Meniu
Jūsų krepšelis

Keltuvai

Kas yra automobilių keltuvas?

Tobulėjant technologijoms ir siekiant efektyvinti darbuotojų darbą bei gerinti darbo sąlygas, rinkoje atsirado automobiliams pakelti skirti keltuvai. Autoserviso keltuvai pakeitė iki tol plačiausiai naudojamus domkratus, estakadas bei autoservisuose įrengtas duobes. Keltuvo pagalba mechanikai automobilį gali pasikelti į jiems patogų aukštį ir atlikti reikiamus automobilio remonto darbus.

Kam yra skirtas keltuvas?

Keltuvai yra skirti pakelti transporto priemonę į patogų aukštį, jog mechanikas galėtų atlikti jam patogius darbus. Keltuvų specifikacijų yra įvairių, todėl, pavyzdžiui, keturių kolonų keltuvai yra labiau naudojami ratų suvedimui atlikti. Vienos kolonos keltuvai - atlikti dugno plovimo ar kitus panašios srities darbus. Dviejų kolonų keltuvai, kurie yra plačiausiai naudojami, jų panaudojimo galimybės yra plačiausios, kadangi patogu atlikti įvairiausius remonto ir priežiūros darbus.

Kokiems darbams atlikti skirtas auto keltuvas?

Autoserviso keltuvo pagrindinis tikslas - padėti mechanikui atlikti įvairius remonto darbus pakėlus transporto priemonių į patogų aukštį. Keltuvo pagalba galima atlikti šiuos remonto darbus - pakabos remonto, tepalo keitimo, greičių dėžės keitimo, duslintuvo remonto, antikorozinius automobilio dugno darbus ir dar daugybė kitų.

Kokia nauda dirbant su keltuvu skirtu autoservisams?

DIrbant su įvairiais autoservise naudojamais keltuvais, galima sutaupyti daugybę laiko efektyvinant automechaniko darbo dieną, patogiau prieiti atlikti remonto darbus, pagreitina remonto procedūras. O visa tai pagerina mechaniko darbo ergonomiką. 


Kaip išsirinkti keltuvą?

 

Patys populiariausi yra dviejų kolonų hidrauliniai keltuvai, tačiau kiekvienas servisas turi apsispręsti kokio tipo keltuvas jiems būtų reikalingiausias ir naudingiausias. Keltuvai yra taip pat skirstomi ir pagal tai, kokios transporto priemonės bus keliamos su juo, kadangi yra automobiliniai keltuvai, motociklų keltuvai ir kiekvienai transporto priemonei atskirai parduodami keltuvai. Pagrindinė specifikacija – elektrinis fiksavimas ir mechaninis fiksavimas, dar kitaip vadinama  - elektrinis keltuvas ir mechaninis keltuvas. Jeigu pirmą kartą perkate keltuvą, nesijaudinkite, mūsų kvalifikuoti specialistai Jums pateiks visą reikalinga informaciją kaip yra naudojami keltuvu. Su visais keltuvais yra pateikiama naudojimo instrukcija, kurios pagalba yra palengvinama autokeltuvo eksploatacija.

 

Keltuvai yra skirtingų tipų

 

UAB Baltic Diagnostic Service gali pasiūlyti vieną didžiausių keltuvų pasirinkimą net tik Lietuvoje, bet visoje Rytų Europoje. Savo pasiūloje mes turime: dviejų kolonų keltuvus, vienos kolonos keltuvus, keturių kolonų keltuvus, žirklinius keltuvus, keltuvus keturračiams ir traktoriukams-žoliapjovėms, sunkvežimių ir autobusų keltuvus, motociklų keltuvus, cilindrinius ir ašies keltuvus, duobinius keltuvus, parkingo keltuvus, rankinius ir kitų rūšių keltuvus. Tai yra vienas didžiausių keltuvų pasirinkimas, renkantis iš įvairiausių specifikacijų. Galime pasiūlyti tiek stacionarius keltuvus, tiek mobilius keltuvus. Jeigu pasirinkimas yra per platus, susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pateiksime geriausius keltuvų variantus Jūsų servisui. Mūsų parduodami hidrauliniai keltuvai tinka automobiliams, motociklams, autobusams, sunkvežimiams, mikroautubusams, visureigiams ir džipams, keturračiams ir traktoriukams. Tad kiekvienas servisas ras sau tinkamiausią – nuo sunkiosios technikos iki smulkių transporto priemonių. Visi mūsų parduodami keltuvai yra profesionalūs ir kiekvienas autoservisas išsirinks tinkamiausią. Kai įsigysite mašinų pakelėją, nesijaudinkite, BalticDiag pasirūpins jūsų autokeltuvo montavimu.

