Meniu
Your Cart

Akumuliatoriniai įrankiai

 

Akumuliatorinių įrankių naudingumas

 

Visi kokybiški įrankiai turi didžiulę naudą, tačiau naudojantis akumuliatoriniais įrankiais ji yra juntama labiausiai. Naudojant elektrinius prietaisus, reikalingas elektros maitinimas, tad judėjimo su įrankiu diapazonas yra kur kas siauresnis, nes Jūsų darbo zona yra apribojama maitinimo jungtimi ir kabelio ilgiu. Dirbti su akumuliatoriniais įrankiais yra kur kas patogiau ir greičiau, kadangi nereikia jokių papildomų jungčių, užtikrinamas komfotabilus mobilumas ir panaudojimo zona yra vaizdžiai išlėčiama.

 

Mūsų siūlomi akumuliatoriniai įrankiai

 

Baltic diag įmonė turi platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą. Mūsų internetinio puslapio akumuliatorinių įrankių skiltyje Jūs rasite šiuos prietaisus: smūginius elektrinius suktuvus; akumuliatorinius suktuvus; akumuliatorinių įrankių komplektus; akumuliatorinius gręžtuvus; daugiafunkcinius šlifavimo, pjovimo mašinėles su aksesuarais; akumuliatorinius kampinius šlifuoklius; akumuliatorinį tepimo švirkštą; akumuliatorinius kniediklius; akumuliatorinius plastiko remonto įrankius; akumuliatorinių terkšlių rinkinius; akumuliatorinius prietaisus silikonui tepti ir kitą įrangą.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service turi savo ofisus Kaune ir Vilniuje, įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Atsiradus poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiamos akcijos ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Makita, Milwaukee, BGS Technic, Yato ir kiti.
Gamintojų šalys: JAV, Japonija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Akumuliatorinių įrankių rinkinys 5 vnt Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Tinka profesionaliam naudojimui - Padėklo dydis: 285 x 405 mm (1/2 stalčiaus) - Sudėtis: - 1 greitų apsukų šlifuoklis - 1 poliravimo įankis - 1 darbo lempa - 2 didelės galios, pajėgumo baterijos ..
275.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis Milwaukee C12 MT-202B   Gamintojas: Milwaukee - JAV; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Universali akumuliatorinė priemonė pjovimo ir šlifavimo darbams. Įrankyje ir akumuliatorių baterijoje įrengta apsaugos nuo perk..
292.00 €
Plastiko remonto įrankis akumuliatorinis Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Didesnių nei 1 mm storio įskilimų taisymui plastikinėse dalyse - Tinkamas naudoti su plastinėmis medžiagomis su iki 40% stiklo pluošto sudėtyje - Plastikinių bamperių, plokščių ir kt. taisymui - ..
315.00 €
Akumuliatorinių terkšlių rinkinys 5 vnt su padėklu vežimėliams Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Tinka kasdieniam autoservisų naudojimui - Profesionalūs prietaisai, su aliuminio korpusu - Terkšlių mechanizmas pagamintas iš grūdinto plieno - Perjungimas į kairę ir į deši..
440.00 €
Akumuliatorinis pistoletas silikonui LI-ION, 10.8 V Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Tvirtas akumuliatorinis šautuvas silikonui, akrilui, tepalui, konstrukciniems klijams ir kt. - Su 10,8 V Li-Ion akumuliatoriumi - Tinkamas nauddoti su 400 ml talpomis - Leidžia greitai..
445.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
  Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M12 BPP3A-202B    Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Naujos kartos įrankių komplektas. Komplektuojamas su greituoju akumuliatorių įkrovikliu.Ilgaamžiški ir kokybi&s..
450.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Akumuliatorinių įrankių komplektas M18 BPP2D-402C Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai; Aprašymas: Ilgaamžiški ir kokybiški Milwaukee akumuliatoriniai įrankiai. Tokio tipo rinkiniai tinka universaliam panaudojimui, tiek statybose, tiek automobilių remonto srityje. Komplektacija:..
483.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
  Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M12 BPP2B-402C      Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Naujos kartos įrankių komplektas. Komplektuojamas su greituoju akumuliatorių įkrovikliu.Ilgaamžiški ir k..
493.00 €
Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M18 CBLPP2B-502C
-15 %
Gamintojas:: MILWAUKEE
  Akumuliatorinių įrankių komplektas M18 CBLPP2B-502C   Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Ilgaamžiški ir kokybiški Milwaukee akumuliatoriniai įrankiai. Tokio tipo rinkiniai tinka universaliam panaudojimui, ti..
497.00 € 585.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
  Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M12 PP2A-202C    Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Naujos kartos įrankių komplektas. Komplektuojamas su greituoju akumuliatorių įkrovikliu.Ilgaamžiški ir kokybi&sc..
523.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M18 BPP2D-402C   Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;   Aprašymas:   Ilgaamžiški ir kokybiški Milwaukee akumuliatoriniai įrankiai. Tokio tipo rinkiniai tinka universaliam panaudojimui, tiek..
527.00 €
Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M18 FPP2A2-502X
-16 %
Gamintojas:: MILWAUKEE
  Akumuliatorinių įrankių komplektas Milwaukee M18 FPP2A2-502X       Gamintojas: Milwaukee - USA; Garantija: 3 metai;     Aprašymas:   Ilgaamžiški ir kokybiški Milwaukee akumuliatoriniai įrankiai. Tokio tipo rink..
617.00 € 738.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 15 (2 Puslapių)