija, kuri padės greičiau suprasti kaip yra valdomos ir eksploatuojamos padangų montavimo staklės.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch, Focus ir kitų.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias