Meniu
Your Cart

Ratų balansavimo staklės automobiliams

Ratų balansavimo staklės

Ratų balansavimo staklės yra reikalingos tada, kai ant automobilio ratlankio yra užmontuojama nauja padanga. Šių balansavimo staklių pagalba yra nustatoma ar automobilio ratas yra visiškai simetriškas ir lygus. Jeigu yra randami kokie nors neatitikimai, prie ratlankio yra priklijuojami arba prikabinami. Mechanikui teisingai atlikus šiuos veiksmus, ratlankis būna visiškai simetriškas ir svoris yra pasiskirstęs lygiai. Tai yra labai svarbu, kadangi blogas rato svorio pasiskirstymas lemia automobilio krypimą važiuojant tiesiai, padidėjusias kuro sąnaudas, nepatogumą vairuojant ir kitus veiksmus. Todėl ratų balansavimo staklės yra būtinos kiekvienam servisui, kadangi ratų balansavimo paslauga yra reikalinga kiekvienam transporto priemonės turėtojui.

Ratų balansavimo staklės automobiliams

UAB Baltic Diagnostic Service turimas ratų montavimo balansavimo staklių pasirinkimas atitiks kiekvieno poreikius. Tam, kad patogiau būtų galima išsirinkti kokios būtent staklės domina esame šią įrangą suskirstė į kategorijas pagal transporto priemones ir suskirstę įrangą filtrais pagal esamas technines savybes. Renkantis ratų balansavimo stakles, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo dirbant su tomis staklėmis. Taip pat svarbu koks yra duomenų nuskaitymo metodas, tai gali būti 2D metodas, 3D metodas arba rankinis metodas. Jeigu neradote ratų montavimo balansavimo staklių pagal Jūsų poreikius, kreipkitės, ir mūsų įmonės specialistai pateiks Jums geriausius variantus. Renkantis balansavimo stakles, atkreipkite dėmesį ir į šias technines charakteristikas: centrinį ratlankio skersmens diametrą, koks yra maksimalus ratlankio skersmuo ir plotis, maksimalų rato skersmenį.  

Naudojimo instrukcija

Ratų balansavimo staklėmis nėra sunku naudotis, jos yra valdomos keliais etapais. Jeigu balansavimo staklės yra su rankiniu duomenų suvedimu, tada būna su jomis daugiau darbo. Jeigu ratų balansavimo staklės turi 3D funkciją, tada visi trys duomenys yra nuskaitomi automatiškai: atstumo iki ratlankio, rato skersmens ir pločio duomenys. Daugelis staklių yra valdomos su mikroprocesoriumi, kuriuose būna LED mygtukai. Todėl vieną kartą pabandžius, antrą kartą dirbsite jau puikiai. Žinoma, staklių būna skirtingų, tačiau visų ratų balansavimo staklių valdymas yra panašus, tad lengvai dirsite su įvairių gamintojų staklėmis. Įsigydami ratų balansavimo stakles, pasikonsultuokite su konsultantu, mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistais, todel viską Jums papasakos. Taip pat su įrenginiu yra pateikiama naudojimo instrukcija, kuri padės greičiau suprasti kaip yra valdomos ir eksploatuojamos padangų montavimo staklės.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch, Focus ir kitų.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

