Meniu
Jūsų krepšelis

Akumuliatoriniai įrankiai

 

Akumuliatorinių įrankių naudingumas

 

Visi kokybiški įrankiai turi didžiulę naudą, tačiau naudojantis akumuliatoriniais įrankiais ji yra juntama labiausiai. Naudojant elektrinius prietaisus, reikalingas elektros maitinimas, tad judėjimo su įrankiu diapazonas yra kur kas siauresnis, nes Jūsų darbo zona yra apribojama maitinimo jungtimi ir kabelio ilgiu. Dirbti su akumuliatoriniais įrankiais yra kur kas patogiau ir greičiau, kadangi nereikia jokių papildomų jungčių, užtikrinamas komfotabilus mobilumas ir panaudojimo zona yra vaizdžiai išlėčiama.

 

Mūsų siūlomi akumuliatoriniai įrankiai

 

Baltic diag įmonė turi platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą. Mūsų internetinio puslapio akumuliatorinių įrankių skiltyje Jūs rasite šiuos prietaisus: smūginius elektrinius suktuvus; akumuliatorinius suktuvus; akumuliatorinių įrankių komplektus; akumuliatorinius gręžtuvus; daugiafunkcinius šlifavimo, pjovimo mašinėles su aksesuarais; akumuliatorinius kampinius šlifuoklius; akumuliatorinį tepimo švirkštą; akumuliatorinius kniediklius; akumuliatorinius plastiko remonto įrankius; akumuliatorinių terkšlių rinkinius; akumuliatorinius prietaisus silikonui tepti ir kitą įrangą.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service turi savo ofisus Kaune ir Vilniuje, įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Atsiradus poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiamos akcijos ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Makita, Milwaukee, BGS Technic, Yato ir kiti.
Gamintojų šalys: JAV, Japonija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 17 iš 17 (1 Puslapių)