Meniu
Jūsų krepšelis

Taškinė kėbulo lyginimo įranga

Šioje kategorijoje klientai ras įrangą, skirtą automobilio kėbulo deformacijų taisymui. Ši įranga yra reikalinga tiek profesionaliems automobilių remontininkams, tiek entuziastams, kurie nori patys atlikti kėbulo darbus.

  • Taškinės Suvirinimo įranga: Šios mašinos yra pagrindinis įrankis, naudojamas taškiniam kėbulo lyginimui. Jos gali efektyviai pašalinti įvairias kėbulo deformacijas ir ypač tinka riebiems, plonametaliams, užlenktiems ir sunkiai prieinamiems kėbulo paviršiams. Ši sistema taip pat mažina galimybę padaryti papildomą žalą kėbului, nes ji neperkaista taip, kaip tai daro klasikinis virinimas. 
  • Skardos deformacijų tiesinimo komplektai yra specialus rinkinys įrankių, skirtų remontuoti įvairias automobilių kėbulo deformacijas, tokias kaip įlenkimai, įbrėžimai ar įdubimai. Šiuos komplektuose rasite įvairius įrankius tiesinimui, įtrūkimams ir įbrėžimams taisyti ir įdubimams atstatyti, taip pat smūginius įrankius, skirtus stipriems įlenkimams arba sudėtingoms deformacijoms taisyti. 

Deformacijų tiesinimo įranga ir prietaisai leidžia atlikti preciziškus ir kokybiškus remonto darbus, sumažindami galimybę padaryti papildomos žalos jau ir taip pažeistam kėbului. 

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)