Meniu
Jūsų krepšelis

Benzininiai elektros generatoriai

Benzininiai elektros generatorius

Elektros generatoriaus veikimo principas nėra sudėtingas – generatorius naudodamas kitą išteklius gamina energiją. Tai gali būti dyzeliniai arba benzininiai elektros generatoriai. BalticDiag Jums siūlo platų tik benzininių elektros generatorių pasirinkimą. Įprastai dyzeliniai elektros generatoriais generuoja kur kas didesnę elektros energiją, bet tai yra kur kas tylesni generatoriai, nei benzininiai. Elektros generatoriai reikalingi dažniausiai tuomet, kai tam tikroje vietoje nėra jokio kito energijos šaltinio, pavyzdžiui, naujo pastato statyba naujoje vietoje ir pan. Kita panaudojimo sritis gali būti ta, kad pavyzdžiui atliekate nuolatinius darbus nepatogioje ar nutolusioje vietoje, kur nėra elektros lizdo ir elektros tiekimo ilgintuvus naudoti nėra patogu. Taip pat yra naudingi elektros generatoriai namams, kadangi užmiesčio teritorijose pasitaiko atvejų, kai dėl audrų nutrūksta nuolatinis elektros tiekimas.

Kaip pasirinkti benzininį generatorių?

Elektros generatoriai skiriasi tik keliais tipais – tai gali būti benzininis generatorius arba dyzelinis generatorius. Dyzelinis generatorius yra galingesnis, todėl naudojamas dažniausiai statybose ir tai yra tylūs elektros generatoriai. Benzininiai elektros generatoriai naudojami labai plačiai, pavyzdžiui, smulkioms statyboms, servisuose ir kitur. Tad labai svarbu išsirinkti pagal tai, kur Jūs jį naudosite. Kitas svarbus faktorius yra galingumas, visi elektros generatoriai yra suskirstyti pagal gaminamą elektros kiekį, į tą labai svarbu atsižvelgti, kadangi išsirinkus silpnesnį generatorių, Jums jo gali neužtekti kai kurių įrankių naudojimui. Būtent nuo pastarosios techninės specifikacijos labai priklauso elektros generatoriaus kaina. Taip pat renkantis iš asortimento svarbu ar tai trifaziai elektros generatoriais, ar ne. Į tą atsižvelkite, kai numatysite su kokiais įrankiais naudosite.

Benzininių elektros generatorių naudojimasis

Naudotis benzininiais elektros generatoriais tikrai yra nesudėtinga, taip pat kaip ir su kitais panašiais įrankiais. Elektros generatoriai valdomi vos kelių mygtukų paspaudimu. Svarbiausia yra neužmiršti, jog į jį reikia įpilti tam tikrą reikalaujamą kurą. Visi kurą naudojantis generatoriai užvedami taip pat: atsukamas kuro kranelis, kuris paankstina kuro siurblio veikimo momentą, nuspaudžiamas „START“ mygtukas ir yra traukiama už užvedimo virvutės. Kai atsiranda užvedimo garas, net ne užsiveda, užsukamas paankstinto kuro tiekimo kranelis ir traukiama vėl užvedimo virvelė.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų elektros generatorių atsiliepimai yra vieni geriausių.

Gamintojai

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama šios įrangos daug gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų elektros generatorių. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir dar kitų šalių.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Rodoma 1 iki 22 iš 22 (1 Puslapių)