Meniu
Your Cart

Generatoriai

Specializuoti generatoriai

Specializuoti generatoriai gali veikti kaip energijos šaltinis ir aprūpinti daugelį įvairių pramonės sektoriaus sričių. Šie generatoriai tinka naudoti ir kaip laikinas elektros energijos tiekimo sprendimas statybvietėse ar kituose objektuose, kur elektros energijos tiekimas dar nėra įvestas arba laikinai nutrūkęs. Tarp siūlomų produktų rasite skirtingo galingumo ir skirtingais parametrais pasižyminčių generatorių, kurių kiekvienas gaminamas pagal pažangiausius sprendimus, yra patikimas ir saugus naudoti. Dauguma produktų turi integruotas apsaugas nuo kuro pratekėjimo ir kitus saugiklius, užtikrinančius sklandų funkcionavimą.

Dyzeliniai ir benzininiai elektros generatoriai

Siūlome ne tik skirtingu galingumo, bet ir skirtingų kuro rūšių generatorius. Pas mus visada galite įsigyti tiek benzininių, tiek ir dyzelinių generatorių. Abu variantai yra aukštos kokybės, gaminami patikimų gamintojų ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Ir benzininiai, ir dyzeliniai generatoriai gali būti pritaikomi tiek pramoniniuose objektuose, tiek efektyviai funkcionuoti buitinėje aplinkoje, kai reikalingas elektros energijos šaltinis, o prieigos prie visuomeninio tinklo nėra (tam puikiai tinka mobilieji elektros generatoriai).

Itin didelio pajėgumo ir kiti elektros generatoriai

Tarp siūlomų prekių galite rasti ir itin didelio galingumo (nuo 1500 apsisukimų per minutę ar net nuo 3000 apsisukimų per minutę) generatorių, kurie pajėgūs vienu metu tiekti didelį elektros energijos kiekį ir aprūpinti didesnį skaičių vartotojų, įrenginių. Pas mus taip pat galite įsigyti ir tokių elektros generatorių, kurie veikia kaip apšvietimo sistemos (apšvietimo bokštai) arba įrenginių vandeniui tiekti (benzininių vandens siurblių). 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Rodoma 1 iki 50 iš 77 (2 Puslapių)