Meniu
Your Cart

Elektros generatoriai

Kur naudojami elektros generatoriai?

Specializuoti generatoriai gali veikti kaip energijos šaltinis ir aprūpinti daugelį įvairių pramonės sektoriaus sričių. Šie generatoriai tinka naudoti ir kaip laikinas elektros energijos tiekimo sprendimas statybvietėse ar kituose objektuose, kur elektros energijos tiekimas dar nėra įvestas arba laikinai nutrūkęs. Tarp siūlomų produktų rasite skirtingo galingumo ir skirtingais parametrais pasižyminčių generatorių, kurių kiekvienas gaminamas pagal pažangiausius sprendimus, yra patikimas ir saugus naudoti. Dauguma produktų turi integruotas apsaugas nuo kuro pratekėjimo ir kitus saugiklius, užtikrinančius sklandų funkcionavimą.

Generatorius - įrenginys, skirtas su dyzelio arba benzino pagalba generuoti elektros energiją. Generatorių pagalba galima dirbti su elektriniais įrankiais miškuose, statybose ūkiuose ir visiokiuose kitose vietose, kur nėra prieigos prie elektros šaltinio.  Generatoriai būna kelių tipų - benzininiai ir dyzeliniai. Renkantis generatorių, kokiam darbo krūviui bus jis naudojamas. Silpnesniems darbams užtenka benzininių generatorių, tad dažnai juos matysite smulkesnėse statybuose, garažuose ar ūkiuose. Bet, jeigu iš generatoriaus reikalingas didelis galingumas dideliems projektams, tai niekada nesuklysite su dyzeliniais generatoriais. Kita svarbi generatoriaus paskirtis - saugumas. Sutrikus elektros tinklų tiekimui, visada galite pasikliauti savo paties elektros generatoriumi.

Elektros generatoriai

Elektros generatorius yra būtent tas prietaisas, kuris yra pakaitinis elektros energijos tiekėjas dingus elektrai namuose, ūkyje, statybose, pramonėje, statybose ar kitose industrijose. Elektros generatoriai taip pat yra dažnai naudojami ir ten, kur nėra pastovaus elektros šaltinio, pavyzdžiui, atokiose statybose. Todėl elektros generatorius šiose sferose yra labai praktiškas įrenginys, jog apsisaugoti dingus elektrai.

Kam yra reikalingi elektros generatoriai?

Generatoriai yra naudojami dviem poreikiams. Vietovėse, kur nėra šiuo metu jokios elektros ir atliekamams darbams yra poreikis elektrai. Tai gali būti statybvietės, žemės ūkio reikmėms ar kitose vietose, kur šiuo metu elektros nėra. Kitas poreikis yra pastatams, kuriems būtinas atsarginis elektros tiekimas nelaimingo atsitikimo atveju. Pavyzdžiui, gamyklos, ligoninės, administraciniai pastatai.

Dyzeliniai ir benzininiai elektros generatoriai

Siūlome ne tik skirtingu galingumo, bet ir skirtingų kuro rūšių generatorius. Pas mus visada galite įsigyti tiek benzininių, tiek ir dyzelinių elektros generatorių. Abu variantai yra aukštos kokybės, gaminami patikimų gamintojų ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Ir benzininiai, ir dyzeliniai generatoriai gali būti pritaikomi tiek pramoniniuose objektuose, tiek efektyviai funkcionuoti buitinėje aplinkoje, kai reikalingas elektros energijos šaltinis, o prieigos prie visuomeninio tinklo nėra (tam puikiai tinka mobilieji elektros generatoriai).

Itin didelio pajėgumo ir kiti elektros generatoriai

Tarp siūlomų prekių galite rasti ir itin didelio galingumo (nuo 1500 apsisukimų per minutę ar net nuo 3000 apsisukimų per minutę) generatorių, kurie pajėgūs vienu metu tiekti didelį elektros energijos kiekį ir aprūpinti didesnį skaičių vartotojų, įrenginių. Pas mus taip pat galite įsigyti ir tokių elektros generatorių, kurie veikia kaip apšvietimo sistemos (apšvietimo bokštai) arba įrenginių vandeniui tiekti (benzininių vandens siurblių). 

Kaip naudotis elektros generatoriumi?

Elektros generatoriai gali būti mobilūs ir stacionarūs. Mobilūs generatoriai turi mažiau gaminamos elektros energijos, jie dažniau naudojami fizinėms reikmėms, pavyzdžiui, prijungti vieną ar du elektrinius prietaisus. Jų naudojimas yra paprastesnis, kadangi turi vos kelis mygtukus ir užvedimo/išjungimo funkciją. Didesni, stacionarūs elektros generatoriai, kurie gali gaminti ir iki 50 kW elektros energijos jau yra sudėtingesni. Jų valdymas irgi apsiriboja nedideliu funcijų kiekiu, tačiau juos būtina prijungti jau prie esamos elektros instaliacijos ir tokio elektros generatoriaus montavimas jau turi būti atliktas profesionaliai.

Mūsų siūlomi elektros generatoriai

UAB “Baltic diagnostic service” gali pasiūlyti vienus kokybiškiausių ir patikimų elektros generatorių: dyzelinius elektros generatorius, benzininius elektros generatorius, generatorius pagal skirtingus apsisukimus. Turėdami savo pasiūloje tokių žinomų gamintojų generatorius, kaip MOSA, FULL Generator, KAMA ar Valkenpower, mes jums galime pasiūlyti geriausius sprendimui pakaitiniam elektros tiekimui. Tad jeigu jums reikės papildomos informacijos kaip išsirinkti tinkamiausią generatorių - atvykite į parduotuves Vilniuje ir Kaune arba susisiekite nurodytais kontaktais su įmonės specialistais.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Rodoma 1 iki 50 iš 79 (2 Puslapių)