Meniu
Jūsų krepšelis

Smėliavimo įranga

Profesionali smėliavimo įranga

Specializuota smėliavimo įranga profesionaliam naudojimui. Siūlome patikimų gamintojų įrengimus, kurie efektyviai gali būti pritaikomi skirtinga veikla užsiimančiuose objektuose, nuo automobilių verslo iki laboratorijų ar amatininkų dirbtuvių. Platus smėliavimo įrangos asortimentas užtikrina, kad čia rasite tinkamiausius sprendimus tiek didelės apimties projektams įgyvendinti, intensyviai naudoti, tiek ir smulkesniems darbams atlikti. Tarp smėliavimo įrangos rasite įvairių smėliapūčių, sukomplektuotų smėliasrovių, smėliavimo kabinų ar linijų, ir mobilių smėliapūčių. Visi įrengimai gaminami patikimų gamintojų, yra aukštos kokybės.

Smėliavimo kabinos, linijos, mobiliosios smėliapūtės

Smėliavimo kabinos ir linijos – tai maksimaliai efektyvūs, aukščiausios kokybės smėliavimo įrengimai, kurie tinkami atlikti daugelį operacijų skirtingų pramonės sričių objektuose. Šioje įrangoje integruoti pažangiausi sprendimai, kurie suteikia galimybę pasiekti didžiausią tikslumą ir darbo našumą. Dėl šių priežasčių smėliavimo linijos ir kabinos gali būti pritaikytos naudoti nuo stambių iki smulkių pramoninių objektų. Mobilios smėliapūtės suteikia daugiau lankstumo atlikti smėliavimo procesus, galima prieiti sunkiai pasiekiamas vietas ar nuvykti tiesiai pas klientus ir atlikti darbus pas jį. Jos pritaikytos mažesnės apimties darbams atlikti, yra nepralenkiamos kokybe ir funkcionalumu.

Smėliasrovė / smėliapūtė

Smėliasrovės ir smėliapūtės įrenginiai yra tie patys ir atlieka tą pačią funkciją. Šie įrenginiai dažnai yra panaudojami ten, kur rankiniu būdu neįmanom gražiai nuvalyti arba tiesiog būtų per daug darbo. Pavyzdžiui, dažnai smėliapūtes pagalba yra nuvalomi seni dažai nuo ratlankių, kadangi juose yra daug smulkių detalių. Taip pat smėliasrovė gelbsti ir tada, kai reikia nuvalyti didelių plotų paviršius. Tai gali būti laivai, rezervuarai ir talpos, traukiniai ar bėgiai ir kiti panašūs paviršiai. Taip pat smėliasrovės gali padėti greitai nuvalyti ir nešvarius paviršius, kurie ištepti naftos produktais, purvu, riebalais, pelėsius ir grybelius, dumblius ar kitus nešvarumus. Smėliasrovės būna labai skirtingos, jos gali būti universalios, tokiu atveju būna smėliasrovės antgaliai.

Kaip veikia pneumatinė smėliasrovė?

Smėliavimo procesas nėra sudėtingas. Abrazyvas smėliasrovei dažniausiai būna kvarcinis smėlis, stiklo milteliai ar kitokie. Dėka aukšto slėgio jis yra išpučiamas ant norimo nuvalyti paviršiaus. Kadangi yra panaudotas aukštas slėgis, tai dėka stiprios jėgos abrazyvas daužo norimą apdirbti paviršių. Šis būdas tikrai yra pats veiksmingiausias ir našiausias, taip pat toks valymo būdas reikalauja mažiausiai laiko ir yra pigiausias. Dažniausiai yra naudojamas smėliapūtės smėlis, kadangi ji yra lengviausia gauti.  

Naudojimo instrukcija

Tai yra labai sudėtingas įrenginys, kuriuo nėra sunku išmokti naudotis. Tačiau jis turi daug parinkčių, kaip pavyzdžiui, kiekvienam paviršiui reikia reguoliuoti išpučiamo abrazyvo slėgį. Nepamirškite, kad dirbant su smėliasrove reikia vilkėti specialius apsauginius drabužius, kad išvengti nelaimingų sužeidimų.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. 

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castex, BGS Technic ir kiti gamintojai. Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kito.

Patikslinkite paiešką

Mobili smėliapūtė 19l Mobili smėliapūtė 19l
Naujiena
Smėliapūtė 20 galonų
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: FAM srl
FAM srl

Itališka smėliavimo kamera
Galimi įvairūs išmatavimai
Oro srautas: 6000 m3/val

Rodoma 1 iki 46 iš 46 (1 Puslapių)