Meniu
Jūsų krepšelis

Parkingo keltuvai

Parkingo keltuvai transportui


Parkingo keltuvai yra efektyvus sprendimas tais atvejais, kai reikalingi našūs ir kompaktiški automobilių stovėjimo sprendimai, kai tam skirta ribota vieta arba automobiliai numatyti kurį laiką neeksploatuoti, eksploatuojami tik sezoniškai. Parkingo keltuvai suteikia galimybę išspręsti daugybę stovėjimo problemų, jie užima palyginti nedaug vietos, tačiau talpina didesnį skaičių automobilių. Tarp šios rūšies keltuvų galima rasti skirtingam automobilių kiekiui laikyti pritaikytų gaminių – nuo poros iki ištisų parkavimo sistemų, talpinančių šešis ir daugiau automobilių, jungiamų tarpusavyje. Mūsų specialistų komanda visada pasiruošusi atsakyti į klientų klausimus ir suteikti išsamias konsultacijas visais su parkingo keltuvais susijusiais klausimais.

Dviejų vietų parkingo keltuvai


Dviejų vietų keltuvai – tai parkavimo sistemos, kuriose vienu metu gali būti laikomos dvi transporto priemonės. Dviejų vietų keltuvai pritaikyti parkuoti lengvuosius automobilius, jie taip pat gali būti jungiami į
parkavimo sistemas. Šie keltuvai funkcionuoja patikimai ir sklandžiai, daugumos jų kėlimo platformos yra vientisos, todėl žemiau statomi automobiliai yra apsaugoti nuo galimos žalos, šiukšlių ir purvo. Taip pat asortimente turime ir dviejų vietų keltuvų skirtų kelti priekabas, dvigubų dviejų vietų keltuvų ir kitokios įrangos, kuri maksimaliai atitinka kliento poreikius. Dviejų vietų automobilių keltuvai gali būti skirti montuoti tiek garaže, tiek ir lauko sąlygomis.

Automobilių parkavimo sistemos ir komplektacijos


Automobilių parkavimo sistemos suteikia kone neribotas galimybes išplėsti turimą parkavimo erdvę. Į parkavimo sistemas gali būti jungiama skirtingos talpos įranga, produktai derinami tarpusavyje ir taip pasiekiami optimalūs sprendimai. Tarp automobilių parkavimo sistemų yra ir visiškai automatinių variantų, kuriuos valdyti ir pasiekti bet kurį reikiamą automobilį tiek iš pirmo, tiek iš antro sistemos aukšto itin patogu.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 29 iš 29 (1 Puslapių)