Meniu
Jūsų krepšelis

Ultragarsinės vonelės

Ultragarsinė vonelė

 

Ultragarsinės vonelės yra skirtos smulkių daiktų valymui. Tam, kad būtų tinkamai ir puikiai išvalomos detalės, yra pasitelkiami aukšti dažniai. Ultragarsinių vonelių viduje yra pilamas skystis, kuris tai padeda pasiekti, tai yra specialus ultragarsinės vonelės skystis ir kitokio naudoti negalima. Naudojantis ultragarsinę vonelę galima išvalyti daugybę daiktų, todėl yra specializuotos vonelės ir universalios. Specializuotos, pavyzdžiui, specialios ultragarsinės vonelės akiniams. Su universaliomis galima išvalyti daugybę skirtingų smulkių daiktų: indus, automobilių detales, papuošalus, smulkias metalines detales ir dar daugybę kitų smulkesnių daiktų. Ultragarsinių vonelių kaina yra labai skirtinga, ji priklauso nuo jos talpos ir specializuotumo – universalumo.

 

Ultragarsinės vonelės veikimo principas

 

Ultragarsinių vonelių naudojimas nėra sudėtingas, tam, kad įrenginys pilnai funkcionuotų nereikia atlikinėti jokių mechaninių veiksmų.  Ultragarsinės vonelės sukuria aukšto dažnio virpesius, vadinamąjį ultragarsą ir tuo pačiu specialus ultragarsinių vonelių skystyje atsiranda daug burbuliukų. Būtent pastarieji prasiskverbia į mažiausius nelygumus ar tarpus ir taip išvalo smulkią detalę, ko rankiniu būdu nepavyktų padaryti. Tas skystis visus nešvarumus suskaido į mažytes granules. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Magneti Marelli, Spin ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 30 iš 30 (1 Puslapių)