Meniu
Your Cart

Keltuvai

 

Kaip išsirinkti keltuvą?

 

Patys populiariausi yra dviejų kolonų hidrauliniai keltuvai, tačiau kiekvienas servisas turi apsispręsti kokio tipo keltuvas jiems būtų reikalingiausias ir naudingiausias. Keltuvai yra taip pat skirstomi ir pagal tai, kokios transporto priemonės bus keliamos su juo, kadangi yra automobiliniai keltuvai, motociklų keltuvai ir kiekvienai transporto priemonei atskirai parduodami keltuvai. Pagrindinė specifikacija – elektrinis fiksavimas ir mechaninis fiksavimas, dar kitaip vadinama  - elektrinis keltuvas ir mechaninis keltuvas. Jeigu pirmą kartą perkate keltuvą, nesijaudinkite, mūsų kvalifikuoti specialistai Jums pateiks visą reikalinga informaciją kaip yra naudojami keltuvu. Su visais keltuvais yra pateikiama naudojimo instrukcija, kurios pagalba yra palengvinama autokeltuvo eksploatacija.

 

Keltuvai yra skirtingų tipų

 

UAB Baltic Diagnostic Service gali pasiūlyti vieną didžiausių keltuvų pasirinkimą net tik Lietuvoje, bet visoje Rytų Europoje. Savo pasiūloje mes turime: dviejų kolonų keltuvus, vienos kolonos keltuvus, keturių kolonų keltuvus, žirklinius keltuvus, keltuvus keturračiams ir traktoriukams-žoliapjovėms, sunkvežimių ir autobusų keltuvus, motociklų keltuvus, cilindrinius ir ašies keltuvus, duobinius keltuvus, parkingo keltuvus, rankinius ir kitų rūšių keltuvus. Tai yra vienas didžiausių keltuvų pasirinkimas, renkantis iš įvairiausių specifikacijų. Galime pasiūlyti tiek stacionarius keltuvus, tiek mobilius keltuvus. Jeigu pasirinkimas yra per platus, susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pateiksime geriausius keltuvų variantus Jūsų servisui. Mūsų parduodami hidrauliniai keltuvai tinka automobiliams, motociklams, autobusams, sunkvežimiams, mikroautubusams, visureigiams ir džipams, keturračiams ir traktoriukams. Tad kiekvienas servisas ras sau tinkamiausią – nuo sunkiosios technikos iki smulkių transporto priemonių. Visi mūsų parduodami keltuvai yra profesionalūs ir kiekvienas autoservisas išsirinks tinkamiausią. Kai įsigysite mašinų pakelėją, nesijaudinkite, BalticDiag pasirūpins jūsų autokeltuvo montavimu.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Keltuvai autoservisams ir jų gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: ATH-Heinl, Weber. Castex, Sommerer, Consul, Bosch, Skamet, Butler, AC Hydraulic, GYS, IKOTEC ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Prancūzija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Alyva hidraulinė ISO 46 MANNOL
PERKAMIAUSIA
Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2 Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2
PERKAMIAUSIA -6 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Keliamoji galia: 3500 kg
Nereikia suspausto oro.
Vienfazis / Trifazis

Rodoma 1 iki 50 iš 216 (5 Puslapių)