2D Ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams Redats W-220 2D Ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams Redats W-220
-25 % -25 %
Gamintojas:: Redats
2D Ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams Redats W-220 Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Šios automatinės ratų balansavimo staklės suteikai vieną geriausių kainos ir kokybės santykiu. Paprastas ir tikslus aliuminių ratlankių balansavimas, dėka automatinės mata..
749.00 € 1,000.00 €
Ratų balansavimo staklės REDATS W-250 Ratų balansavimo staklės REDATS W-250
-17 % -17 %
Gamintojas:: Redats
Ratų balansavimo staklės REDATS W-250Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiKoks rato skersmuo?Pačios ratų balansavimo staklės palaiko ratus, kurių didžiausias skersmuo yra 22", o naudodamas liniuotė jis automatiškai įves ratų, kurių skersmuo yra iki 18", parametrus, tačiau, jei ratai yra didesni ne..
799.00 € 968.00 €
Ratų balansavimo staklės REDATS W-620 Ratų balansavimo staklės REDATS W-620
-16 % -16 %
Gamintojas:: Redats
Ratų balansavimo įrenginys REDATS W-620Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiREDATS W-620 yra pusiau automatinės ratų balansavimo staklės, skirtos maksimaliam efektyvumui ir patikimumui užtikrinti. Tai yra tvirta įranga, skirta intensyviam naudojimui autoservisuose ir dirbtuvėse.Šios staklės ypač t..
969.00 € 1,149.61 €
Ratų balansavimo staklės Weber Classic Ratų balansavimo staklės Weber Classic
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: WEBER
Ratų balansavimo staklės Weber Classic Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai  Aprašymas:4 standartiniai rėžimai balansuojant lietiems ratlankiamsRankinis duomenų įvedimasStatinio ir dinaminio balansavimo programosPilnai automatinis ciklas, automatinis rato stabdymasIntegr..
950.00 €
Gamintojas:: WEBER
Ratų balansavimo staklės Weber Profi STW-201 Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai  Aprašymas:Balansavimo staklės su dvigubu LED displėjumi 4 standartiniai rėžimai balansuojant lietiems ratlankiams Statinio ir dinaminio balansavimo programos Pilnai automatinis ciklas..
1,028.00 €
Ratų balansavimo staklės ATH W22
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ATH-HEINL
Ratų balansavimo staklės ATH W22 (Vokietija) Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai Aprašymas: - Rątų balansavimo staklės skirtos balansuoti automobilių, motociklų bei mikroautobusų ratus - Staklių korpusas padengtas aukštos kokybės miltelinio dažymo būdu - Rankinis at..
1,512.50 €
Gamintojas:: WEBER
Ratų balansavimo staklės Weber Expert Precision-XL 3DGamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Automatinė seka su ratų stabdymu ir platus programų pasirinkimas tarp skirtingų kompensavimo būdų, statinis ir dinaminis balansavimas, taip pat ratų balansavimas su lengvojo lydinio ratla..
1,694.00 €
Ratų balansavimo staklės ATH W42 2D
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ATH-HEINL
  Ratų balansavimo staklės ATH W42 2D (Vokietija)Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai  Aprašymas: - Rątų balansavimo staklės skirtos balansuoti automobilių, motociklų beimikroautobusų ratus; - Staklių korpusas padengtas aukštos kokybės miltelinio dažymo b..
1,936.00 €
Gamintojas:: Redats
Automatinės 3D ratų balansavimo staklės REDATS W-770Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiPrivalumai:„No Touch“ sistema: balansavimas nereikalaujant mygtukoTiesioginė 3D sistema: matuojamas atstumas / plotis / apskritimo skersmuoGalima patikrinti ratlankio radialinį tūrįAnimacinis meniu9 automobili..
2,238.50 €
Ratų balansavimo staklės LAUNCH KWB-521
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: LAUNCH
 Ratų balansavimo staklės LAUNCH  KWB-521 Gamintojas Launch (Vokietija), garantija 2 metamsAprašymas:Šios staklės yra aukšto tikslumo, nesudėtingo valdymo ir turi nemažai funkcijų skirtų būtent lietiems ratlankiams. Galima matuoti tris parametrus ir tuo pačiu metu prietaisas rodys svare..
2,117.50 €
Ratų balansavimo staklės Fasep B212.G4
-19 % -19 %
Gamintojas:: FASEP
Ratų balansavimo staklės Fasep B212.G4Fasep (Italija); garantija 12 mėnesiųTechniniai duomenys:2D duomenų nuskaitymasTinka automobilių, visureigių ir mikroautobusų ratamsBalansavimo staklės su trifaziu varikliuMažas greitis: 98 aps/minLED ekranas su jutikline klaviatūraAutomatinis START / STOP mygtu..
1,718.20 € 2,117.50 €
Gamintojas:: WEBER
Ratų balansavimo staklės Weber Expert Precision 3D MonitorGamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai  Aprašymas: - Pilnai automatinis ciklas, automatinis rato stabdymas, platus statinio ir dinaminio ratų balansavimo programų pasirinkimas plieniniams ir lietiems ratlankiams - Au..
2,238.50 €
Rodoma 1 iki 12 iš 25 (3 Puslapių)