Meniu
Jūsų krepšelis

Pneumatiniai veržliasūkiai

Pneumatiniai veržliasūkiai - kam jie skirti?

Tai įrankis, kurį rasime kiekviename autoservise, tiek profesionaliame, tiek specializuotume. Pneumatiniai veržliasūkiai naudojami labai plačiai, kadangi jie yra ypač naudingi: autoservisuose, asmeniniuose garažuose, ūkininkų dirbtuvėse, individualiose dirbtuvėse, autosporte ir dar daug kur kitur. Vežliasūkiai, kurie veikia pneumatiniu būdu palengvina kiekvieno mechaniko darbą, nes nereikia varžtų atsukti rankiniu būdu. To pasekoje varžtų atsukimas sutrumpėja keliolika kartų, nereikia tiek išnaudoti fizinės jėgos, o kai kuriais atvejais net lengviau prieiti atsukti varžtus su pneumatiniu veržliasūkiu.

Norint išsirinkti tinkamą veržliasūkį, svarbiausia atkreipti į pirminį faktorių – kokias galvutes jis galės atsukti. Pneumatiniai veržliasūkiai gali būti su -  1/2", 3/4", 3/8" ir 1" galvutėmis. Pačios didžiausios pneumatinių veržliasūkių galvutės yra 1", o pačios mažiausios 3/8". Kiti techniniai parametrai pneumatinių veržliasūkių, kurie yra svarbūs yra maksimalus sukimo momentas, darbinis slėgis, apsisukimai per minutę, oro sąnaudos bei greičių reguliavimas. Atkreipus dėmesį į šiuos faktorius, tikrai išsirinksite tinkamiausią pneumatinį veržliasūkį.

Pneumatiniai smūginiai veržliasūkiai

Visi pneumatiniai veržliasūkiai veikia smūginiu principu, todėl jie dar vadinami pneumatiniais smūginiais veržliasūkiais. Tad tiek vienus, tiek kitus žiūrint, galėsite atlikti tuos pačius darbus ir jie turi tuos pačius techninius parametrus, skiriasi tiesiog pavadinimas. Tad jeigu jau išsirinkote jums tinkamiausią pneumatinį smūginį veržliasūkį, renkantis kokį pirkti atkreipkite į kitus svarbius duomenis. Tai gali būti veržliasūkio svoris, šis parametras svarbus tada, jeigu numanote, kad daug su juo dirbsite, tad ranka nuo sunkaus pneumatinio veržliasūkio gali greitai pavargti. 

Kita ergnominė pneumatinio veržliasūkio savybė yra rankena, svarbiausia jog ji būtų patogi. Patartume rinktis tokį, kur rankena būtų padengta neslidžia danga, geriausia jog danga būtų minkšta. Jeigu norite, jog jūsų įsigytas pneumatinis veržliasūkis tarnautų kuo ilgiau, reikia jį atitinkamai prižiūrėti. Su mūsų parduodamais veržliasūkiai yra pridedami alyvos buteliukai, tad kai įsigyjate, užpildykite kaip nurodyta instrukcijoje alyva veržliasūkį. Buteliuko pakaks keliems kartams, tad įrankį su tokiu kiekiu naudosite ne vienerius metus. Apskritai, pneumatiniai smūginiai veržliasūkiai turi itin ilgą tarnavimo laiką, svarbiausia šio įrankio nemėtyti ir prižiūrėti alyvos lygi jame.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 21 iš 21 (1 Puslapių)