Meniu
Jūsų krepšelis

Spyruoklių suspaudėjai

 

Spyruoklių suspaudėjai

 

Spyruoklių suspaudėjas yra naudojamas tada, kai iš pačio amortizatoriaus yra išimama esanti spyruoklė ir vėliau ji yra pakeičiami arba dedama ta pati. Būtent šiam procesui yra pasitelkiami spyruoklių suspaudėjai, nes kitu atveju to atlikti būtų neįmanoma. Spyruoklių suspaudėjui suspaudus spyruoklę, ji yra įterpiama ir įstatoma į amortizatorių. Kadangi norint suspausti spyruoklę reikia didelės jėgos, todėl procesą atlikti tiesiog rankiniu būdų neįmanoma, nes tokio tipo spyruoklės būna labai standžios ir jų suspaudimui yra reikalinga didelė jėga arba bent jau didelė momentinė jėga.

 

Kaip išsirinkti amortizatorių spyruoklių suspaudėją?

 

Daugelis spyruoklių suspaudėjų amortizatoriams yra labai panašūs. Skiriasi arba nežymiai techninės charakteristikos, arba jos nesiskiria. Kadangi norint suspausti amortizatoriaus spyruoklę reikia didelės jėgos, tai pats įrenginio korpusas turi būti pagamintas iš tvirto metalo lydinio. Todėl patarėme spyruoklių suspaudėję rinktis pagal tai, kad jis būtų pagamintas iš plieno lydinio. Kitas momentas, į ką svarbu atkreipti dėmesį įsigyjant spyruoklių suspaudėję, yra kokio minimalaus ir maksimalaus diametro galimos spyruoklės. Kitas svarbus veiksnys renkantis yra kokią maksimalią jėga sukuria įrenginys spaudžiant spyruoklė. Taip pat labai svarbu yra amortizatorių spyruoklių suspaudėjo valdymas, vieno tipo suspaudėjai gali būti hidrauliniai, su rankiniu arba kojiniu valdymu. Kiti gali būtų mechaniniai, kuriuos naudojant norint suspausti spyruoklę, reikia valdyti rankenėlės pagalba arba, kur kas senesnės technologijos, mechaninis amortizatorių spyruoklių suspaudėjas gali būtų valdomas veržliasūkiu. Tačiau taip pat svarbu atkreipti dėmesį į koks yra suspaudimo spyruoklės maksimalus ir minimalus ilgis, kadangi dažnai spyruoklių suspaudėjuose šis parametras būna skirtingas.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų spyruoklių suspaudėjų atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mūsų atstovaujami gamintojai: TrommelBerg, BGS Technic, McPherson ir kitus gamintojus.
Atstovaujamų gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija, Lenkija ir kitos šalys. 

Patikslinkite paiešką