Meniu
Your Cart

Kompresorių priedai


Kompresorių priedai

Įsigijus kompresorių siūlome kokybiškus priedus, kurie padidins kompresoriaus funkcionalumą arba suteiks įvairesnių funkcijų, taip pat šie priedai gali pasitarnauti, kaip detalės esant gedimui.

Taip pat siūlome platų profesionalių kompresorių pasirinkimą su įvairiausiomis komplektacijomis. Konsultuojame įvairiausiais klausimais nuo gedimų iki prietaisų naudojimo. Organizuojame įvairių įrangų mokymus bei prezentacijas, kurių metu klientai apmokomi dirbti su naujausiomis įrangomis.  Suteikiame garantinį laikotarpį esant poreikiui už papildomą kainą galima prasitęsti jį ilgesniam laikui. Pristatome prietaisus bei įrangą į visa Europą, esant poreikiui galimas pristatymas į kitas pasaulio šalis. Prekiaujame tik aukščiausio profesionalumo įranga, todėl įrangos kokybe tikrai nenusivilsite.


Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.


Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus

Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.


Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 16 iš 16 (1 Puslapių)