Meniu
Your Cart

Mobilūs oro kompresoriai

Mobilūs oro kompresoriai

Mobilūs oro kompresoriai naudojami tiek mobiliuose servisuose, įrengtuose atitinkamą erdvę turinčiose transporto priemonėse, tiek statybos darbams atlikti.
Šie kompresoriai pašalina elektros lizdo nebuvimo problemą ir suteikia galimybę atlikti norimus darbus pasirinktoje lokacijoje. Galimi dyzeliniai arba benzininiai varikliai.Taip pat siūlome platų profesionalių kompresorių pasirinkimą su įvairiausiomis komplektacijomis. Konsultuojame įvairiausiais klausimais nuo gedimų iki prietaisų naudojimo. Organizuojame įvairių įrangų mokymus bei prezentacijas, kurių metu klientai apmokomi dirbti su naujausiomis įrangomis.  Suteikiame garantinį laikotarpį esant poreikiui už papildomą kainą galima prasitęsti jį ilgesniam laikui. Pristatome prietaisus bei įrangą į visa Europą, esant poreikiui galimas pristatymas į kitas pasaulio šalis. Prekiaujame tik aukščiausio profesionalumo įranga, todėl įrangos kokybe tikrai nenusivilsite.


Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Akumuliatorinis kompresorius 20 V, LI-IONGarantija 12 mėnesiųIdealiai tinka pripūsti automobilių padangas, dviračių padangas, krepšinio ar futbolo kamuolius ir kt.Žemo slėgio siurblys čiužiniams pripūstiŽemo slėgio įsiurbimo įrenginys čiužiniams išpūstiLengvai valdomas skaitmeninis slėgio indikatori..
109.00 €
Gamintojas:: Kiti
Mobilus kompresorius VRK 120 Aprašymas: Lengvas, kpmaktiškas benzininis mobilus kompresorius.  Puikiai tinka naudojimui tiek statybos srityje, tiek mobilaus remonto atlikimui. Dėl patobulintos kuro padavimo technologijos, įranga turi aukštesnius ekonomiškumo parametrus. Ergonomiška..
6,292.00 €
Mobilus dyzelinis kompresorius MDVN 22K Rotair, Italija Aprašymas: Mobilūs ir modernūs dyzeliniai oro kompresoriai.  Galimi diržiniai ir tiesioginiai modeliai. Tylesnis veikimas. Kubota-Perkins-Deutz varikliaiEsant poreikiui galimi skirtingų slėgių ir srautų modeliai (2000-8500 l/mi..
9,196.00 €
Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)