Elektriniai įrankiai

Galima turėti pilnai įrangą servisą, kuriame būtų keltuvai, padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės, kompresoriai ir kita įranga, tačiau kai kurie elektriniai įrankiai yra tiesiog būtini norimiems remonto darbams atlikti. Kadangi automobilių remonto darbų gali būti pačių įvairiausių, tad kiekvienas servisas  dažniausiai turi daug skirtingų skirtingų elektrinių įrankių, skirtingoms funkcijoms atlikti. Tad norint kuo kokybiškiau ir optimaliau atlikti transporto priemonių remonto darbus, reikia turėti tinkamus, specializuotus elektrinius įrankius. UAB Baltic Diagnostic Service dažnai skelbia akcijas įvairiausiems prietaisams ir įrenginiams, tad pasinaudokite elektrinių įrankių akcijomis ir įsigykite Jums reikalingus įrankius pigiau.

Populiariausios kategorijos Elektriniai įrankiai prekės

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 49 (3 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 49 (3 puslapių)

 

Elektriniai įrankiai

 

BalticDiag gali Jums pasiūlyti platų elektrinių įrankių pasirinkimą servisui. Savo pasiūloje mes Jums galime pasiūlyti šiuos elektrinius įrankius: elektrinius smūginius veržliasūkius, poliravimo ir šlifavimo įrankius, specialias gręžimo stakles, elektrinius perforatorius ir elektrinius gręžtuvus ir elektriniams įrankiams skirtus priedus – ilgintuvus ar litavimo stotelies. Visi šie elektriniai įrankiai turi savo specialias funkcijas, be kurių norimi atlikti remonto darbai automobiliams taptų komplikuoti arba užtruktū daug ilgiau. Kiekvienam elektriniam įrankiui yra duodama garantija bei esant poreikiui profesionalūs įmonės darbuotojai suteiks Jums kuo daugiau informacijos apie perkamą įrangą. Jeigu mūsų pasiūloje Jūs neradote reikalingo ar ieškomo elektrinio įrankio, kreipkitės ir mes Jums pateiksime geriausius variantus, pagal Jūsų poreikius.

 

Naudojimo instrukcija

 

Visi elektriniai įrankiai yra specializuoti ir tik keletas įrankių yra universalūs ir su jais galima atlikti keletą skirtingų darbų. Kaip pavyzdžiui, su akumuliatoriniu suktuvu galima ne tik sukti varžtus, tačiau ir gręžti skyles. Tam, jog elektrinis įrankis būtų tinkamai naudojamas ir jis Jums ilgiau tarnautų, visose pakuotėse yra pateikiamos naudojimo instrukcijos. Jeigu jau turėjote daug įrankių, galbūt tokio naudotojo vadovo ir neskaitysite, tačiau, jeigu įrankį naudojate pirmą kartą, naudojimo instrukciją rekomenduoja perskaityti visada. Dokumente yra pateikiama įvairi naudinga informacija: bendra pakuotės komplektacija; laikymo sąlygos; saugumo reikalavimai; teisinga elektrinio įrankio eksploatacija bei kita naudinga medžiaga.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service turi savo ofisus Kaune ir Vilniuje, įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Atsiradus poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiamos akcijos ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiau, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Milwaukee, Makita, Yato, BGS Technic ir kiti gamintojai.
Gamintojų šalys: JAV, Japonija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias