Meniu
Your Cart

Vienos kolonos keltuvai

 

Vienos kolonos keltuvas

 

Vienos kolonos keltuvai gali turėti daugybę specifikacijų, tačiau pagrindinės yra: maksimalus keliamas svoris, kokioms transporto priemonėms skirtas ir ar jis yra mobilus, ar montuojamas į grindis. Klientai dažniausiai pagal tai ieško vienos kolonos keltuvo, būtent Jūsų patogumui mes šią įrangą taip ir suskirstėme. Vienos kolonos hidraulinis keltuvas gali būti skirtas ne tik lengviesiams automobiliams kelti, tačiau ir keturračiams motociklams bei žoliapjovėms. Taip pat greitai paieškai visi keltuvai yra suskirstyti pagal jų montavimo būdą, kadangi vieni keltuvai gali būti mobilūs, kiti vienos kolonos keltuvai yra montuojami į grindis. Tačiau pats pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra renkamasi - maksimalus keliamas svoris. Tai yra pagrindinis vienos kolonos keltuvo kriterijus, į kurį mes rekomenduojame atkreipti dėmesį pirmiausiai.

 

Įsigykite tik naujus 1 kolonos auto keltuvus

 

Vienos kolonos keltuvai, jeigu jie yra pagaminti iš kokybiškų lydinių ir yra pritaikytos naujausios technologijos, tai toks keltuvas gali Jums tarnauti 10 ar net daugiau metų. Būtent dėl to geriau nepataupyti ir įsigyti tik naują keltuvą, kadangi tai yra investicija ilgam laikotarpiui. Naudoti vienos kolonos keltuvai jau tikrai yra atitarnavę, todėl neverta rizikuoti. Naudotas vienos kolonos keltuvas gal ir kainuoja mažiau, tačiau įvertinkite, kad naują automobilių keltuvą perkate ilgesniam laikui, tad tokia investicija tikrai neatrodys didelė.

 

Vienos kolonos keltuvo montavimas

 

Įsigydami vienos kolonos keltuvą, jeigu jis yra įmontuojamas į grindis, dėl montavimo darbų nesijaudinkite. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienis, ir atliks visus montavimo darbus. Vienos kolonos keltuvo montavimas nėra ilgas procesas, tad atvykus montuotojui, montavimo procesas Jums tikrai netrukdys atlikti kitų darbų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: IKOTEC
Mobilus vienos kolonos keltuvas Ikotec IK3000Ikotec, Ispanija;Keltuvo aprašymas:Elektromechaninis vienos kolonos keltuvasMobilus, lengvas ir lengvai naudojamasGalimybė kelti didžiąją daugumą automobiliųGalimybė naudoti kaip transmisijos domkratą, amortizatorių suspaudėją, mobilų kraną ir t.t. Š..
1,197.90 €
Gamintojas:: GYS
Automobilio keltuvas GYS Gamintojas GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Šis keltuvas leidžia Jums dirbti geresnėmis sąlygomis stovėjimo padėtyje.Apsaugo nuo nugaros ir kelio traumų.Techniniai duomenys:Matmenys: 127 x 89 x 76 cmSvoris: 90 kgGalia: 8 baraiDidžiausias aukštis: 70 cmMa..
1,597.20 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Elektrohidraulinis vienos kolonos keltuvas ATH-Single Lift 12PKilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija), garantija 36 mėnesiai Aprašymas:Aukštos kokybės ir tvirtas elektrohidraulinis vienos kolonos keltuvasPuikus keltuvas keturračių, vėjos traktoriukų, mažų traktorių ir specialios transporto priemonė..
2,599.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Vienos kolonos keltuvas Weber Monolift 1000 Aprašymas: Vienos kolonos keltuvas, skirtas kelti žoliapjoves, keturračius ir kitas specialias mašinas Keltuvo konstrukcija su tvirta ir stabilia skersine sija Paslankūs, tvirti bėgiaiAutomatiškai susilankstančios rampos su plastikiniais ratukais i..
2,770.00 €
Gamintojas:: Redats
Mobilus vienos kolonos keltuvas 2500 kg Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Šis mobilus koloninis keltuvas yra puikus sprendimas servisams, kuriuose neužtenka vietos paprastiems dvikoloniams keltuvams. Dėka mobilumo funkcijos, galėsite laisvai išstatyti šitą keltuvą, kur reik..
3,388.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Vienos kolonos mobilus elektrohidraulinis keltuvas Weber Autolift 2.5  Aprašymas: Šis keltuvas dėl integruotos mobilumo sistemos gali būti perstatomas taip pat, kaip perstatomi krautuvai. Autolift 2.5 keltuvas yra tinkamas transporto priemonėms, kurių bendras svoris yra iki 2500 kg. Asime..
3,900.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Sraigtinis vienos kolonos keltuvas Weber C - 1.25 Aprašymas: - Elektromechaninis vienos kolonos automobilių ir mikroautobusų keltuvas - Šiuose keltuvuose naudojami 45 mm sriegiai ir guoliai su veržlėmis yra vieni didžiausių rinkoje. Vien jų dydis sumažina trintį ir tuo pačiu dėvėjimąsi. - Plie..
4,356.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Mobilus 1 kolonos keltuvas ATH Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai  Aprašymas: Aukšta kokybė: didelio tikslumo gamyba naudojant lazerinį pjovimą ir suvirinimą robotu - Ilgalaikė technologija: tvirta ir mažiau jautri hidraulinė pavara, beveik nereikalaujanti priež..
5,891.49 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)