Meniu
Your Cart

Dulkių siurbliai servisui

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Pramoninis dulkių siurblys pramoninis su drėgna ir sausa funkcijaGarantija 12 mėn.Elektrinis dulkių siurblys 1200 W galingumas, skirtas siurbti įvairius nešvarumus. Profesionalus pramoninis dulkių siurblys STHOR, kurio galia 1200W ir siurbimo galia iki 18 kPa. Prietaisas turi 20 L. talpykla. Dulkių ..
85.00 €
Gamintojas:: Kiti
Pramoninis dulkių siurblys pramoninis su drėgna ir sausa funkcijaGarantija 12 mėn.Techniniai duomenys:Talpa 30 lTeleskopinis vamzdisLizdas elektros įrankiui iki 2 kW su automatiniu peleidimuDrėgnas ir sausas siurbimasPūtimo funkcijaSiurbimas 18 kPaHepa filtrasMetalinis korpusasNaudojamas su maišu ar..
125.01 €
Gamintojas:: Kiti
Akumuliatorinis siurblys 20 V, LI-IONGarantija 12 mėnesiųAprašymas:Padeda greitai išvalyti dulkes ar šiukšles namuose ar dirbtuvėsePritvirtinkite vieną iš pridėtų priedų, kad galėtumėte valyti tose sunkiai pasiekiamose vietose, todėl jis idealiai tinka valyti automobilį ar už sofosKompaktiškas ir le..
137.64 €
Gamintojas:: Karcher
Sauso valymo siurblys Karcher T 10/1 Adv Kilmės šalis: Vokietija;      Aprašymas:   Didelis, apvalus pagrindinis filtras iš plaunamo nailono medžiagos. Ypatingai stiprus ir pakankamai tankus siurbimui be filtravimo maišelio. Patogu naudoti. Laidas lengv..
219.00 €
Gamintojas:: Kiti
Dulkių siurblys pramoninis su drėgna ir sausa funkcijaGarantija 12 mėn.Techniniai duomenys:Universalus dulkių siurblysGalia: 2400WSiurbimo galia 18 kPaTalpa 30 lPatogus  ergonomiškas vamzdis su ilga žarnaRankena ir tvirti ratukai patogiam transportavimuiDrėgnas ir sausas siurbimasHepa filtrasMe..
260.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Dulkių siurblys Milwaukee AS2-250ELCP Gamintojas: Milwaukee - JAV; Garantija: 3 metai; Aprašymas: Didelė 25 litrų talpykla idealiai tinka naudoti dirbtuvėse. 1250 W galios variklis ir daugiau kaip 210 mbar siurbimo slėgis – 10 proc. didesnis efektyvumas. Variklinių įrankių maitinimo lizdas,..
305.00 €
Gamintojas:: Karcher
Drėgno valymo siurblys Karcher SE5.100 Aprašymas: Purškimo, ištraukimo ir valymo įrenginys, puikiai tinkamas tekstilės valymo darbams atlikti, tačiau gali būti naudojamas universaliai - kietų grindų plovimui, arba sauso valymo/vakuuminis įrenginys. Kokybiško proceso atlikimą užtikrina gilumi..
349.00 €
Gamintojas:: Karcher
Kompaktiškas dulkių siurblys Karcher T 12/1 Aprašymas: Naujasis Kärcher T 12/1 yra ypatingai našus ir tyliai veikiantis sauso valymo siurblys. Siurblys turi patogų koja nuspaudžiamą  jungtuką bei du galinius ir du priekinius ratukus maksimaliam manevringumui užtikrinti. Šis siurblys yr..
349.00 €
Gamintojas:: Karcher
Dulkių siurblys su vandens filtru Karcher DS6 Aprašymas:   Siurblys su pažangia vandens filtravimo technologija, kuri tiekia ir gryną orą, ir iki 99.95% išgrynintą iš panaudoto. Puikiai tinkantis padėti žmonėms, turintiems įvairias alergijas ir palaikyti švarą tiek namuose, tiek auto..
355.00 €
Gamintojas:: Kiti
Dulkių siurblys MIRKA 1025 L, 230 VDulkių siurblys Mirka DE 1025 L PC – kompaktiškas tačiau itin našus L apsaugos klasės dulkių siurblys.Dulkių talpos tūris yra 25 litrai.Kabelio ilgis 5m.Push & Clean filtro valymo sistema prailgina prietaiso tarnavimo laiką ir užtikrina geresnį siurbimo efektyv..
360.00 €
Gamintojas:: Kiti
Dulkių siurblys RUPES S145ELTinka visų paviršių apdirbimo metu susidariusių dulkių surinkimui.Taip pat gali būti naudojamas statybose kartu su pjovimo įrankiais, deimantiniais diskais, išsiurbti bendrus nešvarumus. Ypatingai tylus. 2 dideli filtrai užtikrina nuoseklų ir veiksmingą filtravimą. S..
465.00 €
Gamintojas:: Karcher
Dulkių siurblys Karcher T 15/1  Aprašymas: Ypatingai tylus ir ergonomiškas įrenginys. Siurbimo žarnos laikiklis,  integruota į korpusą elektros laido laikymo vieta, siurbimo antgalių  laikikliai, patogus įjungimo išjungimo su koja mygtukas, bei dvi patogios  grindų..
499.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 26 (3 Puslapių)