Akumuliatoriniai įrankiai

Akumuliatoriniai įrankiai turi labai platų galimo panaudojimo spektrą. Taip pat akumuliatoriniai įrankiai turi daugybė tipų, kadangi jie yra skirti skirtingiems remonto darbams. Mūsų siūlomi įrankiai yra patogūs, kokybiški, lengvai naudojami, kompaktiški ir patvarūs. Pasiūloje rasite geriausius akumuliatorinius suktuvus, kokybiškus smūginius veržliarakčius, puikius kampinius šlifuoklius, kuriuos turi turėti kiekvienas autoservisas. Galime Jums pasiūlyti platų akumuliatorinių įrankių spektrą, parašykite Jūsų poreikius ir mes pateiksime geriausius pasiūlymus.

Populiariausios kategorijos Akumuliatoriniai įrankiai prekės

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 150 (8 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 150 (8 puslapių)
 

Akumuliatorinių įrankių naudingumas

 

Visi kokybiški įrankiai turi didžiulę naudą, tačiau naudojantis akumuliatoriniais įrankiais ji yra juntama labiausiai. Naudojant elektrinius prietaisus, reikalingas elektros maitinimas, tad judėjimo su įrankiu diapazonas yra kur kas siauresnis, nes Jūsų darbo zona yra apribojama maitinimo jungtimi ir kabelio ilgiu. Dirbti su akumuliatoriniais įrankiais yra kur kas patogiau ir greičiau, kadangi nereikia jokių papildomų jungčių, užtikrinamas komfotabilus mobilumas ir panaudojimo zona yra vaizdžiai išlėčiama.

 

Mūsų siūlomi akumuliatoriniai įrankiai

 

Baltic diag įmonė turi platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą. Mūsų internetinio puslapio akumuliatorinių įrankių skiltyje Jūs rasite šiuos prietaisus: smūginius elektrinius suktuvus; akumuliatorinius suktuvus; akumuliatorinių įrankių komplektus; akumuliatorinius gręžtuvus; daugiafunkcinius šlifavimo, pjovimo mašinėles su aksesuarais; akumuliatorinius kampinius šlifuoklius; akumuliatorinį tepimo švirkštą; akumuliatorinius kniediklius; akumuliatorinius plastiko remonto įrankius; akumuliatorinių terkšlių rinkinius; akumuliatorinius prietaisus silikonui tepti ir kitą įrangą.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service turi savo ofisus Kaune ir Vilniuje, įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Atsiradus poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiamos akcijos ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Makita, Milwaukee, BGS Technic, Yato ir kiti.
Gamintojų šalys: JAV, Japonija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias