Meniu
Jūsų krepšelis

Smėliavimo įranga

Profesionali smėliavimo įranga

Smėliavimas yra neatsiejama daugelio pramonės sektorių ir amatų dalis. Tai metodas, kuris naudojamas paviršių valymui, jų paruošimui dažymui ar apdorojimui, taip pat rūdžių, dažų, korozijos ir kitų nešvarumų šalinimui. Smėliavimas yra itin svarbus siekiant užtikrinti aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo produktus. Ar tai būtų automobilių detalių atnaujinimas, statybinių elementų apdorojimas ar menininkų kūriniai, smėliavimo įranga yra skirta įvairiems uždaviniams įgyvendinti.

  • Bedulkiai Smėliavimo Aparatai yra skirti efektyviam ir tvarkingam paviršių valymui, nes dėka šiuolaikinių dulkių surinkimo sistemų, šie aparatai gali sumažinti jų išsiskyrimą, taip užtikrindami efektyvesnį ir švaresnį darbo procesą.
  • Smėliasrovės 
  • Mobilios smėliapūtės yra mažesnis transportuojamas smėliavimo įrangos sprendimas, kuris yra idealus dirbant vietose, kur reikia didesnio mobilumo ir lankstumo. Nuo statybų vietų iki lauko remonto darbų, mobilios smėliapūtės yra būtinos, kai reikia greitai ir efektyviai atlikti smėliavimo darbus skirtingose vietose.
  • Smėliavimo kameros ir linijos yra skirtos dideliems ir nuolatiniams smėliavimo darbams. Jos gali būti naudojamos masinėje gamyboje ar didelio masto projektuose. Šios sistemos užtikrina nuoseklų ir aukštos kokybės smėliavimą, dažnai yra itin automatizuotos ir integruotos į gamybos procesus.

Investuokite į kokybišką aukštos klasės smėliavimo įrangą, su kuria galite pasiekti aukščiausią paviršių apdirbimo kokybę, efektyvumą, ir ilgaamžiškumą!

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. 

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castex, BGS Technic ir kiti gamintojai. Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kito.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 50 iš 55 (2 Puslapių)