Meniu
Jūsų krepšelis

Kita ratų ir padangų remonto įranga

Autotransporto pagalbinė ratų ir padangų remonto įranga 

Kiekvienas profesionalus autoservisas turi turėti įrankių ir įrangos, kad galėtų padėti savo klientams išspręsti problemas ir suremontuotų kliento automobilį ar kitą transporto priemonę. Pasitaiko tikrai įvairių automobilių gedimų: tiek važiuoklės, tiek ratų, tiek kitose sistemose. Mūsų asortimente rasite daug įrankių ir įrangos jiems šalinti. Ratų ir padangų remonto įranga gali būti įvairi nuo pagrindinių autoserviso staklių iki paprasčiausių įrankių, vulkanizatorių, plėtiklių ir kitų įrenginių.

Šioje kategorijoje rasite įvairios įrangos: montiruočių, adapterių motociklams balansuoti, padangų patikros prietaisų, mechaniko vežimėlių skirtų naudoti kai remontuojama važiuoklė, įvairios hidraulinės įrangos ir dar daug kitų įrankių. Mūsų prekių asortimente rasite viską, ko tik gali prireikti mechanikui autoservise.

Sunkiojo transporto ratų ir padangų remonto įranga

Sunkiojo transporto ratų ir padangų remonto darbai reikalauja ypatingo pasirengimo ir specialiai tam pritaikytos įrangos. Mūsų asortimente galite rasti gausų pasirinkimą šiems darbams atlikti skirtų prietaisų, kurie palengvins ir paspartins daugelį operacijų. Tarp sunkiajam transportui remontuoti skirtų ratų ir padangų prietaisų rasite aukštos kokybės montavimo ir išmontavimo svirčių, įrankių, skirtų kordui numontuoti, padangų protektoriaus gylio ir kitų parametrų matavimo įrenginių, šoninių presų ir kitokios įrangos. Daugeliui šių gaminių taikoma gamintojo garantija, o prireikus konsultacijos į klausimus atsakyti pasiruošę mūsų specialistai.

Lengvųjų automobilių  ratų ir padangų remonto įranga

Lengvųjų automobilių ratų ir padangų remonto paslaugos reikalingos gana dažnai, kadangi tai viena greičiausiai ir labiausiai nusidėvinčių transporto priemonės korpuso dalių. Mūsų siūlomame prekių asortimente galima rasti gausų lengvųjų automobilių ratų ir padangų remonto įrangos pasirinkimą. Čia funkcionalūs smėliavimo įrenginiai, ratlankių dažymo prietaisai, įrankiai, skirti mechaninius darbus ir procedūras atlikti, padangų protektoriaus gylio matavimo ir gilinimo įranga bei daugelis kitų sprendimų, kurie suteikia galimybę darbus atlikti greičiau ir tiksliau.

Patikimų gamintojų padangų remonto produktai ir įranga

Savo klientams siūlome ne tik funkcionalius, bet ir patikimus, pripažinimą daugelyje šalių pelniusius sprendimus. Mūsų prekių asortimente – tik patikimų gamintojų produktai, kurių kokybė ir efektyvumas nuolat griežtai kontroliuojami. Siūlome rinktis GR, REDATS, AUTEL, GYS ir kitų gerai žinomų prekės ženklų ratų ir padangų remonto įrangą, kuri pritaikyti teikti tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkiojo transporto ar motociklų ratų ir padangų remonto paslaugas. Tai pažangūs sprendimai, kurie lengvai pritaikomi skirtingo masto automobilių remonto dirbtuvėse, kuriuos renkasi ir profesionalai, ir mėgėjai.

Patikslinkite paiešką

Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE100 Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE100
-8 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Duomenys realiu laiku
Lazerini matavimas
Greitas veikimas

Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE200 Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE200
-12 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Lazerinis matavimas
Greitas veikimas
Nuskaito TIN

Rodoma 1 iki 50 iš 58 (2 Puslapių)