Meniu
Your Cart

Smėliavimo įranga

Profesionali smėliavimo įranga

Specializuota smėliavimo įranga profesionaliam naudojimui. Siūlome patikimų gamintojų įrengimus, kurie efektyviai gali būti pritaikomi skirtinga veikla užsiimančiuose objektuose, nuo automobilių verslo iki laboratorijų ar amatininkų dirbtuvių. Platus smėliavimo įrangos asortimentas užtikrina, kad čia rasite tinkamiausius sprendimus tiek didelės apimties projektams įgyvendinti, intensyviai naudoti, tiek ir smulkesniems darbams atlikti. Tarp smėliavimo įrangos rasite įvairių smėliapučių, sukomplektuotų smėliasrovių, smėliavimo kabinų ar linijų, ir mobilių smėliapučių. Visi įrengimai gaminami patikimų gamintojų, yra aukštos kokybės.

Smėliavimo kabinos, linijos, mobiliosios smėliapūtės

Smėliavimo kabinos ir linijos – tai maksimaliai efektyvūs, aukščiausios kokybės smėliavimo įrengimai, kurie tinkami atlikti daugelį operacijų skirtingų pramonės sričių objektuose. Šioje įrangoje integruoti pažangiausi sprendimai, kurie suteikia galimybę pasiekti didžiausią tikslumą ir darbo našumą. Dėl šių priežasčių smėliavimo linijos ir kabinos gali būti pritaikytos naudoti nuo stambių iki smulkių pramoninių objektų. Mobiliosios smėliapūtės suteikia daugiau lankstumo atlikti smėliavimo procesus, galima prieiti sunkiai pasiekiamas vietas ar nuvykti tiesiai pas klientus ir atlikti darbus pas jį. Jos pritaikytos mažesnės apimties darbams atlikti, yra nepralenkiamos kokybe ir funkcionalumu.

Smėliavimo priedai

Saugumas ir patogumas yra vienos iš pagrindinių efektyvaus darbo sąlygų, todėl ypatingai svarbu kokybiški, profesionalūs smėliavimo priedai. Smėliavimo priedai skirti apsaugoti jautrias smėliavimo įrangos operatoriaus kūno vietas ir tas vietas, kurias pažeisti tenka didžiausia rizika. Apsauginiai šalmai, dideliu atsparumu pasižymintys kombinezonai, įrengimų priedai ir kiti smėliavimo procedūroje naudojami elementai užtikrina saugumą ir darbo sklandumą. Pas mus visada išsirinksite iš aukštos kokybės, patikimų smėliavimo priedų, o esant poreikiui – galite kreiptis konsultacijos. 

Patikslinkite paiešką

Smėliapūtė 20 galonų
PERKAMIAUSIA
Smėliapūtė vertikali 420L
Naujiena
Gamintojas:: FAM srl
FAM srl

Itališka smėliavimo kamera
Galimi įvairūs išmatavimai
Oro srautas: 6000 m3/val

Rodoma 1 iki 31 iš 31 (1 Puslapių)