Meniu
Your Cart

Oro kompresoriai

Platus kompresorių pasirinkimas

UAB Baltic Diagnostic Service įmonė gali pasiūlyti labai platų kompresorių pasirinkimą. Parduodami kompresoriai yra stūmokliniai arba sraigtiniai, abiejų tipų kompresorių pasirinkimas yra vienas didžiausių rinkoje, tad kiekvienai panaudojimo sričiai galime pasiūlyti atitinkamus kompresorius. Mūsų filtracijos pagalba oro kompresoriai yra suskirstyti pagal talpą, našumą, maksimalų slėgį, kainą ir gamintoją, todėl patogiai ir greitai išsirinksite Jums tinkamiausią kompresorių.

Kompresorius - įvairiems darbams

Tad jeigu Jums yra reikalingas buitinis kompresorius, kurį naudosite smulkiems darbams namų ūkyje, tinkamiausia rinktis 50l stūmoklinį kompresorių. Toks kompresorius yra mobilus ir patogus, tačiau autoservisui jis nėra tinkamas, kadangi būtų per silpnas. Servisas dažniausiai naudoja stūmoklinius kompresorius, kur panaudojimo sritis yra labai didelė. Jie gali būti naudojami automobilių dažymui, remontui, padangų montavimui ir kitiems svarbiems darbams.
 

Dažniausi klausimai

Dažniausiai klientai pirkdami tokią įrangą teiraujasi kurie kompresoriai yra betepaliniai, kurie yra tylūs oro kompresoriai, kurie yra trifaziai, kokio oro kompresoriaus užtenka dažymui ir kitų klausimų. Kadangi mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistai, klientai gauna kokybiškiausius atsakymus.

Kaip veikia oro kompresorius?

Kompresoriai veikia stūmokliniu ir sraigtiniu principu. Mechanizmai, veikdami stūmoklių ir sraigtų pagalba, suspaudžia įeinamą oro resiveryje - bako talpome. Taip atsiranda aukšto slėgio oras, kuris vėliau yra paduodamas į įvairius įrankius ir įrangą, tai gali būti pneumatiniai veržliasūkiai, smeliapūtės, padangų montavimo staklės ir kiti prietaisai.

Kokie svarbiausi techniniai parametrai?

Rinkdamiesi oro kompresorių, didžiausią dėmesį atkreipkite į šiuos parametrus: resiverio talpą, našumą ir sukuriamą slėgį. Resiverio talpa - tai yra talpa, į kurią tiekiamas suspaustas oras, tai priklausos nuo to, su kokiais įrankiais ir įranga galėsite dirbti vėliau. Našumas - šis rodiklis yra matuojamas kiek litrų oro per minutę atiduodama į išleidimą. Oro slėgis - geriau numatykite į priekį, nes turėti daugiau yra geriau, kadangi niekada nežinosite su kokia įranga dirbsite ateityje.

Kur naudojami sraigtiniai kompresoriai?

Sraigtiniai kompresoriai dažniausiai naudojami pramonėje. Taip yra dėl to, kadangi šių kompresorių pagrindinis privalumas yra tas, kad jie gali dirbti visą parą be sustojimo. Taip yra užtikrinamas nepertraukiamas oro tiekimas į prietaisus ir įrangą. Sraigtinių kompresorių tarnavimo laikas yra ilgesnis, jie yra tylesni, sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam oro kiekiui suspausti.

Produkciją siūlome žema kaina

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Oro kompresorių naudojimas

Naudojimosi instrukcija: naudokite kompresorių tik pilnai žinodami kaip jis veikia; nenaudokite kompresoriaus esant gaisro tikimybei; nenaudokite kompresoriaus pavojingose zonose ir šalia degių medžiagų; saugokite nuo vaikų ir nepalikite prietaiso be priežiūros; draudžiama kompresorių naudoti ne pagal paskirtį; stebėkite, kad įrenginiuose nebūtų pučiamas per aukštas slėgis (dažniausiai Jūs šią informaciją rasite kito įrenginio techninėje charakteristikoje); nepalikite veikiančio kompresoriaus be priežiūros. Ilgesnis darbas su kompresoriumi gali sukelti perkaitinimą ir jo gedimą, todėl dirbant darykite pertraukas.

Mini (maži) oro kompresoriai

Pardavimai rodo, jog vis didėja paklausa oro kompresorių, kurie yra itin kompaktiški bei maži. Pirkti juos renkasi ne tik mėgėjai, bet ir mechanikos profesionalai. Mini kompresoriaus kaina priklauso nuo keletos aspektų: cilindrų, talpos, svorio, mobilumo, galios ir kt. Jei mini kompresorius reikalingas buitiniam naudojimui, natūraliai jo galia ir pajėgumas turėtų būti mažesnis, profesionaliam naudojimui visi parametrai turėtų būti kur kas aukštesni. Akcija gali padėti Jums sutaupyti perkant mažą kompresorių. www.bds.lt parduoda tik profesionalią autoservisų įrangą, todėl įsigydami produkciją galite būti ramūs dėl jos kokybės.
Maži oro kompresoriai parduodami internetu, įsigijus prekę už nedidelį mokestį pristatysime į norimą vietą.

Gamintojai

BALTIC DIAG atstovauja ir parduoda šių gamintojų produkciją: Walter, GudePol, MZB ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Oro kompresorius 70L 310L/min 8bar
Išparduota
Rodoma 1 iki 50 iš 63 (2 Puslapių)