Meniu
Jūsų krepšelis

Ratų plovimo įranga

Transporto priemonių ratų plovimo įranga

Automobilių ratų plovimo įranga – tai moderniais sprendimais pagrįsto veikimo įrenginiai, kurie užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir optimalų rezultatą. Mūsų asortimente siūlomi plovimo įrenginiai yra universalūs, tinkami naudoti daugeliu atveju, kai reikia atlikti lengvųjų automobilių ar mikroautobusų ratų plovimą. Plovimo sistemos veikia uždaroje terpėje, todėl užtikrinamas saugus ir aplinkos neteršiantis plovimas. Šie prietaisai yra lengvai valdomi ir diegiami, todėl gali būti nesudėtingai pritaikomi skirtingo masto automobilių remonto ir priežiūros paslaugas teikiančiose erdvėse. Kilus klausimams ir prireikus pagalbos išsirinkti automobilių ratų plovimo įrenginį – susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Ratų plovimo granulės ir skystis

Automobilių ratų plovimo įrangai sklandžiai funkcionuoti reikalingi papildomi priedai – plovimo granulės ir plovimo skystis. Plovimo granulės yra specialus produktas, kuris užtikrina efektyvų ir saugų ratų plovimą, nepažeidžia ratlankių paviršiaus, tačiau nepriekaištingai jį nuvalo. Granulių mišinyje yra skirtingo dydžio ir kietumo granulės, kurių derinys parinktas siekiant aukščiausios kokybės rezultato. Plovimo skystis naudojamas tam, kad ratų plovimo efektas būtų dar geresnis, ratlankiams suteikia blizgumo. Taip pat apsaugo ir patį ratų plovimo įrenginį nuo nešvarumų sankaupų.

Gamintojas KART – specelizuojasi ratų valyme

Gamintojas KART yra vienas lyderiaujančių transporto priemonių ratų plovimo įrangos ir reikmenų gamintojų. Jo asortimente efektyvūs plovimo įrenginiai ir inovatyvūs plovikliai, kurie ne tik patikimai šalina nešvarumus, užtikrina blizgesį ir sklandesnę įrangos eksploataciją, bet ir yra draugiški aplinkai. KART gaminamos ratų plovimo granulės ir skystis yra biologiškai skaidžios ratų plovimo priemonės, kurios neteršia aplinkos. Jų sudėtyje nėra putoklių ir kitų kenksmingų priedų. Ratų plovimo priemonių gamintojas KART yra veiksmingos, tačiau atsakingos gamybos šalininkas.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)