Meniu
Your Cart

Stūmokliniai kompresoriai

Stūmokliniai kompresoriai

Šio tipo kompresoriai orą suspaudžia cilindrų pagalba. Stūmoklinių kompresorių privalumai: ši kompresorių rūšis plačiai naudojama buityje, pavyzdžiui, jie dedami į šaldytuvus, juos naudoja servisai, ūkiai ir t.t. Stūmokliniai kompresoriai yra nedidelio dydžio, todėl naudotojui yra ypač praktiški, o didžiausias šių kompresorių privalumas yra nedidelė kaina, kuri yra prieinama bemaž visiems. Šio tipo oro kompresoriai turi platų pritaikomumą, nes gali suspausti orą, vandenilį, gamtines dujas ir dar daug kitų, todėl yra dažnai naudojamas įvairiuose pramonės šakose. Stūmoklinis kompresorius, kuris yra vienpakopis gali suslėgti dujas iki 1 MPa, daugiapakopis – iki 10 MPa ir daugiau. 

Stūmokliniai kompresoriai yra skirstomi į tris pagrindines rūšis:

  • Oro kompresorius su tiesiogine pavara
  • Oro kompresorius su diržine pavara
  • Be tepalinis oro kompresorius

Kaip veikia stūmokliniai kompresoriai?

Pirmiausia stūmokliniai kompresoriai dujoms suspausti naudoja alkūninio veleno varomus stūmoklius. Kompresoriai su teigiamu poslinkiu dirba su suslėgtojoje kameroje esančiomis dujomis ar oru, kurių tūris yra mechaniškai sumažinamas, proceso metu kompresoriuje didėja slėgis, etapai (suspaudimo cilindrai) izoliuoja dujas jas spaudžiant. Kompresoriai gali būti viengubos arba dvejopos konstrukcijos, vienguboje konstrukcijoje procesas vyksta viename stūmoklio pusėje, dviguboje konstrukcijoje procesas vyksta abiejose stūmoklio pusėse.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Oro kompresorius 70L 310L/min 8bar
Išparduota
Rodoma 1 iki 50 iš 66 (2 Puslapių)