Meniu
Jūsų krepšelis

Akumuliatoriniai smūginiai veržliasukiai

 

Akumuliatoriniai smūginiai veržliasukiai

 

Smūginiai akumuliatoriniai veržliasukiai mechanikams palengvina ir pagreitina mechaninius remonto darbus. Sutaupomas laikas ir fizinė jėga - gerų rezultatų rodiklis. Svarbiausi dalykai renkantis elektrinį smūginį veržliasukį yra šie: koks yra darbinis sukimo momentas; koks yra maksimalus sukimo momentas; koks yra atsukimo/ sukimo momentas; kokios yra darbinės apsukos. 

 

Kuo skiriasi pneumatiniai nuo elektrinių smūginių veržliasukių?

 

Elektrinis smūginis veržliasukis ir pneumatinis veržliasukis yra tą pačią funkciją atliekantys prietaisai, tačiau skiriasi jų veikimui reikalingos energijos rūšis. Orinis smūginis suktuvas veikia tik tada, kai į jį yra tiekiamas aukšto slėgio oras, gaunamas didelis sukimo momentas ir tokio tipo įranga yra tinkama pvz.: ratų montavimui. Akumuliatoriniai smūginiai veržliasukiai naudojami tam tikrų detalių išrinkimo arba surinkimo procesams pagreitinti, galimos skirtingos konfigūracijos ir skirtingi panaudojimai, pagrindinis privalumas, lyginant su kitos rūšies prietaisais - nereikalinga maitinimo jungtis, darbo metu (kai akumuliatorius įkrautas), dėl ko Jūsų darbo zona yra smarkiai išplėčiama.

 

Naudojimo instrukcija

 

Smūginiu akumuliatoriniu suktuvu nėra sudėtinga naudotis. Šis įrenginys veikia vos kelių mygtukų paspaudymu, tad specialių apmokymų naudotis šia įranga tikrai nereikia. Elektriniai smūginiai suktuvai savo pakuotėje turi naudojimo instrukciją. Joje yra pateikta visa naudinga informacija, kaip naudotis šiuo įrenginiu, kaip teisingai eksploatuoti, garantinės sąlygos bei visa kita svarbi informacija. Naudojantis akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu yra svarbu laikytis saugumo reikalavimų, kurie yra pateikti naudojimo instrukcijoje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service turi savo ofisus Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Atsiradus poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiamos akcijos ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Milwaukee, Makita, Delta ir kiti.
Gamintojų šalys: JAV, Japonija, Lenkija ir kitos.

Patikslinkite paiešką