Meniu
Jūsų krepšelis

Dinamometriniai raktai

 

Dinamometriniai raktai

 

Dinamometrinio rakto funkcija – visas sukamas veržles prisukti vienodai, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai. Kiekvienas dinamometrinis raktas skiriasi ir Nm jėga juose skiriasi, tačiau norimą Nm jėga galima reguliuoti, priklausomai nuo to, kiek Jums reikia. Dinamometrinius raktus galima panaudoti absoliučiai įvairiose srityse, kur tik yra sukamos veržles. Pavyzdžiui: ratų prisukimui, variklio prisukimui prie variklio pagalvių, vožtuvų reguliavimui - panaudojimo sričių labai daug.  UAB Baltic Diagnostic Service gali Jums pasiūlyti vieną plačiausių dinamometrinių raktų pasirinkimą, kurie tiktų įvairaus tipo galvutėms ir prisukimo jėga būtų skirtinga.

 

Kaip naudotis dinamometriniais raktais?

 

Dinamometriniais raktais naudotis nėra sunku. Kiekvienas toks raktas gali būti reguliuojamas ir nustatoma tokia Nm jėga, kokios tam momentui reikia. Kai veržlės sukimo yra pasiekiama nustatyta Nm jėga, dinamometrinis raktas tiesiog prasisuka. Dažniausiai servisai perka skaitmeninius dinamometrinius raktus, kadangi su jais tiksliau yra nustatoma reikia Nm jėga. Kai kurie raktai turi specialią funkciją – įspėjamasis signalas pasiekus nustatytus Nm.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BGS Technic, Stahlberg.
Gamintojų šalys: Vokietija.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)