Meniu
Jūsų krepšelis

Taškinė kėbulo lyginimo įranga

Taškinio suvirinimo aparatas

Taškinis suvirinimas sulydant metalus naudoja elektrą, priešingai nei kai kurie kiti suvirinimo aparatai, kurie naudoja dujas arba specialius išsilydančius elektrodus. Kontaktinio taškinio suvirinimui yra panaudojama didelio stiprio srovė, kuri sulydo metalus. Taškinis suvirinimas yra naudojamas tokio stambioje pramonėje, kaip automobilių, lėktuvų, traukinių gamybai. Tačiau taip pat dažnai naudojama smulkioje mikropramonėje – mirkroschemų ir kitų elektroninių komponentų gamyboje. Panaudojimo sritis yra labai plati ir toks įrenginys daugelyje sričių yra nepakeičiamas, kadangi kokybiškiausiai tokį darbą atlieka būtent šis įrenginys. Taškinis suvirinimo aparatas gali būti mini taškinio suvirinimo aparatas (dar kitaip vadinama – nešiojamu taškinio suvirinimo aparatu), kuris skirtas virinti, pavyzdžiui, surinktų automobilių kėbulus bei kitas sunkiau prieinamas skardas. Tačiau jie gali būti stendo tipo, kur spoteris sukabina sunkesnes metalines detales.

Taškinio suvirinimo aparatas išsimokėtinai

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime įrangą parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti serviso įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra ribojama, tad galite pradėti remonto veiklą, kadangi galime pasiūlyti visą autoserviso įrangą išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonę, serviso įrangos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos. Taškinio suvirinimo aparato kaina yra labai įvairi, ji gali skirtis nuo komplektacijos, gamintojo, suderinamumo su skirtingais metalais ir daugelio kitų dalykų.

Naudojimo instrukcija

Spoteriu naudotis nėra lengva, kadangi jos naudojimosi skydelyje yra daug parinkčių, kurias būtina reguliuoti atsižvelgiant į suvirinamų skardų storį bei sudėtį. Tačiau tam, jog išmokti tinkamai naudotis šiuo įrenginiu, su prietaisu yra pateikiama naudojimo instrukcija. Kurios dėka galima palengvinti išmokimą naudotis šiuos įrenginiu. Dirbant su šiuo įrenginiu svarbu laikytis saugumo reikalavimų. Reikia užtikrinti, jog naudosis šiuo suvirinimo aparatu naudosis tik specialiai apmokyti specialistai. Prieš naudojantis įranga – patikrinkite vizualiai ar viskas tvarkingai atrodo. Dirbti su šia įranga galima tik vilkint specialiais drabužiais. Ilgam laikui nepalikite įjungto taškinio suvirinimo įrenginio, kad neatsitiktų nelaimingų atsitikimų.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autorobot, GYS, Krauss Tools ir kitus.
Gamintojų šalys: Suomija, Vokietija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)