Meniu
Your Cart

Mobilūs oro kompresoriai

Mobilūs oro kompresoriai

Mobilūs oro kompresoriai naudojami tiek mobiliuose servisuose, įrengtuose atitinkamą erdvę turinčiose transporto priemonėse, tiek statybos darbams atlikti.
Šie kompresoriai pašalina elektros lizdo nebuvimo problemą ir suteikia galimybę atlikti norimus darbus pasirinktoje lokacijoje. Galimi dyzeliniai arba benzininiai varikliai.Taip pat siūlome platų profesionalių kompresorių pasirinkimą su įvairiausiomis komplektacijomis. Konsultuojame įvairiausiais klausimais nuo gedimų iki prietaisų naudojimo. Organizuojame įvairių įrangų mokymus bei prezentacijas, kurių metu klientai apmokomi dirbti su naujausiomis įrangomis.  Suteikiame garantinį laikotarpį esant poreikiui už papildomą kainą galima prasitęsti jį ilgesniam laikui. Pristatome prietaisus bei įrangą į visa Europą, esant poreikiui galimas pristatymas į kitas pasaulio šalis. Prekiaujame tik aukščiausio profesionalumo įranga, todėl įrangos kokybe tikrai nenusivilsite.


Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Akumuliatorinis kompresorius 20 V, LI-IONGarantija 12 mėnesiųIdealiai tinka pripūsti automobilių padangas, dviračių padangas, krepšinio ar futbolo kamuolius ir kt.Žemo slėgio siurblys čiužiniams pripūstiŽemo slėgio įsiurbimo įrenginys čiužiniams išpūstiLengvai valdomas skaitmeninis slėgio indikatori..
110.41 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 16Gamintojas Rotair (Italija)Lengvi ir universalūs mobilūs kompresoriai, su benzininiu varikliu, kurie yra mažo svorio. Didelis manevringumas ir paprastas transportavimas. Visiškas ir sklandus prieinamumas prie visų dalių, reikalingų techninei priežiūra..
7,448.76 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 22Gamintojas Rotair (Italija)Lengvi ir universalūs mobilūs kompresoriai, su benzininiu varikliu, kurie yra mažo svorio. Didelis manevringumas ir paprastas transportavimas. Visiškas ir sklandus prieinamumas prie visų dalių, reikalingų techninei prie..
8,045.99 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus įmontuojamas sraigtinis kompresorius Rotair VRH 10-70Gamintojas Rotair (Italija)Kompaktiškų dydžių hidrauliniu varikliu varomi kompresoriai, lengvai pritaikomi ekskavatoriuose ar mašinose, kur tik reikia aukštos kokybės suspausto oro. Pritaikomas pagal konkretų ekskavatoriaus modelį ir ekspl..
8,624.88 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 26 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir konde..
10,097.99 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 22 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondensato..
10,454.40 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 46 ECO5Gamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondens..
20,088.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 82KHGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondensato..
23,522.40 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 53 ECO5Gamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondens..
24,509.03 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVS 125CGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, kurio  oro išmetimas ir triukšmas atitinkantis aukščiausius standartus, skirti didesnėms darbo vietoms. Našumas ir patikimumas, mažos einamosios išlaidos. Kiekvienas kompresoriaus ti..
47,044.80 €
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)