UAB “Baltic Diagnostic Service” gali pasiūlyti vieną didžiausių keltuvų pasirinkimą net tik Lietuvoje, bet visoje Rytų Europoje. Savo pasiūloje mes turime: dviejų kolonų keltuvus, vienos kolonos keltuvus, keturių kolonų keltuvus, žirklinius keltuvus, keltuvus keturračiams ir traktoriukams-žoliapjovėms, sunkvežimių ir autobusų keltuvus, motociklų keltuvus, cilindrinius keltuvus, ašies keltuvus, duobinius keltuvus, parkingo keltuvus, rankinius ir kitų rūšių keltuvus.

Kaip naudotis autokeltuvu?

Naudojimasis bet kuriuo keltuvu, skirtu autoservisams, yra itin paprastas. Kiekvienas keltuvas turi valdymo bloką, kuriame yra funkcijos: kelti aukštyn, nuleisti žemyn, avarinio išjungimo, atfiksavimo. Svarbiausia yra reguliariai atlikti eksploatacinias procedūras, jog keltuvus jums tarnautų kuo ilgiau.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Keltuvai autoservisams ir jų gamintojai

Mes atstovaujame šiuos keltuvų gamintojus: ATH-Heinl, Weber, Castex, Sommerer, Consul, Skamet, Butler, AC Hydraulic, GYS, IKOTEC, Elevador, INT, Magneti Marelli, Valkenpower, Launch, Werther ir kitus.  Šie keltuvai pagaminti Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Kinijoje ir kitose šalyse. Tad jeigu jums gali prireikti konsultacijos renkantis bet kurį keltuvą - kreipkitės ir mūsų profesionalūs konsultatai jums pagelbės. Mūsų parduotuves galite rasti Kaune ir Vilniuje.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Redats
Redats

Mobilus
Hidraulinis kėlimo mechanizmas

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
 • Integruotas valdymas
 • Ypač žemo aukščio
 • Dviejų greičių nuleidimas
Dviejų kolonų keltuvas su mechaniniu letenų fiksavimu ir 2 + 3 pakopų letenomis, 4T BD-4000M3 Dviejų kolonų keltuvas su mechaniniu letenų fiksavimu ir 2 + 3 pakopų letenomis, 4T BD-4000M3
-17 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
 • Maitinimo įtampa 230 V arba 400 V 
 • Sutvirtinta letenų tvirtinimo „karieta“ 
Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
 • Integruotas valdymas
 • Žemo aukščio 95 mm
 • Dviejų greičių nuleidimas
Dviejų kolonų keltuvas su elektromagnetiniu fiksavimu, 3 + 3 pakopų letenomis 4t BD-4000EL33 Dviejų kolonų keltuvas su elektromagnetiniu fiksavimu, 3 + 3 pakopų letenomis 4t BD-4000EL33
-16 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
 • Sutvirtinta letenų tvirtinimo "karieta"
 • 3 + 3 letenų pakopos
Dviejų kolonų keltuvas sinchronizuojamas per viršų, 3 + 3 pakopų letenomis 4T BD-4000VM33 Dviejų kolonų keltuvas sinchronizuojamas per viršų, 3 + 3 pakopų letenomis 4T BD-4000VM33
-0 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
 • Sutvirtinta letenų tvirtinimo karieta
 • 3 + 3 letenų pakopos
Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2 Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2
PERKAMIAUSIA -22 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Keliamoji galia: 3500 kg
Nereikia suspausto oro.
Vienfazis / Trifazis

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
 • Integruotas valdymas
 • Dviejų greičių nuleidimas
 • 4000 kg keliamoji galia 
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
AC-HYDRAULIC
 • Pritaikytas elektromobiliams
 • Pritaikomas bet kokiam keltuvui
Dviejų kolonų keltuvas mikroautobusams, 5T BD-5000M Dviejų kolonų keltuvas mikroautobusams, 5T BD-5000M
-15 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
 • Sutvirtinta letenų tvirtinimo „karieta“ 
 • Keliamoji galia: 5000 kg
Rodoma 1 iki 50 iš 214 (5 Puslapių)